Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie: Uroczystość Najświętszej Trójcy – 07.06.2020r.

Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe,  codziennie o godz. 17.30, wraz z rozważaniem o kulcie Serca Pana Jezusa.

  1. W liturgii tygodnia wspominamy: w poniedziałek św. Jadwigę Andegaweńska – króla Polski, w piątek bł. Piotra Dańkowskiego – męczennika, a w sobotę św. Antoniego z Padwy.
  2. We wtorek po Mszy wieczornej odbędzie się spotkanie Stowarzyszenia Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo.
  3. W Uroczystość Bożego Ciała, po Mszy św. o godz. 10.30 wyruszy procesja do czterech ołtarzy: pierwszy – przy Al. Kijowskiej – będziemy przy nim dziękować za małżonków i wszystkie rodziny naszej parafii; drugi przy Seminarium Księży Michalitów – modlitwą obejmiemy kapłanów w szczególności tegorocznych neoprezbiterów; trzeci przy ul. Zakątek – będziemy dziękować za życie i posługę św. Jana Pawła w 100 rocznice urodzin; czwarty przy kościele – modlitwą błagalną obejmiemy naszą Ojczyzną prosząc o uwolnienie od pandemii.  Po procesji Msza św. o godz. 12.00.  Zamówiona intencja mszalna z godz. 16.00 , zostanie odprawiona o godz. 18.00. Od piątku zapraszamy na procesje w Oktawie Bożego Ciała.
  4. Na balustradzie przed ołtarzem znajduje się do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego”.
  5. Żłobek „Zielona Wyspa” przy ul. Mazowieckiej 60 , pragnie poinformować Rodziców, że do końca października br. został przedłużony projekt unijny.  W związku z tym dysponujemy wolnymi miejscami dla dzieci.
  6. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności śp. Antoniego Dziubka z Kazimierza Wielkiego.