Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie: III Niedziela Zwykła

W dniu dzisiejszym zapraszamy na wspólne kolędowanie.  O godz. 17.00 zostanie zaprezentowany program pt. „Kolędnicy” przygotowany przez dzieci i młodzież naszej parafii.  Po wspólnym śpiewie zapraszamy na spotkanie opłatkowe dla grup apostolskich i modlitewnych naszej parafii.

  1. W liturgii tygodnia wspominamy: we wtorek św. Tomasza z Akwinu, w piątek św. Jana Bosko.
  2. We wtorek 20 stycznia zapraszamy członków Apostolatu Maryjnego na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30 oraz na Mszę św. o godz. 18.00.
  3. Z okazji 100 rocznicy urodzin Karola Wojtyły – św. Jana Pawła II organizujemy parafialną pielgrzymkę autokarową do Włoch w dniach 23-29 maja br. W programie  zwiedzanie miast włoskich , Watykanu oraz cmentarza wojennego na Monte Cassino. Zapisy oraz informacje u ks. Adama Kaganka – dziś po Mszach świętych w zakrystii.  Do rezerwacji potrzebny jest dowód osobisty lub paszport. Zaliczka przy rezerwacji wynosi 500 zł. Od osoby.
  4. W przyszłą niedzielę 2 lutego zmiana tajemnic Żywego Różańca na Mszy św. o godz. 9.00.  Także w przyszłą niedzielę na wszystkich Mszach św. zostaną poświęcone gromnice.
  5. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Andrzej Tomana z ul. Zakątek oraz śp. Danuta Ziaja z Racławickiej.