Kancelaria parafialna

 Kancelaria czynna jest:

 w poniedziałki i czwartki

 w godz. 18.30 – 19.30,

 oraz w środy i w soboty

 w godz. 7.30 – 8.30.

Msze św.

W niedziele i Święta

 o godzinach: 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00, 19.30

 Po mszy św. o godz. 7.30  Wystawienie Najświętszego Sakramentu

 Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi - w niedziele o godz. 11.00, w kaplicy dolnego kościoła.

 

W dni powszednie

o godz. 7.00 i 18.00.

Niedziela – 11.02.2018. – VI. zwykła – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – XXVI. Światowy Dzień Chorego

7.30 – + Marianna Skotniczna (greg.)

9.00 – w intencji Parafian, Dobroczyńców i modlących się w naszym kościele (śp. Hanna Konarska – Rajca z ul. Zakątek; śp. Janina Rabiej z ul. Bronowickiej)

9.00 – + Agnieszka i Adam Leśniak oraz córka Barbara z racji imienin

10.30 – + Franciszka z Szymakowskich Birkenmajerowa i za Zmarłych z Rodziny: Szymakowskich i Birkenmajerów

11.00(DK) – Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi:

12.00 – W S P Ó L N A

16.30 – Ż y w y       R ó ż a n i e c

17.30 – Nabożeństwo: eucharystyczne

18.00 – + Jan Gabryś w 11. rocznicę śmierci; Roman Kacza w 5. rocznicę śmierci

19.30 – + Aniela Grela (greg.)

 

Poniedziałek – 12.02.2018.

7.o0 – + Marianna Skotniczna (greg.)

7.00 – + Beata, Janina, Zbigniew

17.00 – Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu

18.00 – + Bolesław Sroka – 18. rocznica śmierci oraz Jan, Maria, Aleksander Dębowscy

18.00 – + Aniela Grela (greg.)

 

Wtorek – 13.02.2018.

7.00 – + Aniela Grela (greg.)

7.00 – + Marianna Skotniczna (greg.)

17.00 – Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu

18.00 – W S P Ó L N A

18.00 – + Barbara Nowak – 12. rocznica śmierci

 

Środa – 14.02.2018. – Środa Popielcowa

7.00 – + Grażyna Jantos

9.00 – + Aniela Grela (greg.)

10.30 – + Kazimiera Wójcik – 31. rocznica śmierci

16.30 – + Władysława Zielińska – intencja od chrześniaka Henryka Matusiak z Rodziną

18.00 – W S P Ó L N A

19.30 – + Marianna Skotniczna (greg.)

 

Czwartek – 15.02.2018.

7.00 – + Marianna Skotniczna (greg.)

17.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu – wspólna adoracja

18.00 – + Wiesław Bukowiec – w miesiąc po śmierci

18.00 – + Aniela Grela (greg.)

18.00 – + Włodzimierz Kot

 

Piątek – 16.02.2018.

7.00 – + Aniela Grela (greg.)

7.00 – + Marianna Skotniczna (greg.)

9.00 – Droga Krzyżowa

17.00 – Droga Krzyżowa dla dzieci

18.00 – Wspólna

18.00 – + za dusze w czyśćcu cierpiące

18.30 – Droga Krzyżowa

19.30 – Droga Krzyżowa dla młodzieży

 

Sobota – 17.02.2018.

7.00 – + Marianna Skotniczna (greg.)

7.00 – + Wiesław Tokarczyk w 5. rocznicę śmierci

18.00 – + Aniela Grela (greg.)

18.00 – + Małgorzata Kolasa – 5. rocznica śmierci

 

Niedziela – 18.02.2018. – I. Wielkiego Postu

7.30 – + Aniela Grela (greg.)

9.00 – w intencji Parafian, Dobroczyńców i modlących się w naszym kościele

9.00 – + Antoni Wieliński, Marianna Wielińska

10.30 – + Marek Makieła w 16. rocznicę śmierci i Jan Makieła

11.00(DK) – Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi: dziękczynna z okazji 1. rocznicy urodzin Neli oraz 4. rocznicy urodzin Emilki a także z okazji 3. rocznicy urodzin Wojtusia, z prośbą o dalsze łaski, błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Bożych i Anioła Stróża dla Nich i Ich Rodzin

12.00 – W S P Ó L N A

16.00 – Msza Św. w języku ukraińskim (dolny kościół)

17.00 – Nabożeństwo: Gorzkie Żale

18.00 – + Andrzej Zieliński – intencja od Krystyny Drozdowskiej

19.30 – + Marianna Skotniczna (greg.)

Niedziela – 04.02.2018. – V. zwykła

7.30 – + Aniela Grela (greg.)

9.00 – w intencji Parafian, Dobroczyńców i modlących się w naszym kościele (śp. Genowefa Chorążewicz – Iwańska z ul. Mazowieckiej)

9.00 – + Andrzej Gawęda oraz za spokój duszy Zmarłych z Rodziny

10.30 – + Aniela, Edward i Ryszard Szymeccy

11.00(DK) – Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi: dziękczynna z okazji 2. rocznicy urodzin Marysi, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Niej, Rodzeństwa i Rodziców

12.00 – W S P Ó L N A   (Chrzest Św.)

16.00 – Msza Św. w języku ukraińskim (dolny kościół)

17.30 – Nabożeństwo: nieszpory

18.00 – + Jan Piskorz – intencja od Józefy Marczewskiej z Rodziną

19.30 – + Marianna Skotniczna (greg.)

 

Poniedziałek – 05.02.2018. – wspomnienie Św. Agaty, dziewicy i męczennicy

7.o0 – + Marianna Skotniczna (greg.)

18.00 – + Władysława Zielińska – intencja od chrześnicy Danuty z Rodziną

18.00 – + Wacław Wykupil – 31. rocznica śmierci

18.00 – + Aniela Grela (greg.)

 

Wtorek – 06.02.2018. – wspomnienie Świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

7.00 – + Aniela Grela (greg.)

7.00 – + Marianna Skotniczna (greg.)

18.00 – W S P Ó L N A

18.00 – + Genowefa Ulman – 8. rocznica śmierci

18.00 – + Aleksander Krzyszkowski, Stefania, Aleksander, Józef, Maria, Michał, Anna

18.00 – + Józef Buła

 

Środa – 07.02.2018. – wspomnienie zgromadzeniowe: Bł. Rozalii Rendu, dziewicy

7.00 – + Aniela Grela (greg.)

7.00 – + Marianna Skotniczna (greg.)

18.00 – + Janina Gucwa – 12. rocznica śmierci

18.00 – o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Janka i Rodziny

18.00 – + Janina Rabiej w 7. dniu po śmierci

 

Czwartek – 08.02.2018.

7.00 – + Aniela Grela (greg.)

7.00 – + Marianna Skotniczna (greg.)

17.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu – wspólna adoracja

18.00 – + Krystyna Domańska – 4. rocznica śmierci

18.00 – + Rodzice: Stanisława i Józef Gumuła

 

Piątek – 09.02.2018.

7.00 – + Aniela Grela (greg.)

7.00 – + Marianna Skotniczna (greg.)

18.00 – Wspólna

18.00 – + za dusze w czyśćcu cierpiące

 

Sobota – 10.02.2018. – wspomnienie Św. Scholastyki, dziewicy

7.00 – + Marianna Skotniczna (greg.)

7.00 – + Aniela Grela (greg.)

10.00 – ODRODZENIE

18.00 – + Jan Piskorz – intencja od Rodziny Marszałek z Wilkowic

18.00 – + Barbara Larysz

 

Niedziela – 11.02.2018. – VI. zwykła – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – XXVI. Światowy Dzień Chorego

7.30 – + Marianna Skotniczna (greg.)

9.00 – w intencji Parafian, Dobroczyńców i modlących się w naszym kościele (śp. Hanna Konarska – Rajca z ul. Zakątek; śp. Janina Rabiej z ul. Bronowickiej)

9.00 – + Agnieszka i Adam Leśniak oraz córka Barbara z racji imienin

10.30 – + Franciszka z Szymakowskich Birkenmajerowa i za Zmarłych z Rodziny: Szymakowskich i Birkenmajerów

11.00(DK) – Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi:

12.00 – W S P Ó L N A

16.30 – Ż y w y       R ó ż a n i e c

17.30 – Nabożeństwo: nieszpory

18.00 – + Jan Gabryś w 11. rocznicę śmierci; Roman Kacza w 5. rocznicę śmierci

19.30 – + Aniela Grela (greg.)

Porady

Pomoc lekarska

Lekarz mieszkający na terenie naszej parafii, zgłasza gotowość udzielania bezpłatnych porad w zakresie chorób wewnętrznych w domu chorego lub w bibliotece parafialnej.

       Termin porady należy najlepiej uzgodnić telefonicznie – numer: 503 776 938 lub za pośrednictwem kancelarii parafialnej.

Porady prawne

       Zachęcamy do skorzystania z organizowanych w naszym kościele darmowych porad prawnych, których udziela adwokat Krakowskiej Izby Adwokackiej. Dyżury odbywają się co drugi poniedziałek w godz.: 18.00 – 19.00 w bibliotece parafialnej w dolnym kościele (wejście z boku kościoła). Informacje odnośnie najbliższych terminów spotkań pod numerem telefonu: 602 306 523.

Psychoterapeuta

Jeśli czujesz, że zabłądziłeś…….. w labiryncie uczuć i emocji – pozwól sobie pomóc

PSYCHOTERAPEUTA z doświadczeniem klinicznym zaprasza w miesiącu listopadzie na bezpłatne konsultacje do gabinetu przy ul. Lea 55 w Krakowie (Dom Katolicki) osoby indywidualne, pary, starsi, młodzież, dzieci

Rejestracja pod nr 501 642 275

Odwiedziło nas:

2079861
DzisiajDzisiaj19
WczorajWczoraj1351
W tym tygodniuW tym tygodniu6969
RazemRazem2079861

Odwiedza nas 93 gości oraz 0 użytkowników.


Nr konta Parafii:  PKO Bank Polski SA    45 1020 2892 0000 5202 0016 4350