Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie: XIX Niedziela Zwykła

  1. W dniu dzisiejszym zapraszamy na zmianę tajemnic Żywego Różańca o godz. 17.30 oraz na Mszę św. o godz. 18.00 w intencji wspólnot modlitewnych: Różańcowej i Margaretka .
  2. W liturgii tygodnia wspominamy: we wtorek przypada święto NMP Kalwaryjskiej, w środę św. Maksymiliana Kolbe – męczennika, a w sobotę św. Jacka – patrona archidiecezji krakowskiej.
  3. W czwartek 15 sierpnia będziemy przeżywali uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w naszym kościele według porządku niedzielnego z obrzędem poświecenia ziół i kwiatów. Serdecznie prosimy Parafian,  aby pozostać wiernym tej   Niech ten zewnętrzny gest będzie wyrazem naszej wdzięczności Panu Bogu za tegoroczne zbiory.
  4. Pragniemy przypomnieć o nabożeństwach odprawianych codziennie w naszym kościele po Mszach wieczornych: w poniedziałek do patronki naszego kościoła bł. Anieli, we wtorek do MB Objawiającej Cudowny Medalik, we środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa, w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia. We wszystkie czwartki zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od 17 – 18 w intencji kapłanów oraz nowych powołań.
  5. W nadchodzącym tygodniu życzymy wszystkim obfitości łask Bożych oraz udanego wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Zachęcamy Parafian do lektury prasy katolickiej dostępnej w naszym kościele.
  6. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności śp. Zofię Suder z ul. Racławickiej.