Kancelaria parafialna

 Kancelaria czynna jest:

 w poniedziałki i czwartki

 w godz. 18.30 – 19.30,

 oraz w środy i w soboty

 w godz. 7.30 – 8.30.

Msze św.

W niedziele i Święta

 o godzinach: 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00, 19.30

 Po mszy św. o godz. 7.30  Wystawienie Najświętszego Sakramentu

 

Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi - w niedziele o godz. 11.00, w kaplicy dolnego kościoła.

UWAGA!!! w czasie wakacji nie będzie Mszy Św. dla Rodziców z małymi dziećmi

 

W dni powszednie

o godz. 7.00 i 18.00.

Wprowadzenie:

Gromadzimy się przy ołtarzu Pana, aby skosztować i zobaczyć, jak dobry jest Pan, który nas powołał do zbawienia. On dał nam swojego Syna, aby stał się ofiarą przebłagalną za nasze grzechy i całego świata. Chrystus pragnie swoją miłość wlać w serca ludzkie i po raz kolejny Jezus przypomina nam dzisiaj o potrzebie nawracania, czyli powrotu do Niego.

Ogłoszenia:

  1. Dzisiaj w naszym kościele: Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00 – serdecznie zapraszamy do udziału w tym tak bardzo wielkopostnym nabożeństwie pasyjnym.
  2. W nowym tygodniu: *Poniedziałek, 25.03. – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego; Msze Św. o godz.: 7.00 i 18.00. Jest to w Kościele Dzień Świętości Życia, wiele osób podejmuje w tym dniu Dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego – zachęcamy do tej decyzji. Dla osób zainteresowanych wyłożone są na stoliczku pod chórem stosowne deklaracje, które można będzie złożyć jutro w czasie Mszy Świętych. *Wtorek – Nowenna do Niepokalanej od Cudownego Medalika z naszymi prośbami i podziękowaniami o godz. 18.00 i spotkanie wszystkich należących do Stowarzyszenia Cudownego Medalika. Również we wtorek Msza Św. i spotkanie naszego parafialnego Stowarzyszenia Miłosierdzia o godz. 18.00 – prosimy o obecność wszystkich należących do Stowarzyszenia. *W środę modlitewne uwielbienie prowadzone przez Wspólnotę Odnowy w Ducha Św. od godz. 19.00 w kościele. *Czwartek – wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. *W piątek nabożeństwa Drogi Krzyżowej: dla dorosłych o g.: 9.00 i 18.30; dla dzieci o 17.00; dla młodzieży o godz. 19.30.
  3. W tym tygodniu spotkania dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania: klasy VI i VII – wtorek, godz. 19.00; klasy VIII i III gimnazjum – czwartek, godz. 19.00 – prosimy o obecność wszystkich zainteresowanych!
  4. Kościołem stacyjnym w czasie tegorocznego Wielkiego Postu został także ustanowiony kościół MB z Lourdes – właśnie w najbliższy piątek, 29.03., o godz. 18.30 zostanie odprawiona Eucharystia pod przewodnictwem Księdza Biskupa – zapraszamy do uczestnictwa, tym bardziej, że będzie to początek organizowanej już od trzech lat tzw. „Doby dla Pana” zechciejmy skorzystać z tego szczególnego daru i czasu łaski.
  5. Polecamy prasę katolicką, dostępną w naszym kościele i zachęcamy do lektury. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przekazali pomoce szkolne dla Dzieci na Ukrainie – mamy nadzieję, że sprawimy im wielką radość; w dalszym ciągu można je składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Dzisiaj także przed naszym kościołem – w ramach trwającej akcji „Pola Nadziei”, której patronuje Metropolita Krakowski – wolontariusze przeprowadzają kwestę na rzecz Hospicjum im. Św. Łazarza – „Bóg zapłać!” za każdy dar serca na ten cel!
  6. Życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia. Wszystkim Zacnym Jubilatom i Solenizantom świętującym w tym tygodniu składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o pamięci w modlitwie. Prosimy także o modlitwę w intencji naszych rekolekcji parafialnych, które rozpoczniemy za dwa tygodnie, w piątą niedzielę Wielkiego Postu.

 

Niech błogosławieństwo Boga umocni naszą wiarę w Tego, który oddał za nas życie na drzewie krzyża, tylko dlatego, abyśmy my mieli życie, które nigdy się nie kończy.

Psychoterapeuta

Jeśli czujesz, że zabłądziłeś…….. w labiryncie uczuć i emocji – pozwól sobie pomóc

PSYCHOTERAPEUTA z doświadczeniem klinicznym zaprasza w miesiącu listopadzie na bezpłatne konsultacje do gabinetu przy ul. Lea 55 w Krakowie (Dom Katolicki) osoby indywidualne, pary, starsi, młodzież, dzieci

Rejestracja pod nr 501 642 275

Najnowsza galeria

Odwiedziło nas:

2993647
DzisiajDzisiaj1801
WczorajWczoraj2703
W tym tygodniuW tym tygodniu17382
RazemRazem2993647

Odwiedza nas 102 gości oraz 0 użytkowników.


Nr konta Parafii:  PKO Bank Polski SA    45 1020 2892 0000 5202 0016 4350