Kancelaria parafialna

 Kancelaria czynna jest:

 w poniedziałki i czwartki

 w godz. 18.30 – 19.30,

 oraz w środy i w soboty

 w godz. 7.30 – 8.30.

Msze św.

W niedziele i Święta

 o godzinach: 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00, 19.30

 Po mszy św. o godz. 7.30  Wystawienie Najświętszego Sakramentu

 

Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi - w niedziele o godz. 11.00, w kaplicy dolnego kościoła.

 

W dni powszednie

o godz. 7.00 i 18.00.

Wprowadzenie

Bóg nie ma względu na osoby, dlatego nas wszystkich wezwał do wiary i pragnie obdarować swymi dobrami.

Uczestnicząc w Eucharystii dołączmy nasz głos do pokornej modlitwy całego Kościoła, by przyszło Boże Królestwo, a ludzie żyli w prawdzie i miłości – o to prosimy przeżywając 84. Światowy Dzień Misyjny, który rozpoczyna modlitwy Tygodnia Misyjnego w Kościele Powszechnym.

 

Ogłoszenia

1.   Dzisiaj w czasie nabożeństwa różańcowego o godz. 17.30 i w kolejne dni będziemy modlić się w intencji misji – przeżywając Tydzień Misyjny – zapraszamy do wspólnej modlitwy – różaniec w tygodniu o godz. 18.30, w czwartek dla młodzieży o 19.30.

2.   W nowym tygodniu:

Ø  Jutro, w poniedziałek – dzień skupienia i modlitwy dla wszystkich, którzy podjęli Dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego – zapraszamy na Mszę Św. i nabożeństwo różańcowe.

Ø  We wtorek Msza Św. i spotkanie Stowarzyszenia Cudownego Medalika.

Ø  Środa – Msza Św. i spotkanie Konferencji Św. Wincentego a Paulo o godz. 18.00.

Ø  Wszystkich Członków Akcji Katolickiej zapraszamy na Mszę Św. i spotkanie w czwartek o godz. 18.00.

Ø  Również w czwartek od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Intronizacja Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Ø  W piątek Msza Św. i modlitwa Wspólnoty Przyjaciół Seminarium i Misji o godz. 18.00 – zapraszamy!

3.   Za tydzień, w niedzielę po ostatniej Mszy Św. czyli około 20.30 zapraszamy na „Noc Świętych” – modlitewne czuwanie wraz z wybranymi postaciami Świętych Kościoła Powszechnego, za Ich wstawiennictwem będziemy prosili o łaskę świętości dla każdego z nas – czekamy i zapraszamy wszystkich.

4.   Na wypominki listopadowe przyjmujemy w zakrystii i pod chórem. Za wszystkich Zmarłych polecanych w wypominkach będziemy modlić się przez cały listopad w czasie nabożeństw różańcowych o godz. 17.30 oraz Mszy Świętych pierwszego i drugiego listopada.

5.   Słowo wdzięczności dla Członków naszego Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej za przeprowadzenie kwest w Dniu Papieskim oraz za złożone przez wiernych ofiary (4700 zł.), które zostały przekazane na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. „Bóg zapłać!” również za wsparcie misji – dzisiaj i w Tygodniu Misyjnym do wystawionych puszek możemy złożyć na ten cel ofiary, które zostaną przekazane do naszego misjonarskiego Sekretariatu Misyjnego.

6.   Zachęcając do lektury prasy katolickiej polecamy specjalny numer „Miejscy Świętych” poświęcony Jubileuszowi: 350. Rocznicy śmierci Św. Wincentego a Paulo i Św. Ludwiki de Marillac oraz misjonarskiemu Sanktuarium MB Objawiającej Cudowny Medalik w Zakopanem – Olczy. Polecamy także nasz parafialny kalendarz na Rok Pański 2011.

Z Bożym błogosławieństwem bądźmy misjonarzami w naszych rodzinach, szkołach, środowiskach.

Psychoterapeuta

Jeśli czujesz, że zabłądziłeś…….. w labiryncie uczuć i emocji – pozwól sobie pomóc

PSYCHOTERAPEUTA z doświadczeniem klinicznym zaprasza w miesiącu listopadzie na bezpłatne konsultacje do gabinetu przy ul. Lea 55 w Krakowie (Dom Katolicki) osoby indywidualne, pary, starsi, młodzież, dzieci

Rejestracja pod nr 501 642 275

Najnowsza galeria

Odwiedziło nas:

2693583
DzisiajDzisiaj61
WczorajWczoraj2011
W tym tygodniuW tym tygodniu61
RazemRazem2693583

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.


Nr konta Parafii:  PKO Bank Polski SA    45 1020 2892 0000 5202 0016 4350