Kancelaria parafialna

 Kancelaria czynna jest:

 w poniedziałki i czwartki

 w godz. 18.30 – 19.30,

 oraz w środy i w soboty

 w godz. 7.30 – 8.30.

Msze św.

W niedziele i Święta

 o godzinach: 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00, 19.30

 Po mszy św. o godz. 7.30  Wystawienie Najświętszego Sakramentu

 

Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi - w niedziele o godz. 11.00, w kaplicy dolnego kościoła.

UWAGA!!! w czasie wakacji nie będzie Mszy Św. dla Rodziców z małymi dziećmi

 

W dni powszednie

o godz. 7.00 i 18.00.

Wprowadzenie:

Zgromadzeni na słuchaniu słowa Bożego i łamaniu chleba pragniemy tu i teraz uobecniać zbawcze misteria męki, śmierci i zmartwychwstania Chrystusa, prosząc jednocześnie w tę Niedzielę Dobrego Pasterza o liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

Ogłoszenia:

  1. W minionym tygodniu przeżywaliśmy w naszej Wspólnocie Parafialnej szczególne dni dziękując Panu Bogu za życie, posługę duszpasterską i trud wznoszenia naszej świątyni przez niezapomnianego śp. Ks. Jana Kowalika CM – słowa wdzięczności dla wszystkich, którzy uczestniczyli we wspólnych modlitwach i Mszach Św., pomagali z przygotowaniu tych smutnych uroczystości: szczere i serdeczne „Bóg zapłać!” Bez wątpienia wdzięczna pamięć i żywa modlitwa o Miłosierdzie dla naszego zmarłego Ks. Jana będzie zawsze trwała w naszej Wspólnocie Parafialnej.
  2. Dzisiaj: zmiana tajemnic różańcowych i Msza Św. w intencji Wspólnot: Żywego Różańca i Apostolatu MARGARETKA o godz. 16.30; nabożeństwo majowe o godz. 17.30. Nabożeństwa majowe przez cały tydzień po Mszach Św. wieczornych – zapraszamy! Rozpoczynający się tydzień jest czasem modlitw w całym Kościele o powołania kapłańskie – intencja ta będzie nam towarzyszyła w kolejnych dniach w czasie Mszy Świętych i nabożeństw.
  3. W nowym tygodniu: *Jutro – w rocznicę rozpoczęcia Objawień Maryjnych w Fatimie przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy. Data ta łączy się z jeszcze jednym wydarzeniem: zamachem na życie Jana Pawła II (13.05.1981.) – będziemy dziękować Matce Najświętszej za ocalenie Papieża. *Wtorek – szczególna uroczystość w naszej Wspólnocie: grupa naszych młodych parafian przystąpi do Sakramentu Bierzmowania w czasie Mszy Św. o godz. 18.00 sprawowanej przez JE ks. Bpa Janusz Mastalskiego – zapraszamy wszystkich serdecznie i polecamy Waszym modlitwom tych młodych ludzi. W liturgii obchodzimy we wtorek święto Św. Macieja, apostoła. *W środę – Msza Św. Wspólnoty Odnowy w Ducha Św. o godz. 19.30 w kaplicy dolnego kościoła. *W czwartek – wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Przypada w tym dniu święto Św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika – głównego patrona naszej Ojczyzny.
  4. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy Św. o godz. 10.30 będziemy przeżywali Uroczystość Pierwszej Komunii Św. dzieci z naszej Wspólnoty Parafialnej – przekazując tę informację prosimy wszystkich o pamięć i modlitwę w intencji tych dzieci, które po raz pierwszy przyjmą Jezusa pod postacią Chleba do Swoich dziecięcych serc.
  5. Jak zawsze polecamy dostępną w naszym kościele prasę katolicką i zachęcamy do lektury.
  6. Życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia. Wszystkim Zacnym Solenizantom i Jubilatom, świętującym w tym tygodniu składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o pamięci w modlitwie.

Na trud głoszenia zmartwychwstałego Chrystusa w naszym codziennym życiu przyjmijmy teraz błogosławieństwo Trójjedynego Boga.

Psychoterapeuta

Jeśli czujesz, że zabłądziłeś…….. w labiryncie uczuć i emocji – pozwól sobie pomóc

PSYCHOTERAPEUTA z doświadczeniem klinicznym zaprasza w miesiącu listopadzie na bezpłatne konsultacje do gabinetu przy ul. Lea 55 w Krakowie (Dom Katolicki) osoby indywidualne, pary, starsi, młodzież, dzieci

Rejestracja pod nr 501 642 275

Najnowsza galeria

Odwiedziło nas:

2993656
DzisiajDzisiaj1810
WczorajWczoraj2703
W tym tygodniuW tym tygodniu17391
RazemRazem2993656

Odwiedza nas 92 gości oraz 0 użytkowników.


Nr konta Parafii:  PKO Bank Polski SA    45 1020 2892 0000 5202 0016 4350