Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie: Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 31.05.2020r.

Dzisiejsza Uroczystość jest okazją do szczególnej modlitwy o odnowienie oblicza naszego wnętrza.  Dzisiaj zapraszamy na ostatnie nabożeństwo majowe o godz. 17.30.

  1. Przez cały miesiąc czerwiec zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.30. Podczas nabożeństw zostaną odczytane krótkie rozważania dotyczące kultu Serca Pana Jezusa.
  2. W tym tygodniu I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca wraz z nabożeństwami przypisanymi do tych dni. W piątek od godz. 9.00 odwiedzimy naszych chorych. Spowiedź jest sprawowana codziennie od 6.30 i od 17.00.
  3. Ze względu na panującą sytuację, w tym roku planujemy procesję Bożego Ciała na terenie naszej parafii .  O godz. 10.00 Msza św. , a po niej wyjdziemy z Najświętszym Sakramentem do czterech ołtarzy: I przy al. Kijowskiej w pobliżu szkoły, II przy seminarium Księży Michalitów , III przy ul. Zakątek, a IV przy kościele. Podczas procesji zachowamy wszystkie wymogi dotyczące czasu 
  4. W zakrystii jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego.
  5. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  6. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności śp. Stanisława Cichonia z Kazimierza Wielkiego i śp. Ewę Fryt z Kazimierza Wielkiego.