Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela – XIV. zwykła – 09.07.2017

Wprowadzenie:

Chrystus przyszedł pokorny i cichy, a Jego uniżenie przynosi pokój utrudzonym ludzkim sercom. Sprawując Najświętszą Ofiarę, uobecniamy dzieło Chrystusa, który i dzisiaj ukazuje nam źródło prawdziwego zwycięstwa przez swe pokorne wyniszczenie w znaku Chleba.

Ogłoszenia:

  1. Dzisiaj: nieszpory niedzielne o godz. 17.30, a także: zmiana tajemnic różańcowych, o 18.00 – Msza Św. w intencji Wspólnot: Żywego Różańca i Apostolatu MARGARETKA.
  2. W nowym tygodniu: *We wtorek – Święto Św. Benedykta, Opata – patrona Europy. *W czwartek – wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 – zapraszamy na chwilę wspólnej i prywatnej modlitwy przed Chrystusem w Eucharystii.
  3. Już dzisiaj składamy serdeczne: „Bóg zapłać!” za ofiary, które zechcecie złożyć w przyszłą niedzielę na tace, a które będą przeznaczone na pokrywanie kosztów sprowadzenia i montażu organów piszczałkowych w naszym kościele.
  4. Organizowana jest pielgrzymka na Jasną Górę – w ramach Pielgrzymki Stowarzyszenia Cudownego Medalika – wyjazd w sobotę, 29. lipca o godz. 7.00. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  5. Polecamy dostępną w naszym kościele prasę katolicką, zachęcając do lektury.
  6. W najbliższy wtorek, zatrzyma się przy naszym kościele XXXIV. Piesza Pielgrzymka z Trzemeśni na Jasną Górę; Pielgrzymi spodziewani są około godz. 15.00 – gdyby ktoś chciał i mógł pomóc wesprzeć Pielgrzymów np.: napojami, owocami czy jakimś ciastem – z wdzięcznością przyjmiemy takie wsparcie i z góry: „Bóg zapłać!”
  7. Życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia, wszystkim świętującym w tych dniach Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa zapewniając o pamięci w modlitwie. A jako, że trwają wakacje: życzymy dobrego, bezpiecznego wypoczynku w łączności z Panem Bogiem przez modlitwę i niedzielną Mszę Św.

Niech na trudną drogę pójścia za Chrystusem pokornym i cichym błogosławi nas Bóg, który pokornym objawił tajemnicą prawdziwej wielkości człowieka.