Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela – XXVI. Zwykła – 28.09.2014

Wprowadzenie:

Kościół wypełniając wolę Bożą wzywa do nawrócenia i napełnienia nadzieją, że Bóg troszczy się o ludzi, kocha każdego, wszystkich pragnie obdarzyć zbawieniem. Niech nasz udział w niedzielnej Eucharystii będzie wyrazem naszego oczekiwania i pełnym wiary wypełnianiem woli Bożej, by otrzymać przebaczenie, nadzieję i obietnicę zbawienia.

Serdeczne: „Bóg zapłać!” za składane dzisiaj ofiary przeznaczone na planowaną w naszym kościele inwestycję!

Ogłoszenia

  1. Dzisiaj: Nieszpory niedzielne – o godz. 17.30 – będziemy modlić się w intencji rozpoczynającego się za tydzień Synodu o Rodzinie.
  2. W nowym tygodniu: *We wtorek – Msza Św. i spotkanie Stowarzyszenia Cudownego Medalika o godz. 18.00. Również we wtorek spotkanie dla Dzieci i Rodziców, którzy pragną, aby Ich Dzieci przystąpiły do Pierwszej Komunii Św. w naszym kościele – o godz. 19.00 w sali dolnego kościoła. *Środa – rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe: w dni powszednie będziemy je odprawiać o godz. 18.30, w niedziele o 17.30. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do wspólnej modlitwy, dzieci szczególnie we wtorki i czwartki, różaniec dla młodzieży w czwartek o 19.30, zapraszamy na ten czwartek wszystkich przygotowujących się do Bierzmowania: klasy I, II i III gimnazjum, chcemy w ten sposób rozpocząć kolejny rok przygotowań do Sakramentu Dojrzałości Chrześcijańskiej. Także w środę: spotkanie modlitewne Wspólnoty Odnowy w Duchu Św. o godz. 19.30 w dolnym kościele. *Przed nami Dni Eucharystyczne: pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca – okazja do Sakramentu Pokuty w te Dni: rano od 6.30 do 7.00, po południu od godz. 16.30 do 18.00. *Czwartek – wystawienie i wspólna adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwami o powołania od godz. 17.00. Również w czwartek Msza Św. Związku Mszalnego: za Dobrodziejów i wszystkich żywych i zmarłych wpisanych do Księgi Mszy Św. Wieczystych o godz. 18.00. Także w czwartek spotkanie należących do Kręgów Biblijnych o godz. 19.00. *W piątek odwiedziny Chorych z Komunią Św. w domach od godz. 9.00. Również w ten piątek spotyka się Wspólnota Przyjaciół Seminarium i Misji – po nabożeństwie wieczornym! *Sobota, pierwsza w miesiącu: rano po Mszy Św. nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP, a po Mszy Św. o godz. 18.00 kolejny Wieczór Jana Pawła II połączony z modlitwą różańcową – zapraszamy!
  3. W najbliższą sobotę, 4. października, wyruszy pielgrzymka do: Szczepanowa, Zabawy i Odporyszowa – są jeszcze wolne miejsca – zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej, koszt: 30 zł.
  4. Polecamy prasę katolicką dostępną w naszym kościele!
  5. Życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia, a wszystkim Szanownym Jubilatom i Solenizantom świętującym w tym tygodniu składamy najserdeczniejsze życzenia, zapewniając o pamięci w modlitwie.

 

Przyjmijmy teraz Boże błogosławieństwo, byśmy nim umocnieni, wypełnili wiernie wolę Bożą nie tylko słowem, ale codziennym życiem.