Kancelaria parafialna

 Kancelaria czynna jest:

 w poniedziałki i czwartki

 w godz. 18.30 – 19.30,

 oraz w środy i w soboty

 w godz. 7.30 – 8.30.

Msze św.

W niedziele i Święta

 o godzinach: 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00, 19.30

 Po mszy św. o godz. 7.30  Wystawienie Najświętszego Sakramentu

 

Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi - w niedziele o godz. 11.00, w kaplicy dolnego kościoła.

UWAGA!!! w czasie wakacji nie będzie Mszy Św. dla Rodziców z małymi dziećmi

 

W dni powszednie

o godz. 7.00 i 18.00.

Wprowadzenie:

Jezus na Górze Tabor przemienił się wobec uczniów, aby przed czekającą Go męką zobaczyli Jego chwałę. Niech nasz udział we Mszy św. będzie wejściem na górę, żeby spotkać się z Bogiem i cieszyć się z Jego obecności.

Ogłoszenia:

  1. Dzisiaj w naszym kościele: Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00. Jak każdego roku w II. Niedzielę Wielkiego Postu wspieramy naszymi modlitwami i ofiarami dzieło misyjne Kościoła; na ten cel przeznaczone są zbierane dzisiaj ofiary do puszek przed kościołami w całej Polsce – „Bóg zapłać!” za każdy dar serca.
  2. W nowym tygodniu: *Wtorek – Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca NMP, przypada w tym dniu 6. Rocznica Inauguracji Pontyfikatu papieża Franciszka – za wstawiennictwem Św. Józefa Opiekuna Kościoła będziemy modlić się za naszego Papieża i cały Kościół; będziemy także pamiętać o wszystkich Solenizantkach i Solenizantach, szczególnie o naszym byłym proboszczu Ks. Józefie Kapiasie CM. Także we wtorek: Nowenna do Niepokalanej od Cudownego Medalika z naszymi prośbami i podziękowaniami o godz. 18.00. *W środę modlitewne spotkanie Wspólnoty Odnowy w Ducha Św. o godz. 19.00 w kaplicy dolnego kościoła. *Czwartek – wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. *W piątek nabożeństwa Drogi Krzyżowej: dla dorosłych o godz.: 9.00 i 18.30; dla dzieci o 17.00; dla młodzieży o godz. 19.30.
  3. Zbliża się Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – to dzień, kiedy wiele osób podejmuje wielkie i piękne dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, dlatego od dzisiaj wyłożone są na stoliczku pod chórem deklaracje dla chętnych, którzy chcą włączyć się w to szczególne dzieło modlitwy za poczęte pod sercem Mamy Dzieciątka.
  4. Jeszcze raz chcemy zachęcić i poprosić o wsparcie naszego Stowarzyszenia Miłosierdzia poprzez dokonanie odpisu 1% od podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego, którą jest Stowarzyszenie Miłosierdzia. Dokładne informacje podane są na wyłożonych przy wyjściu z kościoła ulotkach i na stronie internetowej naszej parafii – bardzo dziękujemy za okazaną wielkoduszność i wsparcie Ubogich i Potrzebujących.
  5. Polecamy prasę katolicką, dostępną w naszym kościele i zachęcamy do lektury. Bardzo dziękujemy za przekazane już pomoce szkolne dla Dzieci na Ukrainie – mamy nadzieję, że sprawimy im wielką radość; w dalszym ciągu można je składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Pragniemy jeszcze przekazać informację, że żłobek „Kraina Odkrywcy” przy ul. Królewskiej 55 zaprasza do udziału w rekrutacji; osoby przystępujące do projektu skorzystają z wyjątkowej okazji bo czesne wyniesie tylko 1 zł., więcej informacji na stronie: www.krainaodkrywcy.pl.
  6. Życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia. Wszystkim Zacnym Jubilatom i Solenizantom świętującym w tym tygodniu składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o pamięci w modlitwie.

Niech błogosławieństwo Boże, które teraz przyjmiemy, otworzy nas na działanie Boga w naszym życiu.

Psychoterapeuta

Jeśli czujesz, że zabłądziłeś…….. w labiryncie uczuć i emocji – pozwól sobie pomóc

PSYCHOTERAPEUTA z doświadczeniem klinicznym zaprasza w miesiącu listopadzie na bezpłatne konsultacje do gabinetu przy ul. Lea 55 w Krakowie (Dom Katolicki) osoby indywidualne, pary, starsi, młodzież, dzieci

Rejestracja pod nr 501 642 275

Najnowsza galeria

Odwiedziło nas:

2993656
DzisiajDzisiaj1810
WczorajWczoraj2703
W tym tygodniuW tym tygodniu17391
RazemRazem2993656

Odwiedza nas 88 gości oraz 0 użytkowników.


Nr konta Parafii:  PKO Bank Polski SA    45 1020 2892 0000 5202 0016 4350