Ogłoszenia

Niedziela Zmartwychwstania – 4.04.2010

Wprowadzenie

„Oto jest Dzień, który dał nam pan\”. W ten radosny dzień Zmartwychwstania Pańskiego gromadzimy się, aby przeżywać zwycięstwo nad śmiercią, które odniósł Syn Boży przez swoje chwalebne zmartwychwstanie. Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa jest fundamentem naszej wiary i całego życia religijnego. Teksty śpiewanych pieśni i słowa liturgii niech ożywiają naszą wiarę, aby każdy przeżył z radością spotkanie ze Zmartwychwstałym Chrystusem, w tym dniu, który dał nam Pan.


Ogłoszenia

1. Drogim Parafianom oraz Wszystkim uczęszczającym do naszego kościoła składamy najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Niech radość zmartwychwstania stale wszystkim towarzyszy i umacnia w wierze, nadziei i miłości. Niech opromienia codzienny trud, rozprasza wszelkie niepokoje i stanie się źródłem prawdziwego szczęścia i Bożego Błogosławieństwa. Niech Święta będą pełne Bożej łaski i życzliwej miłości..

2. Dzisiaj zapraszamy na Nowennę do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30.

3. Jutro drugi dzień świąteczny – Wielkanocny Poniedziałek. Msze Święte odprawiamy według porządku niedzielnego. Jest to dzień, w którym co roku w świątyniach wspieramy modlitwami i ofiarami Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.

4. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Święto Miłosierdzia Bożego. Przez całą Oktawę Wielkanocy zapraszamy na Nowennę do Miłosierdzia Bożego w dni powszednie, po Mszy św. wieczornej.

5. Zmiana tajemnic różańcowych w sobotę o godz. 17.30 i Msza św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca o godz. 18.00.

6. Składamy najserdeczniejsze podziękowanie za życzenia świąteczne, za wszelką pomoc w przygotowaniu uroczystości świątecznych oraz ofiary na cele parafii i najuboższych oraz chorych, których przed Świętami obdarowaliśmy, poprzez posługę Stowarzyszenia Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo.

Niech radość ze zmartwychwstania stanie się udziałem wszystkich ludzi, żyjących wokół nas. W tym duchu przyjmijmy Boże błogosławieństwo.