Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie: XXIII Niedziela Zwykła

W dniu dzisiejszym zapraszamy na Nieszpory o godz. 17.30.

 1. W liturgii tygodnia : w poniedziałek przypada w naszym kościele uroczystość bł. Anieli Salawy patronki Parafii – Msze św. o godz. 7.00 i 18.00, w piątek św. Jana Chryzostoma – doktora Kościoła, a w sobotę Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
 2. W nadchodzącym tygodniu zapraszamy:
  • W poniedziałek na nabożeństwo ku czci bł. Anieli Salawy
  • We wtorek na Nowennę do MB Objawiającej Cudowny Medalik
  • W środę na Mszę św. o godz. 19.00 i spotkanie Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym w dolnym kościele
 3. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali uroczystość odpustową ku czci bł. Anieli Salawy. Poprzedzi ją trzydniowe przygotowanie modlitewne. W czwartek na godz. 17.00 zapraszamy Liturgiczną Służbę Ołtarza i Młodzież Maryjną, w piątek grupy modlitewne i apostolskie działające przy naszej parafii, a w sobotę Wspólnotę Różańcową. Uroczystościom będzie przewodniczył ks. dr Michał Lipiński v-ce Rektor Instytutu Teologicznego Księży Misjonarzy. Suma odpustowa zostanie odprawiona o godz. 12.00.
 4. Pragniemy serdecznie zaprosić dziewczynki i chłopców do Wspólnoty Ministrantów i Dzieci Maryi działającej przy naszej parafii. Zapisy w każdą niedzielę po Mszach św. w zakrystii.
 5. Spotkanie organizacyjne dla Rodziców i dzieci klas III przed Uroczystością I Komunii św., odbędzie w nadzielę 22 września po Mszy św. o godz. 10.30.
 6. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności śp. Zofię Stefan z Mazowieckiej i śp. Jerzego Umińskiego (ostatnio mieszkańca Zielonek)