Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela – 08.07.2012. – XIV. Zwykła

Wprowadzenie

Bóg chce być blisko nas, pragnie być jedynym ratunkiem dla człowieka. On woła do każdego z nas z Miłością: „Być bliżej ciebie chcę…”.

Przychodzimy do ołtarza naszego Pana, aby jeszcze ściślej zjednoczyć się z Nim. Przychodzimy do Tego, który nas wciąż kocha takimi, jakimi jesteśmy.

On, kocha Cię w twojej biedzie, poniżeniu, cierpieniu; w twojej słabości i upadku, w twoim egoizmie i samolubstwie, w twoim opuszczeniu przez bliskich i obcych. On jest zawsze przy Tobie… Dostrzegasz obecność Boga w swoim życiu?


Ogłoszenia

1. Dzisiaj zapraszamy na Nieszpory niedzielne o godz. 17.30. Zmiana tajemnic różańcowych i Msza Św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca i Apostolatu MARGARETKA o godz. 18.00.

2. W nowym tygodniu: *W środę, 11.07. – Święto Św. Benedykta, Opata – Patrona Europy. *W czwartek – wspomnienie Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika. Jak w każdy czwartek: wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 – zapraszamy serdecznie! *Piątek – w liturgii wspominamy Świętych pustelników: Andrzeja Świerada i Benedykta.

3. Nasza parafia organizuje wyjazd pielgrzymkowy na Jasną Górę w dniu 28. lipca (wyjazd o godz. 8.00, sprzed kościoła) – zapisy, z wpłatą pokrywającą koszty (30 zł.) – w zakrystii lub kancelarii.

4. W wolnym, wakacyjnym czasie zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest dostępna w naszym kościele!

5. Życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia, wszystkim wyjeżdżającym: dobrego wypoczynku – nie zapominajcie o codziennej modlitwie i niedzielnej Mszy Św. Zacnym Solenizantom i Jubilatom, świętującym w tym tygodniu, składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o pamięci w modlitwie.

 

Bóg jest naszym Ojcem, który pragnie być blisko każdego z nas. Niech Jego błogosławieństwo, które za chwilę przyjmiemy będzie dla nas umocnieniem w codziennym trwaniu przy Zbawicielu i w drodze do nieba.