Kancelaria parafialna

 Kancelaria czynna jest:

 w poniedziałki i czwartki

 w godz. 18.30 – 19.30,

 oraz w środy i w soboty

 w godz. 7.30 – 8.30.

Msze św.

W niedziele i Święta

 o godzinach: 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00, 19.30

 Po mszy św. o godz. 7.30  Wystawienie Najświętszego Sakramentu

 

Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi - w niedziele o godz. 11.00, w kaplicy dolnego kościoła.

 

W dni powszednie

o godz. 7.00 i 18.00.

Wprowadzenie:

Bóg wybrał nas przed założeniem świata. Nie jesteśmy dziełem przypadku, ale Jego kochanymi dziećmi. Choć wiele rzeczy się zmienia w naszym życiu i na całym świecie, jedna na pewno pozostaje niezmienna – Boża miłość. Ona stale towarzyszy nam w realizacji naszego powołania – na drodze do świętości.

Jak wspomniano przed tygodniem nasze dzisiejsze ofiary na tacę pomogą pokryć koszty bieżącej konserwacji schodów do naszego kościoła – „Bóg zapłać!” za pomoc i zrozumienie!

Ogłoszenia:

  1. Dzisiaj: nieszpory niedzielne o godz. 17.30 – zapraszamy do wspólnej modlitwy śpiewem psalmów. Także dzisiaj Msza Św. w języku ukraińskim o godz. 16.00 w kaplicy dolnego kościoła.
  2. W nowym tygodniu: *Poniedziałek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel (NMP Szkaplerznej); przypada w tym dniu kolejna rocznica śmierci naszego Konfratra: śp. ks. bpa Albina Małysiaka (+2011). *We wtorek: Nowenna do Niepokalanej od Cudownego Medalika z prośbami i podziękowaniami, które możemy składać do skrzyneczki przy zegarze. *W czwartek – od godz. 17.00: wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu. *W piątek – liturgiczne wspomnienie Bł. Czesława, kapłana.
  3. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali i przekazali napoje, ciasta, owoce dla Pielgrzymów z Trzemeśni, którzy w środę zatrzymali się przy naszym kościele w drodze na Jasną Górę – także w imieniu Pielgrzymów szczere: „Bóg zapłać!”
  4. Organizowana jest pielgrzymka na Jasną Górę – w ramach Pielgrzymki Stowarzyszenia Cudownego Medalika – wyjazd w sobotę, 28. lipca o godz. 7.00. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  5. Kolejna XXXVIII Piesza Pielgrzymka Archidiecezji Krakowskiej z Wawelu na Jasną Górę, zrodzona z idei Białego Marszu z 1981 roku, odbędzie się tradycyjnie od 6. do 11. sierpnia i jak co roku wyruszy „w intencji Ojca Świętego i Ojczyzny”. Zapisy u Przewodników oraz w bazach poszczególnych wspólnot. Szczegóły na plakacie.
  6. Polecamy, zachęcając do lektury, prasę katolicką dostępną w naszym kościele. Polecamy również dobroczynne produkty z pasiek, które dzisiaj przed naszym kościołem proponują nam Pszczelarze.
  7. Życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia. Wszystkim Zacnym Solenizantom i Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o pamięci w modlitwie, a korzystającym z wakacji życzymy dobrego i bezpiecznego wypoczynku w łączności z Panem Bogiem.

Niech błogosławieństwo Boże, będzie dla nas umocnieniem i wsparciem w głoszeniu Zbawiciela wszystkim potrzebującym.

Psychoterapeuta

Jeśli czujesz, że zabłądziłeś…….. w labiryncie uczuć i emocji – pozwól sobie pomóc

PSYCHOTERAPEUTA z doświadczeniem klinicznym zaprasza w miesiącu listopadzie na bezpłatne konsultacje do gabinetu przy ul. Lea 55 w Krakowie (Dom Katolicki) osoby indywidualne, pary, starsi, młodzież, dzieci

Rejestracja pod nr 501 642 275

Najnowsza galeria

Odwiedziło nas:

2868554
DzisiajDzisiaj657
WczorajWczoraj2155
W tym tygodniuW tym tygodniu4908
RazemRazem2868554

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.


Nr konta Parafii:  PKO Bank Polski SA    45 1020 2892 0000 5202 0016 4350