Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela – XIV. zwykła – 06.07.2014

Wprowadzenie

Pan Jezus gromadzi na liturgii nas – grzesznych, słabych i wątpiących. On wie, co jest dla nas trudne, co jest naszym ciężarem. Zachęca, aby do Niego przyjść i oddać Mu nasze troski oraz słabości. On może nas umocnić, pocieszyć i wlać pokój w nasze serca.

Ogłoszenia

  1. Dzisiaj: nieszpory niedzielne o godz. 17.30 – zapraszamy do wspólnej modlitwy śpiewem psalmów!
  2. W nowym tygodniu: we wtorek – wspomnienie Św. Jana z Dukli, kapłana. *Czwartek – wspólna adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 – serdecznie zapraszamy! *W piątek – Święto Św. Benedykta, opata, patrona Europy. Jest On również patronem Papieża Seniora: Benedykta XVI – którego będziemy polecać w naszych modlitwach Dobremu Bogu. Również w piątek zatrzyma się przy naszym kościele XXXI. Piesza Pielgrzymka z Trzemeśni na Jasną Górę; Pielgrzymi spodziewani są około godz. 15.00 – gdyby ktoś chciał i mógł pomóc wesprzeć Pielgrzymów np.: napojami czy jakimś ciastem – z wdzięcznością przyjmiemy takie wsparcie i z góry: „Bóg zapłać!”
  3. W przyszłą niedzielę: zmiana tajemnic różańcowych i Msza Św. w intencji Żywego Różańca i Apostolatu MARGARETKA o g. 18.00.
  4. Jak już informowano: nasza parafia organizuje wyjazd pielgrzymkowy na Jasną Górę w dniu 26. lipca – sobota (wyjazd o godz. 7.00, sprzed kościoła) – zapisy, z wpłatą pokrywającą koszty (30 zł.) – w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  5. Zachęcamy do wakacyjnej lektury prasy katolickiej, która jest dostępna w naszym kościele!
  6. Życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia, wyjeżdżającym na wakacje: dobrego i bezpiecznego wypoczynku – zawsze w łączności z Panem Bogiem: przez modlitwę i Eucharystię. Wszystkim Zacnym Solenizantom i Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o pamięci w modlitwie.

Niech na trudną drogę pójścia za Chrystusem pokornym i cichym błogosławi nas Bóg, który pokornym objawił tajemnicę prawdziwej wielkości człowieka