Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpastrskie: XV Niedziela Zwykła – 14.07.2019r.

  1. W dniu dzisiejszym zmiana tajemnic Żywego Różańca o godz. 17.30 i Msza św. w int. Wspólnot: Różańcowej i Margaretka o godz. 18.00. W liturgii tygodnia wspominamy: w poniedziałek św. Bonawenturę – doktora Kościoła, we wtorek NMP z Góry Karmel, w piątek św. Szymona z Lipnicy, a w sobotę bł. Czesława. W nadchodzącym tygodniu nabożeństwa będą odprawiane zgodnie z ustalonym porządkiem. W naszym kościele jest dostępnych wiele tytułów prasy katolickiej. Zachęcamy do lektury.
  2. W dniu 19 lipca (piątek) przy naszym kościele zostanie zorganizowana zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego. Będzie go można składać po prawej stronie naszego parkingu od godzin porannych do 15.00. Dodatkowe szczegóły na ulotkach promujących tę akcję.
  3. W dniu 27 lipca o godz. 700 wyruszy autokarowa pielgrzymka na Jasną Górę organizowana przez Apostolat Maryjny. Są jeszcze wolne miejsca,  Zapisy przyjmujemy po Mszach św. w zakrystii , bądź w kancelarii parafialnej. (koszt 40 zł).
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 ks. proboszcz nominat w obecności Księdza Dziekana złoży Wyznanie Wiary i Przysięgę Wierności.
  5. Na prośbę Rodziców dwuletniej Leny, zwracamy się do Parafian o wsparcie kolejnej operacji dziecka. Będzie to kosztowna rekonstrukcja rączki. W przyszłą niedzielę po Mszach św.  jej krewni i przyjaciele będą kwestować na ten cel przy wyjściach z kościoła.
  6. W nadchodzącym tygodniu życzymy wszystkim Bożego Błogosławieństwa, a dzieciom i młodzieży radosnego przeżycia wakacji.