Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie II Niedziela Zwykła

Po zakończonej kolędzie , pragniemy podziękować Parafianom za pełne życzliwości przyjęcie nas w Waszych domach oraz za ofiary złożone przy tej okazji. Jeszcze raz serdecznie witamy wszystkie nowe rodziny,  które w ostatnim czasie zamieszkały na terenie naszej parafii. Niech Boże błogosławieństwo nieustannie towarzyszy całej naszej Wspólnocie.

Przez nadchodzący tydzień,  będziemy się modlić się o jedność chrześcijan.

  1. W liturgii tygodnia wspominamy: we wtorek św. Agnieszkę, w piątek św. Franciszka Salezego, a w sobotę Święto Nawrócenia św. Pawła – jest to jednocześnie 403 rocznica powstania Zgromadzenia Księży Misjonarzy  św. Wincentego a Paulo.
  2. We wtorek i środę naszą pamięcią modlitewną obejmujemy wszystkie babcie i dziadków którzy w te dni mają swoje święto.
  3. W czwartek o godz. 18.00 zapraszamy młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania. Spotkanie odbędzie się w Sali dolnego kościoła.
  4. Także w czwartek podczas Mszy św. o godz. 18.00 wystąpi chór Akademii Pedagogicznej w Krakowie – „Educatus”.  Po Mszy św. odbędzie się koncert kolęd i pastorałek. Serdecznie zapraszamy.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 zapraszamy do wspólnego kolędowania z dziećmi i młodzieżą naszej parafii.  Na ten wieczór został przygotowany program pt. „Kolędnicy”. Po wspólnym śpiewie,  w pomieszczeniach dolnego kościoła odbędzie się spotkanie opłatkowe dla grup modlitewnych i apostolskich działających przy naszej parafii.
  6. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Marek Kruczek z Rydla, śp. Marta Ewa Wyderko – Delekta z Racławickiej i śp. Stanisława Karpeta z Racławickiej.