Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie : XIV Niedziela Zwykła – 05.07.2020

  1. Dzisiaj i przez cały tydzień od godz. 17.30 – adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Litanią do św. Jana Pawła II, jako nasze dziękczynienie z okazji 100. rocznicy urodzin naszego Papieża.
  2. W nowym tygodniu: *w środę – wspomnienie Św. Jana z Dukli, kapłana. *W sobotę – Święto Św. Benedykta, opata, patrona Europy. Jest On również patronem Papieża Seniora: Benedykta XVI – którego będziemy polecać w naszych modlitwach Dobremu Bogu. Również w sobotę, 11.07. zatrzyma się przy naszym kościele (jak każdego roku!) XXXVII. Piesza Pielgrzymka z Trzemeśni na Jasną Górę; Pielgrzymi spodziewani są około godz. 15.00 – gdyby ktoś chciał i mógł pomóc wesprzeć Pielgrzymów np.: napojami, owocami czy jakimś ciastem – z wdzięcznością przyjmiemy takie wsparcie i z góry: „Bóg zapłać!”
  3. Na balustradzie przed ołtarzem wyłożony jest najnowszy numer „Gościa Niedzielnego” – zapraszamy i zachęcamy do lektury!
  4. Życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia, wyjeżdżającym na wakacje: dobrego wypoczynku – nie zapominajcie o codziennej modlitwie i niedzielnej Mszy Św. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom, świętującym w tym tygodniu składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o pamięci w modlitwie. Jak zapowiadano: dzisiaj przed kościołami naszej Archidiecezji składanymi do puszek ofiarami chcemy pomóc poszkodowanym w wyniku zalań i podtopień – „Bóg zapłać!” za każdy dar serca.
  5. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności z naszej Wspólnoty Parafialnej: śp. Wandę Berbeka z ul. Mazowieckiej.