Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela – XXXI. Zwykła – 03.11.2013

Wprowadzenie:

Bóg ukochał swoje stworzenie i wszystkich pragnie doprowadzić do zbawienia. Dzisiaj to zbawienie może stać się naszym udziałem, jeżeli przyjmiemy Chrystusa i zaprosimy Go do swego domu, jak przyjął Pana Zacheusz. Syn Człowieczy przez tę Eucharystię nieustannie szuka zagubionych i obdarza swymi dobrami.

Ogłoszenia

  1. Zapraszamy dzisiaj na wspólną modlitwę Psalmami za Zmarłych w czasie nieszporów niedzielnych o godz. 17.30!
  2. Za naszych Drogich Zmarłych polecanych w tegorocznych Wypominkach będziemy modlić się w tym tygodniu w czasie nabożeństw różańcowych o godz. 17.30 – zapraszamy. Karteczki z Wypominkami można jeszcze składać w zakrystii lub pod chórem.
  3. Jutro, w poniedziałek – wspomnienie Św. Karola Boromeusza, biskupa – jest On Patronem od Chrztu Św.: Bł. Papieża Jana Pawła II. *We wtorek – spotkanie i Msza Św. Stowarzyszenia Miłosierdzia o godz. 18.00. *W środę: spotkanie Wspólnoty Odnowy w Duchu Św. o godz. 19.30 – w kaplicy dolnego kościoła. *Czwartek – wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwami o powołania – od godz. 17.00. Również w czwartek: Msza Św. Związku Mszalnego – za Dobrodziejów i wszystkich wpisanych do Księgi Mszy Św. Wieczystych – o godz. 18.00. *W sobotę: odwiedziny Chorych z Komunią Św. w domach od godz. 9.00.
  4. W przyszłą niedzielę, zgodnie z wolą Episkopatu Polski, naszymi modlitwami i ofiarami będziemy wspierać dzieło Pomocy Kościołowi w Potrzebie: szczególnie chrześcijan w Nigerii. Także w przyszłą niedzielę: zmiana tajemnic różańcowych i Msza Św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca i Apostolatu MARGARETKA o godz. 16.30.
  5. Polecamy prasę katolicką dostępną w naszym kościele i zachęcamy do lektury.
  6. Ksiądz Michał – misjonarz z Zambii prosił, aby przekazać serdeczne podziękowania za złożone przed tygodniem ofiary (prawie 10.000,-), które zostały już przekazane na pomoc w prowadzeniu salezjańskich dzieł misyjnych w tym kraju.
  7. Życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia, wszystkim Szanownym Jubilatom i Solenizantom świętującym w tych dniach składamy najserdeczniejsze życzenia, zapewniając o pamięci w modlitwie.

 Idziemy obdarowani tą świętą Eucharystią i błogosławieństwem Boga, by jak Zacheusz szukać i znaleźć Chrystusa wśród dróg naszego życia.