Kancelaria parafialna

 Kancelaria czynna jest:

 w poniedziałki i czwartki

 w godz. 18.30 – 19.30,

 oraz w środy i w soboty

 w godz. 7.30 – 8.30.

Msze św.

W niedziele i Święta

 o godzinach: 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00, 19.30

 Po mszy św. o godz. 7.30  Wystawienie Najświętszego Sakramentu

 

 Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi - w niedziele o godz. 11.00, w kaplicy dolnego kościoła.

Informujemy, że w czasie wakacji nie będzie Mszy Św. dla Rodziców z małymi dziećmi, wznowimy je dopiero od dn. 16. września.

 

W dni powszednie

o godz. 7.00 i 18.00.

NIEDZIELA – 07.11.2010. – XXXII Zwykła

7.30 – dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boża

dla Marii i Zbigniewa

9.00 – w intencji Parafian, Dobrodziejów i modlących się w naszym kościele

9.00 – + Władysław, Katarzyna, Franciszek Nowak, Maria Kołodziej

10.30 – + Zygmunt Krupicki – z racji urodzin

12.00 – W S P Ó L N A (Chrzest Św.)

18.00 – + Agnieszka Konior

19.30 – + Wiesław Ślusarczyk (greg.)

 

PONIEDZIAŁEK – 08.11.2010.

7.00 – P r o p r i a (Ks. Jan K.)

7.00 – dziękczynna, z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Bożej

i Dary Ducha Św. dla Krzysztofa – w 25. rocznicę urodzin

18.00 – + Wiesław Ślusarczyk (greg.)

18.00 – + Józef Wach w 10. rocznicę śmierci i Olga Wach w 8. rocznicę śmierci

18.00 – + Tadeusz Markiewicz, Tadea, Stanisław i Adam Regiec

 

WTOREK – 09.11.2010. – ROCZNICA POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ - ŚWIĘTO

7.00 – + Wiesław Ślusarczyk (greg.)

7.00 – P r o p r i a (Ks. Jan T.)

18.00 – W S P Ó L N A

18.00 – + Cecylia – 2. rocznica śmierci

18.00 – + Janusz i Klemens Batko i za Zmarłych z Rodziny: Batko

 

ŚRODA – 10.11.2010. – WSPOMNIENIE ŚW. LEONA WIELKIEGO, PAPIEŻA I DOKTORA KOŚCIOŁA

7.00 – + Mieczysław, Maria

18.00 – + Henryk Wąsowicz – 28. rocznica śmierci

18.00 – + Józef Górski – 44. rocznica śmierci

18.00 – + Wiesław Ślusarczyk (greg.)

 

CZWARTEK – 11.11.2010. – WSPOMNIENIE ŚW. MARCINA Z TOURS, BISKUPA – NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

7.00 – P r o p r i a (Ks. Jacek K.)

7.00 – + Anna Żyła – 16. rocznica śmierci

7.00 – + Helena Buczyńska w 6. rocznicę śmierci

18.00 – w intencji Ks. Marcina Rolke CM – o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę

Matki Bożej – od Apostolatu „MARGARETKA"

18.00 – + Wiesław Ślusarczyk (greg.)

 

PIĄTEK – 12.11.2010. – WSPOMNIENIE ŚW. JOZAFATA, BISKUPA I MĘCZENNIKA

7.00 – + Wiesław Ślusarczyk (greg.)

18.00 – W S P Ó L N A

18.00 – + Józef, Anna, Franciszek, Maria, Władysława, Józefa Burzowie

18.00 – + Renata Macelewicz – Raciborska – z racji imienin

18.00 – + Franciszek i Stefania Zębala oraz Longin i Helena Zalipska

 

SOBOTA – 13.11.2010. – WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH: BENEDYKTA, JANA, MATEUSZA, IZAAKA I KRYSTYNA, PIERWSZYCH MĘCZENNIKÓW POLSKI

7.00 – + Stanisław – z okazji urodzin

18.00 – + Henryk Rusek w 5. rocznicę śmierci

18.00 – + Jan i Antonina Kolasa oraz Mieczysław Katarzyński

18.00 – + Wiesław Ślusarczyk (greg.)

 

NIEDZIELA – 14.11.2010. – XXXIII Zwykła

7.30 – + Jacek Pokrywa

9.00 – w intencji Parafian, Dobrodziejów i modlących się w naszym kościele (+ Zofia

Kostrzewa – Wierzba z ul. Racławickiej)

9.00 – + Wiesław Ślusarczyk (greg.)

10.30 – + Stanisław Czapik

12.00 – W S P Ó L N A

16.30 – ŻYWY RÓŻANIEC

18.00 – + Franciszka, Leopold, Mieczysław, Barbara

19.30 – + za Zmarłych z Rodziny: Jastrzębskich, Parów, Suchanów i Łukaszewiczów

 

UWAGA:

Zamawiających Msze Święte prosimy o wcześniejsze sprawdzenie zgodności daty, godziny, miejsca i intencji. Wszelkie niejasności prosimy zgłosić i wyjaśnić w dniach poprzedzających odprawienie danej Mszy Świętej.

NIEDZIELA – 31.10.2010. – XXXI Zwykła

7.30 – + Franciszek Zielonka

9.00 – w intencji Parafian, Dobrodziejów i modlących się w naszym kościele (+ Stanisław Steczko z ul. Mazowieckiej)

10.30 – + Zofia Jucha

12.00 – W S P Ó L N A

18.00 – + Janina, Marian, Anna

19.30 – +Julia Góralczyk – w 1. rocznicę śmierci

 

PONIEDZIAŁEK – 01.11.2010. – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

7.30 – + Kazimierz Smoliński – rocznica śmierci

7.30 – + Wiesław Ślusarczyk (greg.)

9.00 – w intencji Parafian, dobrodziejów i modlących się w naszym kościele

9.00 – + Anna, Franciszek, Anna, Agnieszka, Władysław, Czesław

10.30 – + Franciszek, Zofia i Jan Rubach, Jan i Maria Giza, Stanisław i Aniela Ziaja, Władysław i Władysława Lewandowscy, Marian i Aniela Brejtmayer

12.00 – W S P Ó L N A – ZA WSZYSTKICH ZMARŁYCH POLECANYCH W WYPOMINKACH

18.00 – ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W WYPOMINKACH

18.00 – ZA ZMARŁYCH KAPŁANÓW I DOBRODZIEJÓW

19.30 – + Aleksandra Jewulska oraz za Zmarłych z Rodziny: Gliszczyńskich i Jewulskich

 

WTOREK – 02.11.2010. – WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH – DZIEŃ ZADUSZNY

7.00 – + Antoni Siwek

9.00 – w intencji Parafian, dobrodziejów i modlących się w naszym kościele

9.00 – + Wiesław Ślusarczyk (greg.)

18.00 – W S P Ó L N A – ZA WSZYSTKICH ZMARŁYCH POLECANYCH W WYPOMINKACH

19.30 – + Barbara i Witold

 

ŚRODA – 03.11.2010.

7.00 – + Helena, Gustaw, Zofia, Maria i Anna

7.00 – + Franciszek, Maria, Emilia, Czesław i za Zmarłych z Rodziny

7.00 – + Stanisław Romek

18.00 – + Adam, Henryka, Edward, Genowefa

18.00 – + Feliks Kowalewski w 14. rocznicę śmierci

18.00 – + Wiesław Ślusarczyk (greg.)

18.00 – za Zmarłych z Rodziny: Tarnowskich, Wojtachnich, Dulów i Stańczewskich

 

CZWARTEK – 04.11.2010. – WSPOMNIENIE ŚW. KAROLA BOROMEUSZA, BISKUPA – I CZWARTEK

7.00 – + Wiesław Ślusarczyk (greg.)

7.00 – + Zygmunt i Anna

18.00 – ZWIĄZEK MSZALNY – ZA WPISANYCH DO KSIĘGI MSZY ŚW. WIECZYSTYCH

18.00 – + Józefa Matwiszyn – 3. rocznica śmierci

18.00 – + Mieczysław Kłósek – 8. rocznica śmierci

 

PIĄTEK – 05.11.2010. – PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA

7.00 – + Wiesław Ślusarczyk (greg.)

18.00 – W S P Ó L N A

18.00 – + Karol i za Zmarłych z Rodziny Trąbków

18.00 – za Zmarłych z Rodziny Kasprzyków

 

SOBOTA – 06.11.2010. – PIERWSZA SOBOTA MIESIĄCA

7.00 – + Franciszka, Mieczysław i Ryszard

18.00 – + Aniela, Wiktor, Danuta, Tadeusz Gerlach, Stanisław Stainchof

18.00 – +Kazimiera i Józef Rudy i za Zmarłych z Ich Rodzin

18.00 – + Wiesław Ślusarczyk (greg.)

 

NIEDZIELA – 07.11.2010. – XXXII Zwykła

7.30 – dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boża dla Marii i Zbigniewa

9.00 – w intencji Parafian, Dobrodziejów i modlących się w naszym kościele

9.00 – + Władysław, Katarzyna, Franciszek Nowak, Maria Kołodziej

10.30 – + Zygmunt Krupicki – z racji urodzin

12.00 – W S P Ó L N A (Chrzest Św.)

18.00 – + Agnieszka Konior

19.30 – + Wiesław Ślusarczyk (greg.)

 

UWAGA:

Zamawiających Msze Święte prosimy o wcześniejsze sprawdzenie zgodności daty, godziny, miejsca i intencji. Wszelkie niejasności prosimy zgłosić i wyjaśnić w dniach poprzedzających odprawienie danej Mszy Świętej.

Psychoterapeuta

Jeśli czujesz, że zabłądziłeś…….. w labiryncie uczuć i emocji – pozwól sobie pomóc

PSYCHOTERAPEUTA z doświadczeniem klinicznym zaprasza w miesiącu listopadzie na bezpłatne konsultacje do gabinetu przy ul. Lea 55 w Krakowie (Dom Katolicki) osoby indywidualne, pary, starsi, młodzież, dzieci

Rejestracja pod nr 501 642 275

Najnowsza galeria

Odwiedziło nas:

2388537
DzisiajDzisiaj1760
WczorajWczoraj1541
W tym tygodniuW tym tygodniu10917
RazemRazem2388537

Odwiedza nas 246 gości oraz 0 użytkowników.


Nr konta Parafii:  PKO Bank Polski SA    45 1020 2892 0000 5202 0016 4350