Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpastrskie: XVI Niedziela Zwykła – 2019.07.21

  1. W dniu dzisiejszym Nieszpory niedzielne o godz. 17.30 W liturgii tygodnia wspominamy: w poniedziałek św. Marię Magdalenę, we wtorek św. Brygidę , w środę św. Kingę, w czwartek św. Jakuba Apostoła oraz wspomnienie św. Krzysztofa a w piątek św. Joachima i Anny – Rodziców    W nadchodzącym tygodniu nabożeństwa będą odprawiane zgodnie z ustalonym porządkiem. W naszym kościele jest dostępnych wiele tytułów prasy katolickiej. Zachęcamy do lektury.
  2. W czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 na placu przed kościołem odbędzie się obrzęd błogosławienia pojazdów mechanicznych, z racji przypadającego w tym dniu wspomnienia  św. Krzysztofa.
  3. Pragniemy poinformować że intencje mszalne na rok 2020 będą przyjmowane od 01 października br.
  4. W dniu 27 lipca o godz. 700 wyruszy autokarowa pielgrzymka na Jasną Górę organizowana przez Apostolat Maryjny. Są jeszcze wolne miejsca,  Zapisy przyjmujemy po Mszach św. w zakrystii , bądź w kancelarii parafialnej.  (koszt 40 zł).
  5. W nadchodzącym tygodniu życzymy wszystkim Bożego Błogosławieństwa, a dzieciom i młodzieży radosnego przeżycia wakacji.
  6. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności naszych Parafian: śp. Ligię Sitek z Głowackiego, śp. Stefana Maniewskiego z Al. Kijowskiej, śp. Wiesława Czarneckiego z ul. Zakątek i śp. Iwonę Żelaznowską z Kazimierza Wielkiego.