Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela – XV. zwykła – 16.07.2017

Wprowadzenie:

Zgromadziliśmy się, aby słuchać Bożego słowa i składać Bogu dziękczynienie. To słowo, którego słuchamy każdej niedzieli jest jak ziarno, które Bóg rzuca w glebę naszych serc, by przemieniało nasze życie. Słuchajmy uważnie Bożego Słowa, radośnie dziękujemy za wszystkie obietnice zbawienia.

 

Ogłoszenia:

  1. Dzisiaj: nieszpory niedzielne o godz. 17.30 – zapraszamy do wspólnej modlitwy śpiewem psalmów.
  2. W nowym tygodniu: *W czwartek – wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Również w czwartek liturgiczne wspomnienie Bł. Czesława, kapłana. *Sobota – święto Św. Marii Magdaleny.
  3. Pragniemy poinformować, że jest już zamknięta lista na pielgrzymkę na Jasną Górę w sobotę, 29. lipca.
  4. Polecamy na czas wakacji dostępną w naszym kościele prasę katolicką, zachęcając do lektury.
  5. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali i przekazali napoje i ciasta, dla Pielgrzymów z Trzemeśni, którzy we wtorek zatrzymali się przy naszym kościele w drodze na Jasną Górę – także w imieniu Pielgrzymów szczere: „Bóg zapłać!”
  6. Życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia, wszystkim świętującym w tych dniach Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa zapewniając o pamięci w modlitwie. A jako, że trwają wakacje: życzymy dobrego, bezpiecznego wypoczynku w łączności z Panem Bogiem przez modlitwę i niedzielną Mszę Św.

Niech w słuchaniu i realizowaniu na co dzień Bożego słowa wspiera nas szczególne błogosławieństwo naszego Stworzyciela.