Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela – XX. zwykła – 14.08.2016

Wprowadzenie:

Jedynie Chrystus przekazuje nam pełną prawdę o życiu i zbawieniu. Służyć Jemu, to służyć najwyższym wartościom ludzkiego ducha. Niech więc w służbie prawdy umacnia nas Chrystus i niech ta Eucharystia będzie dla nas źródłem poznania prawdy Bożej. Serdeczne „Bóg zapłać!” za ofiary, które zechcecie złożyć dzisiaj na tacę a które będą pomocą w pokrywaniu kosztów zakupu i montażu organów piszczałkowych w naszym kościele.

 

Ogłoszenia:

  1. Dzisiaj o godz. 17.30 nieszpory niedzielne i zmiana tajemnic różańcowych; o 18.00 Msza Św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca i Apostolatu MARGARETKA.
  2. W tym tygodniu: *Jutro – Uroczystość Wniebowzięcia NMP: Msze Św. według porządku niedzielnego, czyli o godz.: 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00 i 19.30; nieszpory maryjne o godz. 17.30. W czasie Mszy Św. tradycyjny obrzęd poświęcenia bukietów i wianków z ziół i kwiatów. *W środę – święto: Św. Jacka, kapłana, patrona naszej archidiecezji krakowskiej a także patrona naszych Konfratrów: Ks. Jacka Hareńczyka CM, który swego czasu pracował w naszej Wspólnocie oraz proboszcza naszej macierzystej parafii MB z Lourdes: Ks. Jacka Kuziela CM. *Czwartek: wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 – zapraszamy na chwilę osobistej i wspólnej modlitwy.
  3. Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową na Górę Św. Anny, wyjazd planowany jest w sobotę, 24. września o godz. 7.00, koszt: 40 zł., zapisy w zakrystii lub kancelarii.
  4. Polecamy prasę katolicką dostępną w naszym kościele zachęcając do wakacyjnej lektury.
  5. Życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia, wyjeżdżającym na wakacje: dobrego i bezpiecznego wypoczynku. Wszystkim Zacnym Solenizantom i Jubilatom, świętującym w tym tygodniu składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o pamięci w modlitwie.

Powołani do prawdy Ewangelii i obdarowani pomocą Boga oraz Jego błogosławieństwem idźmy, by wiernie wypełnić swoje powołanie.