Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie: IV Niedziela Wielkanocna 03.05.2020

  1. W dalszym ciągu obowiązują nas przepisy dotyczące stanu pandemii. W naszym kościele prawo dopuszcza modlitwę 40 wiernych. Msze św. są odprawiane według dawnego porządku, jedynie intencja niedzielna z godz. 19.30 jest odprawiana o godz. 18.00.
  2. W tygodniu Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, z czytanką o życiu Sługi Bożego Stefana Wyszyńskiego,  które są odprawiane codziennie o godz. 17.30 .
  4. Spowiedź święta będzie sprawowana w dwóch salach dolnego kościoła. Rano od godz. 6.30, a popołudniu od godz. 17.00 (z zachowaniem norm bezpieczeństwa).
  5. W piątek przypada Uroczystość św. Stanisława – patrona Polski i naszej diecezji.  W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. Serdecznie dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną jaka do nas napływa w tych dniach. Także za wszelkie ofiary składane w kościele bądź na konto bankowe parafii . Bóg zapłać.
  7. W zakrystii jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego”.
  8. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności śp. Ewę Wajszle –Podolec z Kazimierza Wielkiego i śp. Zofię Kawula z Mazowieckiej.