Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela – VI zwykła – 12.02.2012.

Wprowadzenie:

Potrzebujemy wiary takiej, jaką miał trędowaty, który upadł na kolana przed Jezusem i prosił o oczyszczenie z trądu. Potrzebujemy nadziei, która jest światłem w beznadziejnych sytuacjach. Potrzebujemy miłości miłosiernej, burzącej mur ludzkich ograniczeń i ukazującej nową, często zaskakującą drogę, na której czeka bezinteresownie kochający Bóg. Otwórzmy serca na Bożą Miłość, która przychodzi do nas w dzisiejszej Eucharystii.

Ogłoszenia

1. Dzisiaj: zmiana tajemnic różańcowych i Msza Św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca i Apostolatu MARGARETKA o godz. 16.30; nieszpory niedzielne o godz. 17.30 – zapraszamy serdecznie!

2. W nowym tygodniu: wtorek – Święto Świętych Cyryla i Metodego – Patronów Europy. Czwartek – Intronizacja Najświętszego Serca Pana Jezusa i wspólna adoracja od godz. 17.00.

3. W przyszłą niedzielę naszymi modlitwami i ofiarami będziemy wspierać budowę kościoła p.w. Św. Rafała Kalinowskiego w Krakowie, Kliny – Zacisze – goszcząc wśród nas Księdza Proboszcza tamtejszej Wspólnoty Parafialnej. Również w przyszłą niedzielę rozpoczniemy nasze bezpośrednie przygotowania do Wielkiego Postu przez Adorację Najświętszego Sakramentu w czasie Nabożeństwa 40. godzinnego.

4. Spotkania w tym tygodniu: *w środę Msza Św.  Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym – o godz. 19.30, w kaplicy dolnego kościoła. *Należących do Kręgów Biblijnych zapraszamy na Mszę Św. i spotkanie w czwartek o godz. 18.00. *Wspólnota Królowej Pokoju spotyka się w piątek o godz. 18.00.

5. Polecamy i zachęcamy do lektury prasy katolickiej, dostępnej w naszym kościele!

6. Życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia. Dzieciom i młodzieży rozpoczynającym zimowe ferie – dobrego wypoczynku. Wszystkim Zacnym Solenizantom i Jubilatom, świętującym w tym tygodniu, składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o pamięci w modlitwie.

Niech błogosławieństwo Boże, które przyjmiemy na koniec tej Mszy Świętej umocni naszą wolę, abyśmy zawsze wybierali w życiu dobro, które jest gwarantem szczęścia.