Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie: XXIX Niedziela Zwykła

   W miesiącu misyjnym ogłoszonym przez Ojca św. Franciszka, zachęcamy do modlitwy różańcowej. Nabożeństwa odprawiane są codziennie w naszym kościele o godz. 17.30.  W środy zapraszamy dzieci komunijne, a w czwartki młodzież przygotowującą się do bierzmowania.

 

  1. We wtorek 22 października w liturgii Kościoła wspominamy św. Jana Pawła II.
  2. W czwartek o godz. 19.00 odbędzie się w naszym kościele koncert Orkiestry Kameralnej św. Stanisława z Lubljany oraz młodych artystów ze szkoły muzycznej w Krakowie. Serdecznie zapraszamy.
  3. W najbliższą sobotę oraz niedzielę  będziemy gościć w naszej parafii wolontariuszy Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego – Młodzi Światu z Krakowa. Misjonarze podzielą się z nami świadectwem pracy na misjach. Po mszy świętej będzie możliwość nabycia materiałów misyjnych oraz złożenia ofiary, która zostanie przekazana na projekt Adopcji Miłości, którego celem jest wsparcie najuboższych dzieci, z krajów Trzeciego Świata, w ich edukacji.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 odbędzie się spotkanie dla Rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  5. Kartki na tegoroczne wypominki są umieszczone na stolikach pod chórem. Ofiary które są składane przy tej okazji, zostaną przeznaczone na potrzeby naszego Seminarium Duchownego.
  6. Zachęcamy Parafian do lektury prasy katolickiej. Wszystkim życzymy Bożego błogosławieństwa w nauce i pracy.
  7. W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Marek Leiss ul. Zakątek.