Kancelaria parafialna

 Kancelaria czynna jest:

 w poniedziałki i czwartki

 w godz. 18.30 – 19.30,

 oraz w środy i w soboty

 w godz. 7.30 – 8.30.

Msze św.

W niedziele i Święta

 o godzinach: 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00, 19.30

 Po mszy św. o godz. 7.30  Wystawienie Najświętszego Sakramentu

 

Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi - w niedziele o godz. 11.00, w kaplicy dolnego kościoła.

 

W dni powszednie

o godz. 7.00 i 18.00.

Wprowadzenie:

Niedziela to dzień spotkania z Chrystusem, dzień radości i dziękczynienia za niezmierzone dary otrzymane od Boga. Wyrazem naszej wiary, miłości i ufności jest nie tylko "bycie na mszy", ale pełne w niej uczestnictwo. Wspólnie chcemy Bogu dziękować za Jego Opatrzność nad światem, opiekę nad każdym z nas i nad naszą Umiłowaną Ojczyzną w 100 – lecie odzyskania Niepodległości.

Ogłoszenia:

  1. Dzisiaj: po każdej Mszy Św. śpiewem hymnu „Boże coś Polskę” modlimy się za naszą Ojczyznę dziękując za odzyskaną 100 lat temu Niepodległość. Również dzisiaj: zmiana tajemnic różańcowych i Msza Św. w intencji Wspólnot: Żywego Różańca i Apostolatu MARGARETKA o godz. 16.30, o 17.30 Wypominki za Zmarłych ze Wspólnoty różańcowej.
  2. W tym tygodniu: *Modlitwy za Zmarłych polecanych w Wypominkach – codziennie o godz. 17.30. *Wtorek – liturgiczne wspomnienie pierwszych męczenników Polski: świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna. Jak zwykle we wtorek: Nowenna do Niepokalanej od Cudownego Medalika z naszymi prośbami i podziękowaniami, które można składać do skrzyneczki przy zegarze. Także we wtorek o godz. 18.00 Msza Św. i spotkanie naszego parafialnego Stowarzyszenia Miłosierdzia. *Środa – Msza Św. Wspólnoty Odnowy w Duchu Św. o godz. 19.00 w kaplicy dolnego kościoła. *Czwartek – wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. *W piątek zapraszamy na koncert organowy w wykonaniu Mateusza Kamińskiego z Akademii Muzycznej w Łodzi – początek o godz. 19.00.
  3. W związku z przypadającym za tydzień 2. Światowym Dniem Ubogich mamy dzisiaj okazję naszymi ofiarami składanymi do puszek przed kościołem wesprzeć to wydarzenie i dzieła charytatywne w naszej Wspólnocie. Szczegółowy program wydarzeń związanych z tym dniem – które rozpoczynają się już dzisiaj – umieszczony jest w gablotce informacyjnej i na stronie internetowej naszej parafii.
  4. W przyszłą niedzielę Msza Św. i spotkanie dzieci, które w naszym kościele pragną przystąpić do I. Komunii Św. i Ich Rodziców o godz. 16.30. Już dzisiaj także serdeczne: „Bóg zapłać!” za ofiary, które zechcecie złożyć na tacę w przyszłą niedzielę, a które będą pomocą w pokrywaniu kosztów sprowadzenia i montażu organów piszczałkowych w naszym kościele.
  5. Zachęcamy do lektury dostępnej w naszym kościele prasy katolickiej.
  6. Życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia. Wszystkim Zacnym Solenizantom i Jubilatom, świętującym w tym tygodniu składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o pamięci w modlitwie.

Idźmy z Bożym błogosławieństwem i nie zapominajmy, że Bogu można naprawdę zaufać, bo On nigdy nikogo nie opuszcza.

Psychoterapeuta

Jeśli czujesz, że zabłądziłeś…….. w labiryncie uczuć i emocji – pozwól sobie pomóc

PSYCHOTERAPEUTA z doświadczeniem klinicznym zaprasza w miesiącu listopadzie na bezpłatne konsultacje do gabinetu przy ul. Lea 55 w Krakowie (Dom Katolicki) osoby indywidualne, pary, starsi, młodzież, dzieci

Rejestracja pod nr 501 642 275

Najnowsza galeria

Odwiedziło nas:

2868632
DzisiajDzisiaj735
WczorajWczoraj2155
W tym tygodniuW tym tygodniu4986
RazemRazem2868632

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.


Nr konta Parafii:  PKO Bank Polski SA    45 1020 2892 0000 5202 0016 4350