Kancelaria parafialna

 Kancelaria czynna jest:

 w poniedziałki i czwartki

 w godz. 18.30 – 19.30,

 oraz w środy i w soboty

 w godz. 7.30 – 8.30.

Msze św.

W niedziele i Święta

 o godzinach: 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00, 19.30

 Po mszy św. o godz. 7.30  Wystawienie Najświętszego Sakramentu

 

Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi - w niedziele o godz. 11.00, w kaplicy dolnego kościoła.

 

W dni powszednie

o godz. 7.00 i 18.00.

Wprowadzenie:

Niedziela jest dla nas dniem Pańskim – dniem, w którym Bóg Ojciec stworzył świat i w którym zmartwychwstał Jezus Chrystus. Dlatego przyszliśmy dzisiaj na Mszę świętą, która daje nam udział w mocy i życiu naszego zmartwychwstałego Pana.

Ogłoszenia:

  1. Dzisiaj nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i procesja eucharystyczna o godz. 17.30.
  2. Trwa Oktawa Bożego Ciała: od poniedziałku do piątku zapraszamy na nabożeństwa z procesją eucharystyczną o godz. 18.30. Zachęcamy do licznego udziału: dzieci sypiące kwiatki, dzieci w strojach komunijnych, Lektorów, Ministrantów, Stowarzyszenie Dzieci i Młodzieży Maryjnej i wszystkich wiernych. Na zakończenie Oktawy – w czwartek – specjalne błogosławieństwo dzieci, a także wianków z ziół i kwiatów.
  3. W nowym tygodniu: *We wtorek – Msza Św. i spotkanie naszego Stowarzyszenia Miłosierdzia o godz. 18.00 – zapraszamy wszystkich należących do tej Wspólnoty a także osoby, które chciałyby dołączyć do Stowarzyszenia. Jak zwykle we wtorek nabożeństwo do Serca Pana Jezusa będzie połączone z Nowenną do Niepokalanej od Cudownego Medalika – nasze prośby i podziękowania możemy składać do skrzyneczki przy zegarze. *W środę modlitewne spotkanie Wspólnoty Odnowy w Duchu Św. o godz. 19.30 w kaplicy dolnego kościoła. *Pierwszy czwartek – o godz. 17.00: wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwami o powołania i Nowenną Jubileuszową z racji 100. rocznicy Niepodległości naszej Ojczyzny, której szczególną Patronką w tym miesiącu jest nasza Błogosławiona: Aniela Salawa. Także w czwartek Msza Św. Związku Mszalnego o godz. 18.00. *W piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, Msze Św. o godz.: 7.00 i 18.00, po Mszy Św. wieczornej nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i procesja eucharystyczna – zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. *Sobota – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  4. W przyszłą niedzielę: zmiana tajemnic różańcowych i Msza Św. w intencji Wspólnot: Żywego Różańca i Apostolatu MARGARETKA o godz. 16.30. Także w przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii młodzież z Wolontariatu Misyjnego naszego Zgromadzenia „MISEVI Polska”, która pragnie podzielić się swoim doświadczeniem pracy na misjach na Madagaskarze, w Beninie i Ukrainie oraz zachęcić nas wszystkich do włączenia się w pomoc misyjną – zachęcamy do podjęcia i wsparcia jej inicjatywy.
  5. Jak już wspominano nasza Wspólnota Parafialna będzie trwać – już w tym tygodniu – na nocnej Adoracji z 9. na 10. czerwca; z soboty na niedzielę (od godz. 21.00 do 6.00) w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Zachęcamy i zapraszamy serdecznie wszystkich do włączenia się w tę modlitwę indywidualnie czy wspólnie – chętni mogą się zapisywać w zakrystii.
  6. Polecamy, zachęcając do lektury, prasę katolicką dostępną w naszym kościele.
  7. Życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia. Wszystkim Zacnym Solenizantom i Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o pamięci w modlitwie.

 

    Jezus jest Panem każdego dnia i w każdym dniu pragnie nam błogosławić. Przyjmijmy Jego dary.

Psychoterapeuta

Jeśli czujesz, że zabłądziłeś…….. w labiryncie uczuć i emocji – pozwól sobie pomóc

PSYCHOTERAPEUTA z doświadczeniem klinicznym zaprasza w miesiącu listopadzie na bezpłatne konsultacje do gabinetu przy ul. Lea 55 w Krakowie (Dom Katolicki) osoby indywidualne, pary, starsi, młodzież, dzieci

Rejestracja pod nr 501 642 275

Najnowsza galeria

Odwiedziło nas:

2788091
DzisiajDzisiaj827
WczorajWczoraj1858
W tym tygodniuW tym tygodniu827
RazemRazem2788091

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.


Nr konta Parafii:  PKO Bank Polski SA    45 1020 2892 0000 5202 0016 4350