Kancelaria parafialna

 Kancelaria czynna jest:

 w poniedziałki i czwartki

 w godz. 18.30 – 19.30,

 oraz w środy i w soboty

 w godz. 7.30 – 8.30.

Msze św.

W niedziele i Święta

 o godzinach: 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00, 19.30

 Po mszy św. o godz. 7.30  Wystawienie Najświętszego Sakramentu

 

Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi - w niedziele o godz. 11.00, w kaplicy dolnego kościoła.

UWAGA!!! w czasie wakacji nie będzie Mszy Św. dla Rodziców z małymi dziećmi

 

W dni powszednie

o godz. 7.00 i 18.00.

Niedziela – 16.06.2019. – XI. Zwykła – Uroczystość Najświętszej Trójcy

7.30 – + Tadeusz Lipiński w 10. rocznicę śmierci oraz Aniela, Władysław Szybińscy

9.00 – w intencji Parafian, Dobroczyńców i modlących się w naszym kościele

9.00 – + Tomasz Bielecki (greg.)

10.30 – + Anna Płaszczak (greg.)

11.00 – Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi (dolny kościół): w intencji Natalii w 2. rocznicę urodzin

12.00 – W S P Ó L N A 

16.00 – Msza Św. w języku ukraińskim (dolny kościół)

17.30 – Nabożeństwo: czerwcowe

18.00 – + Janina Kardas i Jan Kardas – intencja od Piotra i Zofii z Rodziną

19.30 – + Wanda ALBRICHT z racji imienin – o Miłosierdzie Boże

 

Poniedziałek – 17.06.2019. – wspomnienie Św. Alberta Chmielowskiego,

zakonnika

7.00 – w intencji Siostry Prowincjalnej BLANDYNY – z okazji imienin: o wszelkie potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej

18.00 – + Jerzy Gawroński – 11. rocznica śmierci

18.00 – + Tomasz Bielecki (greg.)

18.00 – + Anna Płaszczak (greg.)

 

Wtorek – 18.06.2019.

7.00 – + Anna Płaszczak (greg.)

7.00 – + Tomasz Bielecki (greg.)

11.30 – Msza Św. na zakończenie roku szkolnego Zespołu Szkół Specjalnych nr 4

18.00 – W S P Ó L N A 

18.00 – + Jan Kowalczyk

18.00 – + Andrzej Uniłowski – 6. rocznica śmierci

 

Środa – 19.06.2019.

7.00 – + Alicja i Tadeusz Zagórscy i Ich Rodzice

18.00 – + Anna Płaszczak (greg.)

18.00 – + Tomasz Bielecki (greg.)

18.00 – + Ryszard i Jan w 9. rocznicę śmierci

 

Czwartek –20.06.2019. – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Bożego Ciała)

7.30 – w intencji Siostry Przełożonej Justyny – z okazji imienin: o wszelkie potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej

9.00 – + Tomasz Bielecki (greg.)

10.30 – + Anna Płaszczak (greg.)

12.00 – W S P Ó L N A

16.00 – + Elżbieta KYC – intencja od Rodziny z Rzeszowa

~19.00 – + Ignacy i Stefania oraz za Zmarłych z Rodziny

 

Piątek – 21.06.2019. – wspomnienie Św. Alojzego Gonzagi, zakonnika – Oktawa Bożego Ciała

7.00 – + Anna Płaszczak (greg.)

7.00 – + Stanisław, Wiktoria, Stanisław Miętus i za Zmarłych z Rodziny

18.00 – W S P Ó L N A à Procesja Eucharystyczna

18.00 – + Tomasz Bielecki (greg.)

 

Sobota – 22.06.2019. – Oktawa Bożego Ciała

7.00 – w intencji Teresy Barnabas z okazji 66. rocznicy urodzin: dziękczynna, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Bożej

7.00 – + Stanisława Olchawska – 1. rocznica śmierci

18.00 – + Anna Płaszczak (greg.) à Procesja Eucharystyczna

18.00 – + Tomasz Bielecki (greg.)

18.00 – + Janina Kopta i Maria Rumanek

 

Niedziela – 23.06.2019. – XII. zwykła – Oktawa Bożego Ciała

7.30 – + Celina i Władysław Staroń

9.00 – w intencji Parafian, Dobroczyńców i modlących się w naszym kościele (śp. Urszula Dobrzańska z ul. Wrocławskiej)

9.00 – + Andrzej Zieliński

10.30 – + Jan Paruch z okazji imienin – intencja od syna Jana z Rodziną

10.30 – + Ks. Jan Kowalik CM – intencja od Stowarzyszenia Miłosierdzia

11.00 – Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi (dolny kościół):

12.00 – W S P Ó L N A 

16.00 – Msza Św. w języku ukraińskim (dolny kościół)

17.30 – Nabożeństwo: czerwcowe à procesja eucharystyczna

18.00 – + Anna Płaszczak (greg.)

18.00 – + Władysława Stasiak – 2. rocznica śmierci

19.30 – + Tomasz Bielecki (greg.)

Niedziela – 09.06.2019. – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

7.30 – + Tadeusz – 30. rocznica śmierci oraz Rodzice: Józefa i Stefan

9.00 – w intencji Parafian, Dobroczyńców i modlących się w naszym kościele

10.30 – + Zofia Kawalec – 7. rocznica śmierci

11.00 – Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi (dolny kościół):

12.00 – W S P Ó L N A 

16.00 – Msza Św. w języku ukraińskim (dolny kościół)

16.30 – Ż y w y    R ó ż a n i e c

17.30 – Nabożeństwo: czerwcowe

18.00 – + Anna Płaszczak (greg.)

19.30 – + Maria i Bogdan Lempart

 

Poniedziałek – 10.06.2019. – święto Najświętszej Maryi Panny, Matki

Kościoła

7.00 – + Anna Płaszczak (greg.)

9.00 – + Zofia Huczyńska – intencja od przyjaciół córki Marii

18.00 – w intencji Hanny i Tadeusza z okazji 41. rocznicy ślubu: dziękczynna, z prośbą o dalsze łaski, Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Jubilatów oraz Dzieci i Wnuków

18.00 – + Tomasz Bielecki (greg. – 1.)

19.30 – + Małgorzata – w dniu imienin

 

Wtorek – 11.06.2019. – wspomnienie Św. Barnaby, apostoła

7.00 – + Anna Płaszczak (greg.)

18.00 – W S P Ó L N A 

18.00 – + Olga Górska w 28. rocznicę śmierci

18.00 – + Tomasz Bielecki (greg.)

 

Środa – 12.06.2019. – wspomnienie Błogosławionych męczenników Piotra Dańkowskiego, kapłana i Towarzyszy

7.00 – + Rodzice: Stefania i Alfred Ceglarscy

7.00 – + Grażyna Jantos

18.00 – + Anna Płaszczak (greg.)

18.00 – + Tomasz Bielecki (greg.)

18.00 – + Małgorzata Łapinkiewicz – 3. rocznica śmierci

 

Czwartek –13.06.2019. – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

7.00 – o Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Antoniego z okazji imienin oraz dla Zdzisława i całej Rodziny Witteczków

7.00 – o szczęśliwy przebieg operacji, zdrowie i potrzebne łaski dla Antoniego Zadęckiego –za wstawiennictwem Świętego Patrona i Matki Bożej

18.00 – + Anna Płaszczak (greg.)

18.00 – + Tomasz Bielecki (greg.)

 

Piątek – 14.06.2019. – wspomnienie Bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika

7.00 – + Anna Płaszczak (greg.)

7.00 – + Franciszek, Paulina, Jan, Stanisław Takuśki i za wszystkich Zmarłych z Rodziny

18.00 – W S P Ó L N A

18.00 – + Tomasz Bielecki (greg.)

18.00 – + Jan Lewandowski – intencja od Rodziny Kujawskich

 

Sobota – 15.06.2019.

7.00 – + Teresa Zyguła – 10. rocznica śmierci

18.00 – dziękczynna za Dary Ducha Św., z prośbą o zdrowie, opiekę Bożą i Matki Najświętszej nad Rodziną

18.00 – + Anna Płaszczak (greg.)

18.00 – + Tomasz Bielecki (greg.)

 

Niedziela – 16.06.2019. – XI. zwykła – Uroczystość Najświętszej Trójcy

7.30 – + Tadeusz Lipiński w 10. rocznicę śmierci oraz Aniela, Władysław Szybińscy

9.00 – w intencji Parafian, Dobroczyńców i modlących się w naszym kościele

9.00 – + Tomasz Bielecki (greg.)

10.30 – + Anna Płaszczak (greg.)

11.00 – Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi (dolny kościół): w intencji Natalii wrocznicę urodzin

12.00 – W S P Ó L N A 

16.00 – Msza Św. w języku ukraińskim (dolny kościół)

17.30 – Nabożeństwo: czerwcowe

18.00 – + Janina Kardas i Jan Kardas – intencja od Piotra i Zofii z Rodziną

19.30 – + Wanda ALBRICHT z racji imienin – o Miłosierdzie Boże

Psychoterapeuta

Jeśli czujesz, że zabłądziłeś…….. w labiryncie uczuć i emocji – pozwól sobie pomóc

PSYCHOTERAPEUTA z doświadczeniem klinicznym zaprasza w miesiącu listopadzie na bezpłatne konsultacje do gabinetu przy ul. Lea 55 w Krakowie (Dom Katolicki) osoby indywidualne, pary, starsi, młodzież, dzieci

Rejestracja pod nr 501 642 275

Najnowsza galeria

Odwiedziło nas:

2993652
DzisiajDzisiaj1806
WczorajWczoraj2703
W tym tygodniuW tym tygodniu17387
RazemRazem2993652

Odwiedza nas 78 gości oraz 0 użytkowników.


Nr konta Parafii:  PKO Bank Polski SA    45 1020 2892 0000 5202 0016 4350