Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie: I Niedziela Adwentu

W czasie Adwentu pragniemy bardziej niż zwykle otworzyć nasze serca na światło Bożej Łaski. Niech Najświętsza Maryja Panna dopomoże nam przyjąć Słowo które stało się Ciałem i zamieszkało między nami.

  1. Przez cały Adwent zapraszamy na Roraty, które będą odprawiane od poniedziałku do soboty o godz. 7.00.  Natomiast dzieci zapraszamy z lampionami od poniedziałku do piątku na godz. 18.00.
  2. We wtorek 03 grudnia swoje spotkania będą miały: Stowarzyszenie św. Wincentego a Paulo oraz Akcja Katolicka.  Po Mszy św. zapraszamy Członków Wspólnot na spotkanie formacyjne.  W środę  zapraszamy Wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym na Mszę o godz. 19.30 w dolnym kościele.
  3. W tym tygodniu I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Spowiedź św. w czwartek i piątek od 6.30 – 7.00 oraz od 17.00. W I piątek odwiedzimy naszych chorych od godz. 9.00.
  4. Od przyszłej niedzieli będą rozprowadzane w naszym kościele: świece wigilijne na wsparcie ubogich dzieci oraz opłatki na świąteczne stoły.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 zapraszamy dzieci i Rodziców na spotkanie ze św. Mikołajem. Podpisane prezenty można składać w zakrystii.
  6. Zachęcamy Parafian do lektury prasy katolickiej dostępnej w naszym kościele. A w nadchodzącym tygodniu życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa.
  7. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności śp. Marię Szostak z ul.  Mazowieckiej i śp. Józefę Lonka z ul. Racławickiej.