Kancelaria parafialna

 Kancelaria czynna jest:

 w poniedziałki i czwartki

 w godz. 18.30 – 19.30,

 oraz w środy i w soboty

 w godz. 7.30 – 8.30.

Msze św.

W niedziele i Święta

 o godzinach: 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00, 19.30

 Po mszy św. o godz. 7.30  Wystawienie Najświętszego Sakramentu

 Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi - w niedziele o godz. 11.00, w kaplicy dolnego kościoła.

 

W dni powszednie

o godz. 7.00 i 18.00.

NIEDZIELA – 28.11.2010. – I Adwentu

7.30 – + Wiesław Ślusarczyk (greg.)

9.00 – w intencji Parafian, Dobrodziejów i modlących się w naszym kościele (+Jadwiga Lasoń z ul. Racławickiej; + Genowefa Golec z ul. Grenadierów)

9.00 – + Honorata, Franciszek, Józef i za Zmarłych z Rodziny

10.30 – + Władysław Stopiński – w 12. rocznicę śmierci

12.00 – W S P Ó L N A

18.00 – + Tadeusz Dudek – 16. rocznica śmierci, Jadwiga i Bogusława Dudek oraz Julia Węgrzyniak

19.30 – + Józefa i Leon Kurkiewicz oraz siostry, bracia, szwagrowie z Rodziny: Kurkiewiczów

 

PONIEDZIAŁEK – 29.11.2010.

7.00 – ++ Konfratrów

18.00 – + Władysława Trąbka w 6. rocznicę śmierci

18.00 – + Wiesław Ślusarczyk (greg.)

18.00 – + Stanisława i Józef Gomuła

 

WTOREK – 30.11.2010. – ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA, APOSTOŁA

7.00 – + Stefania i Andrzej

18.00 – W S P Ó L N A

18.00 – + Zdzisław Kaczor, Siostra Jadwiga Kaczor (szarytka) oraz Ewunia

18.00 – + Wiesław Ślusarczyk (greg.)

 

ŚRODA – 01.12.2010.

7.00 – + Helena Kędzior (greg.)

7.00 – + Elżbieta i Stanisław Gąsiorek oraz Jan Saletnik

18.00 – + Stefan i Irena

18.00 – + Stefania Dąbrowska (greg.)

18.00 – + Zofia Czelusta – 11. rocznica śmierci

 

CZWARTEK – 02.12.2010. – PIERWSZY CZWARTEK MIESIĄCA

7.00 – + Helena Kędzior (greg.)

7.00 – + Jan Tchoń, Stefania i Artur

18.00 – ZWIĄZEK MSZALNY – MSZA ŚW. WIECZYSTA

18.00 – + Stefania Dąbrowska (greg.)

18.00 – + Franciszek, Janina, Andrzej Warzecha, Józef Serafin, Karolina i Wiesław Brzeziński

 

PIĄTEK – 03.12.2010. – WSPOMNIENIE ŚW. FRANCISZKA KSAWEREGO, KAPŁANA – PIERWSZY PIĄTEK MIESICA

7.00 – + Pieniak: Franciszek, Rozalia i Marian

7.00 – + Helena Kędzior (greg.)

18.00 – W S P Ó L N A

18.00 – + Zofia Kowalska – 13. rocznica śmierci oraz w intencji córki Barbary

18.00 – + Stefania Dąbrowska (greg.)

 

SOBOTA – 04.12.2010. – PIERWSZA SOBOTA MIESIĄCA – WSPOMNIENIE DOWOLNE ŚW. BARBARY, DZIEWICY I MĘCZENNICY

7.00 – + Stefania Dąbrowska (greg.)

7.00 – + Krystyna Kusińska i Bożena Kos

7.00 – + Helena Kędzior (greg.)

14.00 – ś l u b n a

18.00 – + Barbara Flaszyńska - imieninowa

18.00 – w intencji Barbary i Stanisława Jaroń – o łaskę zdrowia i opiekę Bożą

18.00 – + Barbara Fliszewska w 2. rocznicę śmierci i Stanisław Fliszewski

21.00 – WIECZÓR JANA PAWŁA II

 

NIEDZIELA – 05.12.2010. – II Adwentu

7.30 – + Helena Kędzior (greg.)

9.00 – w intencji Parafian, Dobrodziejów i modlących się w naszym kościele

9.00 – + Jan Ślaga – w rocznicę śmierci

10.30 – + Maria i Jan Warysz oraz Karolina i Jan Tara

12.00 – W S P Ó L N A (Chrzest Św.)

18.00 – + Rafał Kohden

19.30 – + Stefania Dąbrowska (greg.)

 

UWAGA:

Zamawiających Msze Święte prosimy o wcześniejsze sprawdzenie zgodności daty, godziny, miejsca i intencji. Wszelkie niejasności prosimy zgłosić i wyjaśnić w dniach poprzedzających odprawienie danej Mszy Świętej.

NIEDZIELA – 14.11.2010. – XXXIII Zwykła

7.30 – + Jacek Pokrywa

9.00 – w intencji Parafian, Dobrodziejów i modlących się w naszym kościele (+ Zofia Kostrzewa – Wierzba z ul. Racławickiej)

9.00 – + Wiesław Ślusarczyk (greg.)

10.30 – + Stanisław Czapik

12.00 – W S P Ó L N A

16.30 – ŻYWY RÓŻANIEC

18.00 – + Franciszka, Leopold, Mieczysław, Barbara

19.30 – + za Zmarłych z Rodziny: Jastrzębskich, Parów, Suchanów i Łukaszewiczów

 

PONIEDZIAŁEK – 15.11.2010.

7.00 – + Bronisława i Ignacy Malinowscy

18.00 – + Wiesław Ślusarczyk (greg.)

18.00 – + Krystyna Olszowska – 36. rocznica śmierci

18.00 – + za Zmarłych z Rodziny: Larysz i Michalczyk

 

WTOREK – 16.11.2010.

7.00 – + Wiesław Ślusarczyk (greg.)

7.00 – + Maria i Stanisław Smoczkiewicz oraz Katarzyna Kubisztal

18.00 – W S P Ó L N A

18.00 – + Franciszek Pyzik – 2. rocznica śmierci – intencja od córki, synowej, synów i wnuczek

 

ŚRODA – 17.11.2010. – WSPOMNIENIE ŚW. ELŻBIETY WĘGIERSKIEJ, ZAKONNICY

7.00 – + Antonina, Stanisław, Władysław Włodarczykowie

18.00 – + Urszula i Witold Juszczyk oraz za Zmarłych z Ich Rodzin

18.00 – + Bolesław i Helena, Ryszard Rogalscy

18.00 – + Wiesław Ślusarczyk (greg.)

 

CZWARTEK – 18.11.2010. – WSPOMNIENIE BŁ. KAROLINY KÓZKÓWNY, DZIEWICY I MĘCZENNICY

7.00 – + Wiesław Ślusarczyk (greg.)

7.00 – + Ks. Czesław Surówka CM

18.00 – o ducha pierwotnego w Zgromadzeniu Misji

18.00 – ++ Konfratrów

 

PIĄTEK – 19.11.2010. – WSPOMNIENIE BŁ. SALOMEI, ZAKONNICY

7.00 – + Ks. Czesław Surówka CM

18.00 – W S P Ó L N A

18.00 – + Wiktoria i Karol oraz Alicja i Marian

18.00 – + Wiesław Ślusarczyk (greg.)

 

SOBOTA – 20.11.2010. – WSPOMNIENIE ŚW. RAFAŁA KALINOWSKIEGO, KAPŁANA

7.00 – + Wiesław Ślusarczyk (greg.)

7.00 – dziękczynna, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Stefana

18.00 – + Władysław Siwek – w dniu urodzin oraz Anna, Honorata, Urszula, Tadeusz iAugustyn

18.00 – o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Barbary i Jana – w rocznicę ślubu

18.00 – + Ewa i Michał Sala, Helena i Aleksander Sala, Krzysztof i Ewa Wyroba oraz Władysław Rokicki – w rocznicę śmierci

 

NIEDZIELA – 21.11.2010. – XXXIV Zwykła – UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

7.30 – + Teresa Sanecka – 18. rocznica śmierci

9.00 – w intencji Parafian, Dobrodziejów i modlących się w naszym kościele (+Bolesław Kostecki z ul. Wrocławskiej)

9.00 – + Janina Osmenda – 14. rocznica śmierci

10.30 – + Zbigniew Ziółkowski – 11. rocznica śmierci

12.00 – W S P Ó L N A (Chrzest Św.)

16.30 – w intencji Dzieci z klas drugich i Ich Rodziców

18.00 – + Julia Ciembronowicz – 20. rocznica śmierci

19.30 – + Wiesław Ślusarczyk (greg.)

 

UWAGA:

Zamawiających Msze Święte prosimy o wcześniejsze sprawdzenie zgodności daty, godziny, miejsca i intencji. Wszelkie niejasności prosimy zgłosić i wyjaśnić w dniach poprzedzających odprawienie danej Mszy Świętej.

Porady

Pomoc lekarska

Lekarz mieszkający na terenie naszej parafii, zgłasza gotowość udzielania bezpłatnych porad w zakresie chorób wewnętrznych w domu chorego lub w bibliotece parafialnej.

       Termin porady należy najlepiej uzgodnić telefonicznie – numer: 503 776 938 lub za pośrednictwem kancelarii parafialnej.

Porady prawne

       Zachęcamy do skorzystania z organizowanych w naszym kościele darmowych porad prawnych, których udziela adwokat Krakowskiej Izby Adwokackiej. Dyżury odbywają się co drugi poniedziałek w godz.: 18.00 – 19.00 w bibliotece parafialnej w dolnym kościele (wejście z boku kościoła). Informacje odnośnie najbliższych terminów spotkań pod numerem telefonu: 602 306 523.

Psychoterapeuta

Jeśli czujesz, że zabłądziłeś…….. w labiryncie uczuć i emocji – pozwól sobie pomóc

PSYCHOTERAPEUTA z doświadczeniem klinicznym zaprasza w miesiącu listopadzie na bezpłatne konsultacje do gabinetu przy ul. Lea 55 w Krakowie (Dom Katolicki) osoby indywidualne, pary, starsi, młodzież, dzieci

Rejestracja pod nr 501 642 275

Odwiedziło nas:

2079860
DzisiajDzisiaj18
WczorajWczoraj1351
W tym tygodniuW tym tygodniu6968
RazemRazem2079860

Odwiedza nas 70 gości oraz 0 użytkowników.


Nr konta Parafii:  PKO Bank Polski SA    45 1020 2892 0000 5202 0016 4350