Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie: VI Niedziela Wielkanocna 17.05.2020

  1. Zgodnie z nowym zarządzeniem władz sanitarnych, w naszym kościele może przebywać jednocześnie 60 osób w czasie sprawowania liturgii. Prosimy o stosowanie zaleceń sanitarnych: zakryte usta i nos, przyjmowanie Komunii św. na rękę , a także zachowanie należytej odległości.
  2. W tygodniu Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, z czytanką o życiu Sługi Bożego Stefana Wyszyńskiego, które są odprawiane codziennie o godz. 17.30 .
  4. Spowiedź święta będzie sprawowana rano od 6.30, a wieczorem od 17.00.
  5. W najbliższą sobotę o godz. 11.00 w naszym kościele będziemy przeżywali święcenia diakonatu i kapłaństwa kleryków Zgromadzenia Księży Michalitów. Uroczystość ze względu na obecną sytuację, będzie transmitowania w Internecie. Link będzie znajdował się na stronie www naszej parafii.
  6. Dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych nr 4 przystąpią do I Komunii św. w dniu 28 czerwca o godz. 13.00.
  7. Na prośbę Rodziców dzieci które przygotowywały się do I Komunii św. w naszej parafii,  został przesunięty na dzień 20 września.  W tym dniu dzieci przystąpią do I Komunii w 3 grupach: o godz. 13.00, 14.30 i 16.00.
  8. Właścicielom i Pracownikom firmy „Glanc” dziękujemy za nieodpłatne uporządkowanie otoczenia krzyża oraz za posadzenie kwiatów. 
  9. Serdecznie dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną jaka do nas napływa w tych dniach. Także za wszelkie ofiary składane w kościele bądź na konto bankowe parafii. Bóg zapłać.
  10. W zakrystii jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego.