Kancelaria parafialna

 Kancelaria czynna jest:

 w poniedziałki i czwartki

 w godz. 18.30 – 19.30,

 oraz w środy i w soboty

 w godz. 7.30 – 8.30.

Msze św.

W niedziele i Święta

 o godzinach: 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00, 19.30

 Po mszy św. o godz. 7.30  Wystawienie Najświętszego Sakramentu

 

Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi - w niedziele o godz. 11.00, w kaplicy dolnego kościoła.

 

W dni powszednie

o godz. 7.00 i 18.00.

Wprowadzenie:

Zgromadził nas w tej świątyni Chrystus, który pragnie swoją mocą, płynącą ze słuchania słowa Bożego i uczestnictwa w Jego Ciele, umocnić nas w walce ze złem, które jest w nas i wokół nas. Tylko On, który sam zwyciężył wszelkie zło, jest w stanie ocalić nas: biednych, słabych, grzesznych i rozbitych.

Ogłoszenia:

  1. Dzisiaj: zmiana tajemnic różańcowych i Msza Św. w intencji Wspólnot: Żywego Różańca i Apostolatu MARGARETKA o godz. 16.30; nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.30 – serdecznie zapraszamy!
  2. Nabożeństwa czerwcowe – codziennie po Mszy Św. wieczornej – znajdźmy chwilę czasu na modlitwę litanią do Serca Pana Jezusa.
  3. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i godnego przeżycia uroczystości i Oktawy Bożego Ciała. „Bóg zapłać!”: Księżom za zaangażowanie, Służbie Liturgicznej: Lektorom i Ministrantom, Wincentyńskiemu Stowarzyszeniu Dzieci i Młodzieży Maryjnej, noszącym chorągwie, feretrony i baldachim, Panu Organiście, Panom Kościelnym, przygotowującym ołtarze, członkom Żywego Różańca i Akcji Katolickiej. Wyrazy wdzięczności kierujemy także do Rodziców i dzieci, zwłaszcza sypiących kwiatki oraz wszystkich uczestniczących w uroczystościach – jeszcze raz serdeczne: „Bóg zapłać!”
  4. W nowym tygodniu: *We wtorek nabożeństwo do Serca Pana Jezusa będzie połączone z Nowenną do Niepokalanej od Cudownego Medalika – nasze prośby i podziękowania możemy składać do skrzyneczki przy zegarze. *W środę: wspomnienie Św. Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła; także w środę Msza Św. Wspólnoty Odnowy w Duchu Św. o godz. 19.00. *Czwartek – od godz. 17.00: wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu – serdecznie zapraszamy do wspólnej i indywidualnej modlitwy przy Jezusie Eucharystycznym.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 10.30 Msza Św. na zakończenie roku formacyjnego dla grup dziecięcych i młodzieżowych w naszej Wspólnocie Parafialnej z obrzędem przyjęcia do Dzieci Maryi i Liturgicznej Służby Ołtarza. Również za tydzień Msza Św. w języku ukraińskim o godz. 16.00 w kaplicy dolnego kościoła.
  6. W imieniu organizatorów pragniemy przekazać zaproszenie na VI. Marsz dla Życia i Rodziny, który odbędzie się w przyszłą niedzielę – Marsz wyruszy o godz. 10.00 z Placu Matejki – polecamy i zapraszamy; po zakończeniu Marszu piknik rodzinny w Parku im. Henryka Jordana.
  7. „Bóg zapłać!” wszystkim, którzy z naszej Wspólnoty Parafialnej minionej nocy trwali na modlitwie przed Najświętszym Sakramentem w kaplicy Wieczystej Adoracji w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia.
  8. Polecamy, zachęcając do lektury, prasę katolicką dostępną w naszym kościele.
  9. Życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia. Wszystkim Zacnym Solenizantom i Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o pamięci w modlitwie.

    Na trudy walki ze złem w nas i wokół nas przyjmijmy teraz Boże błogosławieństwo.

Psychoterapeuta

Jeśli czujesz, że zabłądziłeś…….. w labiryncie uczuć i emocji – pozwól sobie pomóc

PSYCHOTERAPEUTA z doświadczeniem klinicznym zaprasza w miesiącu listopadzie na bezpłatne konsultacje do gabinetu przy ul. Lea 55 w Krakowie (Dom Katolicki) osoby indywidualne, pary, starsi, młodzież, dzieci

Rejestracja pod nr 501 642 275

Najnowsza galeria

Odwiedziło nas:

2693549
DzisiajDzisiaj27
WczorajWczoraj2011
W tym tygodniuW tym tygodniu27
RazemRazem2693549

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.


Nr konta Parafii:  PKO Bank Polski SA    45 1020 2892 0000 5202 0016 4350