Ogłoszenia

NIEDZIELA XXX OKRESU ZWYKŁEGO – 24.10.2010

Wprowadzenie

Bóg nie ma względu na osoby, dlatego nas wszystkich wezwał do wiary i pragnie obdarować swymi dobrami.

Uczestnicząc w Eucharystii dołączmy nasz głos do pokornej modlitwy całego Kościoła, by przyszło Boże Królestwo, a ludzie żyli w prawdzie i miłości – o to prosimy przeżywając 84. Światowy Dzień Misyjny, który rozpoczyna modlitwy Tygodnia Misyjnego w Kościele Powszechnym.

 

Ogłoszenia

1.   Dzisiaj w czasie nabożeństwa różańcowego o godz. 17.30 i w kolejne dni będziemy modlić się w intencji misji – przeżywając Tydzień Misyjny – zapraszamy do wspólnej modlitwy – różaniec w tygodniu o godz. 18.30, w czwartek dla młodzieży o 19.30.

2.   W nowym tygodniu:

Ø  Jutro, w poniedziałek – dzień skupienia i modlitwy dla wszystkich, którzy podjęli Dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego – zapraszamy na Mszę Św. i nabożeństwo różańcowe.

Ø  We wtorek Msza Św. i spotkanie Stowarzyszenia Cudownego Medalika.

Ø  Środa – Msza Św. i spotkanie Konferencji Św. Wincentego a Paulo o godz. 18.00.

Ø  Wszystkich Członków Akcji Katolickiej zapraszamy na Mszę Św. i spotkanie w czwartek o godz. 18.00.

Ø  Również w czwartek od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Intronizacja Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Ø  W piątek Msza Św. i modlitwa Wspólnoty Przyjaciół Seminarium i Misji o godz. 18.00 – zapraszamy!

3.   Za tydzień, w niedzielę po ostatniej Mszy Św. czyli około 20.30 zapraszamy na „Noc Świętych” – modlitewne czuwanie wraz z wybranymi postaciami Świętych Kościoła Powszechnego, za Ich wstawiennictwem będziemy prosili o łaskę świętości dla każdego z nas – czekamy i zapraszamy wszystkich.

4.   Na wypominki listopadowe przyjmujemy w zakrystii i pod chórem. Za wszystkich Zmarłych polecanych w wypominkach będziemy modlić się przez cały listopad w czasie nabożeństw różańcowych o godz. 17.30 oraz Mszy Świętych pierwszego i drugiego listopada.

5.   Słowo wdzięczności dla Członków naszego Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej za przeprowadzenie kwest w Dniu Papieskim oraz za złożone przez wiernych ofiary (4700 zł.), które zostały przekazane na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. „Bóg zapłać!” również za wsparcie misji – dzisiaj i w Tygodniu Misyjnym do wystawionych puszek możemy złożyć na ten cel ofiary, które zostaną przekazane do naszego misjonarskiego Sekretariatu Misyjnego.

6.   Zachęcając do lektury prasy katolickiej polecamy specjalny numer „Miejscy Świętych” poświęcony Jubileuszowi: 350. Rocznicy śmierci Św. Wincentego a Paulo i Św. Ludwiki de Marillac oraz misjonarskiemu Sanktuarium MB Objawiającej Cudowny Medalik w Zakopanem – Olczy. Polecamy także nasz parafialny kalendarz na Rok Pański 2011.

Z Bożym błogosławieństwem bądźmy misjonarzami w naszych rodzinach, szkołach, środowiskach.