Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie: XIX Niedziela Zwykła – 09.08.2020

  1. W liturgii tygodnia wspominamy: w poniedziałek św. Wawrzyńca, we wtorek św. Klarę, w czwartek Święto Najświętszej Marii Panny Kalwaryjskiej, w piątek św. Maksymiliana Kolbe.
  2. W czwartek 13 sierpnia, przypada 29 rocznica wyniesienia na ołtarze Patronki naszej parafii –  bł. Anieli Salwy. W tym ważnym dniu dla naszej Wspólnoty, chciejmy w modlitwach pamiętać o wszystkich którzy przyczynili się do powstania, a obecnie do funkcjonowania naszej parafii.
  3. W dniu 15 sierpnia w Uroczystość Matki Bożej Wniebowziętej Msze św. o godz. 7.30, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00. Bardzo prosimy i zachęcamy , aby w tym dniu przynieść na liturgię bukiety kwiatów oraz wianki które zostaną poświęcone podczas każdej mszy św.  W tym dniu przypada także 100 rocznica Cudu nad Wisłą.  Zgodnie z prośbą naszego Metropolity w naszym kościele będzie wystawiony Najświętszy Sakrament po Mszy wieczornej do godz. 21.00.  Wspólną modlitwę za Ojczyznę zakończymy Apelem Jasnogórskim.
  4. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych, a Solenizantom i Jubilatom dobrego zdrowia i opieki Niepokalanej na każdy dzień życia.  
  5. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności śp. Stanisława Jaworskiego z Wrocławskiej i sp. Władysława Rumiana z Kazimierza Wielkiego.