Kancelaria parafialna

 Kancelaria czynna jest:

 w poniedziałki i czwartki

 w godz. 18.30 – 19.30,

 oraz w środy i w soboty

 w godz. 7.30 – 8.30.

Msze św.

W niedziele i Święta

 o godzinach: 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00, 19.30

 Po mszy św. o godz. 7.30  Wystawienie Najświętszego Sakramentu

 

Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi - w niedziele o godz. 11.00, w kaplicy dolnego kościoła.

UWAGA!!! w czasie wakacji nie będzie Mszy Św. dla Rodziców z małymi dziećmi

 

W dni powszednie

o godz. 7.00 i 18.00.

Niedziela – 30.10.2011. – XXXI Zwykła

7.30 – + Franciszek i za Zmarłych z Rodziny Onderków

9.00 – w intencji Parafian, Dobrodziejów i modlących się w naszym kościele (śp. Wanda Sikorska z ul. Wrocławskiej; śp. Krystyna Więcek z ul. Zakątek)

9.00 – + Stanisława Zagata (greg.)

10.30 – + Stanisław, Władysław, Zofia

10.30 – + Zofia, Franciszek, Jan Rubachowie, Jan i Maria Giza, Stanisław i Aniela Ziaja, Aniela i Marian Breytmayerowie, Władysław i Władysława Lewandowscy

12.00 – W S P Ó L N A (Chrzest Św.)

17.30 – Nabożeństwo różańcowe

18.00 – + Agnieszka Konior

19.30 – + Marek Salawa

 

Poniedziałek – 31.10.2011.

7.00 – + Stefania Drochomirecka

7.00 – + Eleonora

18.00 – + Zofia i Franciszek Jucha

18.00 – + Helena i Michał Boczek

18.00 – + Barbara i Witold

 

Wtorek – 01.11.2011. – Uroczystość Wszystkich Świętych

7.30 – + Antoni Siwek

9.00 – w intencji Parafia, Dobrodziejów i Modlących się w naszym kościele

9.00 – + Katarzyna Konefał (greg. – 1.)

10.30 – + Honorata, Franciszek, Józef i za Zmarłych z Rodziny

12.00 – W S P Ó L N A – ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W TEGOROCZNYCH WYPOMINKACH

18.00 – Za Zmarłych polecanych w Wypominkach – za Zmarłych Kapłanów i Dobrodziejów

19.30 – + Janina, Marian, Anna

19.30 – + Aleksandra Jewulska oraz za Zmarłych z Rodziny: Gliszczyńskich i Jewulskich

 

Środa – 02.11.2011. – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny

7.00 – + Kazimierz Smoliński

9.00 – w intencji Parafian, Dobrodziejów i Modlących się w naszym kościele

9.00 – + Katarzyna Konefał (greg.)

18.00 – za wszystkich Zmarłych polecanych w tegorocznych Wypominkach

19.30 – + Adam, Henryka, Edward, Genowefa i Edward

 

Czwartek – 03.11.2011. – pierwszy czwartek miesiąca

7.00 – + Katarzyna Konefał (greg.)

7.00 – + Anna i Zygmunt

7.00 – + Stefania, Wojciech i Stanisław

18.00 – ZWIĄZEK MSZALNY – MSZA ŚW. WIECZYSTA ZA ŻYWYCH I ZMARŁYCH

18.00 – + Helena, Gustaw, Maria, Zofia

18.00 – + Feliks Kowalewski w 15. rocznicę śmierci

 

Piątek – 04.11.2011. – wspomnienie Św. Karola Boromeusza, biskupa – pierwszy piątek miesiąca

7.00 – + Józefa Matwiszyn – 4. rocznica śmierci

7.00 – + Katarzyna Konefał (greg.)

7.00 – + Zofia, Franciszek i Anna Chryczyk

18.00 – W S P Ó L N A

18.00 – + Franciszka, Mieczysław i Ryszard

18.00 – + Mieczysław Kłósek – 9. rocznica śmierci

 

Sobota – 05.11.2011. – pierwsza sobota miesiąca

7.00 – + Maria, Ludwik, Józef i Janina Garpiel

7.00 – + Andrzej Wróbel – od Rodziny Pasierbków

7.00 – w intencji Doroty – o błogosławieństwo Boże i zdrowie, z okazji 18. rocznicy urodzin i błogosławieństwo Boże dla całej Rodziny

18.00 – + Katarzyna Konefał (greg.)

18.00 – + Maria i Mieczysław

18.00 – + Rodzice: Kazimiera i Józef Rudy i za Zmarłych z Rodziny

21.00 – Wieczór Jana Pawła II


Niedziela – XXXII Zwykła – 06.11.2011.

7.30 – + Katarzyna Konefał (greg.)

9.00 – w intencji Parafian, Dobrodziejów i modlących się w naszym kościele

9.00 – + Bolesław Kostecki – w 1. rocznicę śmierci

10.30 – + Władysław, Katarzyna, Franciszek Nowak i Maria Kołodziej

12.00 – W S P Ó L N A

17.30 – Nabożeństwo

18.00 – za Zmarłych z Rodziny: Jastrzębskich, Parów, Suchanów, Misiów i Łukaszewiczów

19.30 – za wszystkich Zmarłych z Rodziny Miłkowskich

 

UWAGA:

Zamawiających Msze Święte prosimy o wcześniejsze sprawdzenie zgodności daty, godziny, miejsca i intencji. Wszelkie niejasności prosimy zgłosić i wyjaśnić w dniach poprzedzających odprawienie danej Mszy Świętej.

Niedziela – 23.10.2011. – XXX Zwykła – Rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego

7.30 – dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę dla Rodziny Onderków

9.00 – w intencji Parafian, Dobrodziejów i modlących się w naszym kościele (śp. Franciszek Wróbel z ul. Mazowieckiej; śp. Maria Michalik – Pieróg z ul. Mazowieckiej)

9.00 – + Stanisława Zagata (greg.)

10.30 – o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Haliny i Kazimierza Rabsztynów – w 40. rocznicę ślubu

12.00 – W S P Ó L N A

17.30 – Nabożeństwo różańcowe

18.00 – + Antoni, Helena, Marek i Krzysztof Salawa

19.30 – o Boże Miłosierdzie dla tragicznie zmarłych: + Mirosław Wojnicki i Klaudia Wojnicka

 

Poniedziałek – 24.10.2011.

7.00 – + Włodzimierz Matwiszyn – od Rodziny Kuboniów z Grabna

18.00 – + Stanisława Zagata (greg.)

18.00 – + Irena Lavren, Stefania Szczepanik, Marianna Główka

18.00 – w intencji dziękczynnej

 

Wtorek – 25.10.2011.

7.00 – + Stanisława Zagata (greg.)

7.00 – P r o p r i a (Ks. Jan T.)

18.00 – W S P Ó L N A

18.00 – + Stanisław Jazienicki

18.00 – + Anna Hanczakowska – o radość nieba

 

Środa – 26.10.2011.

7.00 – + Anna i Jan Odrzywołek

7.00 – o Dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej – z okazji urodzin Sabiny, dla Niej i całej Rodziny

18.00 – + Stanisława Zagata (greg.)

18.00 – + Janina – w 10. rocznicę śmierci

18.00 – + Kazimierz Stawiarski

Czwartek – 27.10.2011.

7.00 – + Józef – 12. rocznica śmierci

7.00 – + Władysława, Tomasz, Czesław, Jan, Mieczysław i Stanisław

18.00 – + Kazimiera Kasprzak

18.00 – + Stanisława Zagata (greg.)

18.00 – + Stefania Uroda – 10. rocznica śmierci i Mieczysław Kordylewski

 

Piątek – 28.10.2011. – Święto Świętych Apostołów Szyomna i Judy Tadeusza

7.00 – dziękczynna, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Teresy i Stanisława Barnabas – w 39. rocznicę ślubu i Boże błogosławieństwo dla Rodziny

18.00 – W S P Ó L N A

18.00 – + Tadeusz Noga – w 10. rocznicę śmierci oraz za Zmarłych z Rodziny: Noga i Frieske

18.00 – + Tadeusz Fortuna

18.00 – + Stanisława Zagata (greg.)

 

Sobota – 29.10.2011.

7.00 – + Wacław Maliszewski, Jego Rodzice i Rodzeństwo

7.00 – + Elżbieta, Maria i Zygmunt Kisielewscy

18.00 – dziękczynna za 50. lat małżeństwa Krystyny i Ryszarda Nowickich, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, Dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej

18.00 – + Stanisława Zagata (greg.)

18.00 – + Tadeusz Czarnik – z okazji przypadających imienin

18.00 – o panowanie Chrystusa Króla w naszej Ojczyźnie

 

Niedziela – XXXI Zwykła – 30.10.2011.

7.30 – + Franciszek i za Zmarłych z Rodziny Onderków

9.00 – w intencji Parafian, Dobrodziejów i modlących się w naszym kościele (śp. Wanda Sikorska z ul. Wrocławskiej)

9.00 – + Stanisława Zagata (greg.)

10.30 – + Stanisław, Władysław, Zofia

10.30 – + Zofia, Franciszek, Jan Rubachowie, Jan i Maria Giza, Stanisław i Aniela Ziaja, Aniela i Marian Breytmayerowie, Władysław i Władysława Lewandowscy

12.00 – W S P Ó L N A (Chrzest Św.)

17.30 – Nabożeństwo różańcowe

18.00 – + Agnieszka Konior

19.30 – + Marek Salawa

 

UWAGA:

Zamawiających Msze Święte prosimy o wcześniejsze sprawdzenie zgodności daty, godziny, miejsca i intencji. Wszelkie niejasności prosimy zgłosić i wyjaśnić w dniach poprzedzających odprawienie danej Mszy Świętej.

Psychoterapeuta

Jeśli czujesz, że zabłądziłeś…….. w labiryncie uczuć i emocji – pozwól sobie pomóc

PSYCHOTERAPEUTA z doświadczeniem klinicznym zaprasza w miesiącu listopadzie na bezpłatne konsultacje do gabinetu przy ul. Lea 55 w Krakowie (Dom Katolicki) osoby indywidualne, pary, starsi, młodzież, dzieci

Rejestracja pod nr 501 642 275

Najnowsza galeria

Odwiedziło nas:

2993647
DzisiajDzisiaj1801
WczorajWczoraj2703
W tym tygodniuW tym tygodniu17382
RazemRazem2993647

Odwiedza nas 107 gości oraz 0 użytkowników.


Nr konta Parafii:  PKO Bank Polski SA    45 1020 2892 0000 5202 0016 4350