Kancelaria parafialna

 Kancelaria czynna jest:

 w poniedziałki i czwartki

 w godz. 18.30 – 19.30,

 oraz w środy i w soboty

 w godz. 7.30 – 8.30.

Msze św.

W niedziele i Święta

 o godzinach: 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00, 19.30

 Po mszy św. o godz. 7.30  Wystawienie Najświętszego Sakramentu

 

Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi - w niedziele o godz. 11.00, w kaplicy dolnego kościoła.

UWAGA!!! w czasie wakacji nie będzie Mszy Św. dla Rodziców z małymi dziećmi

 

W dni powszednie

o godz. 7.00 i 18.00.

Wprowadzenie

Bóg ukochał swoje stworzenie i wszystkich pragnie doprowadzić do zbawienia. Dzisiaj to zbawienie może stać się naszym udziałem, jeżeli przyjmiemy Chrystusa i zaprosimy Go do swego domu, jak przyjął Pana Zacheusz. Syn Człowieczy przez tę Eucharystię nieustannie szuka zagubionych i obdarza swymi dobrami.

 

Ogłoszenia

1. Dniem Pańskim kończymy miesiąc październik – szczere: „Bóg zapłać!" za nasze różańcowe spotkania i wspólną modlitwę. Jeszcze dzisiaj nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30 – zapraszamy. Również dzisiaj w naszym kościele „Noc Świętych" – czuwanie i modlitwa za wstawiennictwem naszych Świętych Patronów z prośbą o świętość dla każdego z nas – rozpoczęcie po Mszy Św. wieczornej, czyli około 20.30 – zapraszamy serdecznie! I jeszcze serdeczne podziękowania za złożone, w minionym tygodniu, ofiary na pomoc dla misji i misjonarzy – „Bóg zapłać!"

2. Jutro Uroczystość Wszystkich Świętych – pamiętajmy o obowiązku uczestniczenia we Mszy Świętej, postarajmy się uczestniczyć w kościele, aby przeżyć ją w skupieniu i jak najowocniej. W naszym kościele Msze Św. będą odprawiane według porządku niedzielnego. Nabożeństwo różańcowe za Zmarłych polecanych w wypominkach – jutro o godz. 17.30. Msze Święte za naszych Drogich Zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach, a także za Zmarłych Kapłanów, Braci i Kleryków za Zgromadzenia Misji, Siostry Miłosierdzia oraz Zmarłych Dobrodziejów naszego kościoła: we Wszystkich Świętych i w Dzień Zaduszny – o godz. 18.00.

3. We wtorek, 2 listopada – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze Św. o godz.: 7.00, 9.00, 18.00 i 19.30. Nabożeństwo za Zmarłych z procesją zostanie odprawione o godz. 17.30.

4. Msza Św. i spotkanie Stowarzyszenia Miłosierdzia w środę o godz. 18.00.

5. W dniach od 1. do 8. listopada możemy zyskać odpust zupełny dla naszych Drogich Zmarłych. Warunki zyskania odpustu: nawiedzenie cmentarza lub kościoła, modlitwa za Zmarłych, stan łaski uświęcającej – Komunia Św., modlitwa w intencjach Ojca Świętego, oddalenie od siebie przywiązania do grzechu, nawet lekkiego.

6. Zachęcamy i zapraszamy do modlitwy za Zmarłych. Przez cały miesiąc listopad nabożeństwo różańcowe za Zmarłych polecanych w wypominkach o godz. 17.30. Na wypominki listopadowe przyjmujemy w zakrystii lub pod chórem.

7. W tym tygodniu Dni Eucharystyczne: pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do Sakramentu Pokuty w tych dniach od godz. 16.30 – zachęcamy do skorzystania: dorosłych, młodzież i dzieci. Msza Św. w intencji wszystkich żywych i zmarłych wpisanych do Księgi Mszy Św. wieczystych w czwartek o godz. 18.00. Chorych z Komunią Św. w domach odwiedzimy w piątek od godz. 9.00.

8. W sobotę kolejny „Wieczór Jana Pawła II" – nasza modlitwa dziękczynna za Pontyfikat Wielkiego Rodaka i prośba o Jego rychłe wyniesienie do chwały ołtarzy – zapraszamy w sobotę na godz. 21.00.

9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, polecamy również nasz parafialny kalendarz na Rok Pański 2011.

Psychoterapeuta

Jeśli czujesz, że zabłądziłeś…….. w labiryncie uczuć i emocji – pozwól sobie pomóc

PSYCHOTERAPEUTA z doświadczeniem klinicznym zaprasza w miesiącu listopadzie na bezpłatne konsultacje do gabinetu przy ul. Lea 55 w Krakowie (Dom Katolicki) osoby indywidualne, pary, starsi, młodzież, dzieci

Rejestracja pod nr 501 642 275

Najnowsza galeria

Odwiedziło nas:

2920037
DzisiajDzisiaj1454
WczorajWczoraj1939
W tym tygodniuW tym tygodniu11419
RazemRazem2920037

Odwiedza nas 110 gości oraz 0 użytkowników.


Nr konta Parafii:  PKO Bank Polski SA    45 1020 2892 0000 5202 0016 4350