Kancelaria parafialna

 Kancelaria czynna jest:

 w poniedziałki i czwartki

 w godz. 18.30 – 19.30,

 oraz w środy i w soboty

 w godz. 7.30 – 8.30.

Msze św.

W niedziele i Święta

 o godzinach: 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00, 19.30

 Po mszy św. o godz. 7.30  Wystawienie Najświętszego Sakramentu

 

Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi - w niedziele o godz. 11.00, w kaplicy dolnego kościoła.

 

W dni powszednie

o godz. 7.00 i 18.00.

Wprowadzenie:

Zgromadzeni na niedzielnej Eucharystii, pragniemy otworzyć się pełniej na działanie Chrystusowej miłości, która objawia się w jego słowie i Jego pokarmie. Tutaj, na Mszy świętej, lekcji miłości, Jezus uczy nas największego i pierwszego przykazania - miłości Boga i bliźniego; czyni to także dzisiaj przez posługę JE Ks. bpa Jana Szkodonia, którego serdecznie witamy w naszej Wspólnocie Parafialnej przeżywając szczególny czas Wizytacji Pasterskiej i polecamy Jej owoce Bożej Opatrzności.

Ogłoszenia:

  1. Przeżywamy bardzo ważne dni w naszej Wspólnocie Parafialnej – Wizytację Pasterską Księdza Biskupa Jana Szkodonia. Jeszcze raz bardzo serdecznie witam Waszą Ekscelencję i wyrażamy radość z obecności wśród nas i z nami. Dzisiaj, w ramach wizytacji, po każdej Mszy Św. błogosławieństwo Arcypasterskie, którego udzieli Ksiądz Biskup. Po południu o godz. 16.30 w sali dolnego kościoła spotkanie wszystkich parafialnych grup modlitewnych i apostolskich z Księdzem Biskupem – serdecznie zapraszamy; o godz. 17.30 – Koronka do Miłosierdzia Bożego z polecaniem naszych Zmarłych Sióstr i Braci w ciągu minionego roku. Jutro w ramach Wizytacji Pasterskiej Ksiądz Biskup odwiedzi naszą szkołę po sąsiedzku, o 17.15 będzie spotkanie z dziećmi i młodzieżą należącymi do Liturgicznej Służby Ołtarza i Wincentyńskiego Stowarzyszenia Dzieci i Młodzieży Maryjnej; Msza Św. na kończąca Wizytację Pasterską Księdza Biskupa – jutro, w poniedziałek o godz. 18.00 – wszystkich serdecznie zapraszamy!
  2. W tym tygodniu: *Modlitwy za Zmarłych polecanych w Wypominkach – codziennie o godz. 17.30. *We wtorek – Nowenna do Niepokalanej od Cudownego Medalika z naszymi prośbami i podziękowaniami, które można składać do skrzyneczki przy zegarze. *Środa – modlitewne spotkanie Wspólnoty Odnowy w Duchu Św. o godz. 19.00 w kaplicy dolnego kościoła. *Czwartek – wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Także w czwartek na zakończenie Oktawy Uroczystości Wszystkich o godz. 18.00 Msza Św. za Zmarłych polecanych w tegorocznych Wypominkach. *Piątek – święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
  3. W przyszłą niedzielę przypada jakże ważna data dla nas Polaków: 100. rocznica odzyskania Niepodległości, będziemy modlić się w czasie Mszy Świętych za naszą Umiłowaną Ojczyznę. Z tej szczególnej okazji zapraszamy już w sobotę, 10.11. na Mszę Św. w intencji Ojczyzny o godz. 18.00, a po Niej na Apel poległych i program artystyczny przygotowany przez Wincentyńską Młodzież Maryjną i Liturgiczną Służbę Ołtarza.
  4. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych i Msza Św. w intencji Wspólnot Żywego Różańca i Apostolatu MARGARETKA o godz. 16.30.
  5. Zachęcamy do lektury dostępnej w naszym kościele prasy katolickiej. Zapraszamy także w poniedziałek do naszej parafialnej biblioteki w godz. od 16.00 – 17.30.
  6. Życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia. Wszystkim Zacnym Solenizantom i Jubilatom, świętującym w tym tygodniu składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o pamięci w modlitwie.

 

Niech Bóg umacnia nas swym błogosławieństwem, przez posługę Arcypasterską Księdza Biskupa Jana, abyśmy mogli prawdziwie kochać i przez miłość ukazać, że chrześcijaństwo to nie tylko słowa, ale życie.

Psychoterapeuta

Jeśli czujesz, że zabłądziłeś…….. w labiryncie uczuć i emocji – pozwól sobie pomóc

PSYCHOTERAPEUTA z doświadczeniem klinicznym zaprasza w miesiącu listopadzie na bezpłatne konsultacje do gabinetu przy ul. Lea 55 w Krakowie (Dom Katolicki) osoby indywidualne, pary, starsi, młodzież, dzieci

Rejestracja pod nr 501 642 275

Najnowsza galeria

Odwiedziło nas:

2868557
DzisiajDzisiaj660
WczorajWczoraj2155
W tym tygodniuW tym tygodniu4911
RazemRazem2868557

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.


Nr konta Parafii:  PKO Bank Polski SA    45 1020 2892 0000 5202 0016 4350