Kancelaria parafialna

 Kancelaria czynna jest:

 w poniedziałki i czwartki

 w godz. 18.30 – 19.30,

 oraz w środy i w soboty

 w godz. 7.30 – 8.30.

Msze św.

W niedziele i Święta

 o godzinach: 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00, 19.30

 Po mszy św. o godz. 7.30  Wystawienie Najświętszego Sakramentu

 

Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi - w niedziele o godz. 11.00, w kaplicy dolnego kościoła.

 

W dni powszednie

o godz. 7.00 i 18.00.

Niedziela – 10.06.2018. – X. zwykła

7.30 – + Zygmunt i Anna (greg.)

9.00 – w intencji Parafian, Dobroczyńców i modlących się w naszym kościele (śp. Wacław Żurowicz z ul. Racławickiej; śp. Bogusław Frańczuk z ul. Kazimierza Wielkiego; śp. Zofia Klonowska z ul. Mazowieckiej)

9.00 – dziękczynna w 25. rocznicę ślubu Romany i Pawła Dzierwa, z prośbą o dalsze łaski, Boże błogosławieństwo, zdrowie, Dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej

10.30 – + Zofia Doniec

11.00(DK) – Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi:

12.00 – W S P Ó L N A

16.30 – Żywy Różaniec

17.30 – Nabożeństwo: eucharystyczne

18.00 – + Tadeusz Teśluk (greg.)

19.30 – + Tadeusz w 29. rocznicę śmierci oraz o Boże Miłosierdzie dla Zmarłych z Rodziny: Kumor i Nolbrzak

 

Poniedziałek – 11.06.2018. – wspomnienie Św. Barnaby, apostoła

7.00 – + Tadeusz Teśluk (greg.)

7.00 – + Grażyna Jantos

18.00 – + Zygmunt i Anna (greg.)

18.00 – + Stanisław Nowak – intencja od szwagierki Krystyny Gryboś

18.00 – w intencji Anny i Jacka w 35. rocznicę ślubu: dziękczynna, z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla Jubilatów oraz Ich dzieci

 

Wtorek – 12.06.2018. – wspomnienie Błogosławionych męczenników Piotra Dańkowskiego, kapłana i Towarzyszy

7.00 – + Zygmunt i Anna (greg.)

7.00 – + Tadeusz Teśluk (greg.)

18.00 – W S P Ó L N A

18.00 – + Franciszek Zych – intencja od Romka z Rodziną

 

Środa – 13.06.2018. – wspomnienie Św. Antoniego z Padwy, kapłana i dokotra Kościoła

7.00 – + Tadeusz Teśluk (greg.)

7.00 – imieninowa: o błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Antoniny i Zdzisława oraz całej Rodziny Witteczków

18.00 – + Zygmunt i Anna (greg.)

18.00 – + Antoni SEWERYN – z racji imienin

18.00 – + Krystyna Brablec – intencja od Sąsiadów

 

Czwartek – 14.06.2018. – wspomnineie Bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika

7.00 – + Krzysztof Kołczak – intencja od Rodziny Sitników z Wielopola Skrzyńskiego

7.00 – + Tadeusz Teśluk (greg.)

18.00 – + Zygmunt i Anna (greg.)

18.00 – + Eleonora i Adam Kudłacik

18.00 – + Jadwiga Bazarnik w 20. rocznicę śmierci

 

Piątek – 15.06.2018.

7.00 – + Zygmunt i Anna (greg.)

7.00 – + Tadeusz Teśluk (greg.)

18.00 – W s p ó l n a

18.00 – + Teresa Zyguła w 9. rocznicę śmierci

18.00 – dziękczynna z okazji urodzin Kacpra, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia

 

Sobota – 16.06.2018.

7.00 – + Tadeusz Teśluk (greg.)

7.00 – + Zygmunt i Anna (greg.)

18.00 – + Witold Pieczara

18.00 – + Stanisław Nowak – intencja od córek Wandy Cichy z Rodzinami

18.00 – + Adam Kopta, Janina Kopta i Maria Rumanek

 

Niedziela – 17.06.2018. – XI. Zwykła (wspomnienie Św. Barata Alberta Chmielowskiego, zakonnika – Patrona „CARITAS”)

7.30 – + Franciszek i Katarzyna Nowak oraz za Zmarłych z Rodziny Nowaków

9.00 – w intencji Parafian, Dobroczyńców i modlących się w naszym kościele (śp. Mieczysław Guzgan z ul. Racławickiej)

9.00 – + Zygmunt i Anna (greg.)

10.30 – + Tadeusz Lipiński w 9. rocznicę śmierci; Aniela i Władysław Szubińscy

10.30 – + Krystyna Kańska – Kurdowska z okazji urodzin

11.00(DK) – Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi: dziękczynna z okazji 10. rocznicy urodzin Przemka, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Niego i całej Rodziny

12.00 – W S P Ó L N A   (Chrzty Św.)

16.00 – Msza Św. w języku ukraińskim (dolny kościół)

17.30 – Nabożeństwo: eucharystyczne

18.00 – + Tadeusz Teśluk (greg.)

19.30 – + Marek Salawa

Niedziela – 03.06.2018. – IX. zwykła (wspomnienie Świętych męczenników: Karola Lwangi i Towarzyszy) – Oktawa Bożego Ciała

7.30 – + Zygmunt i Anna (greg.)

7.30 – + Tadeusz Teśluk (greg.)

9.00 – w intencji Parafian, Dobroczyńców i modlących się w naszym kościele (śp. Stefan Hytroś z ul. Kmiecej)

10.30 – + Irena i Roman Sołdyk

10.30 – + Piotr Barda – 17. rocznica śmierci i Józef Woźniak – 38. rocznica śmierci

11.00(DK) – Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi:

12.00 – W S P Ó L N A   (Chrzty Św.)

16.00 – Msza Św. w języku ukraińskim (dolny kościół)

17.30 – Nabożeństwo: eucharystyczne – Oktawa Bożego Ciała

18.00 – + Adam Miodoński – o spokój duszy; w 1. rocznicę śmierci – intencja od córki

19.30 – + Emilia i Józef Knapik, Stefan Muniak, Jan Wojtowicz z Rodzicami – intencja od córki,żony i synowej

 

Poniedziałek – 04.06.2018. – rocznica święceń biskupich JE bpa Jana Szkodonia (1988) – Oktawa Bożego Ciała

7.00 – + Tadeusz Teśluk (greg.)

7.00 – w intencji Siostry Prowincjalne Blandyny – z okazji imienin: o błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Bożej

18.00 – + Zygmunt i Anna (greg.)

18.00 – w intencji Cecylii i Sylwestra Hachuła w 40. rocznicę ślubu: dziękczynna, z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej

18.00 – + Maria Trzupek – intencja od sąsiadki Józefy Dudek

 

Wtorek – 05.06.2018. – rocznica śmierci krad. Stanisława Nagy (2013) – Oktawa Bożego Ciała

7.00 – + Zygmunt i Anna (greg.)

7.00 – + Tadeusz Teśluk (greg.)

18.00 – W S P Ó L N A

18.00 – + Stanisław Nowak – intencja od Danuty Sokół

18.00 – + Halina Kita – intencja od Koleżanek z pracy

 

Środa – 06.06.2018. – Oktawa Bożego Ciała

7.00 – + Tadeusz Teśluk (greg.)

7.00 – + Krzysztof Kołczak – intencja od kolegi Jacka z żoną

18.00 – + Zygmunt i Anna (greg.)

18.00 – + Stefan Koczwara w 25. rocznicę śmierci i żona: Genowefa

18.00 – + Halina Kita

 

Czwartek – 07.06.2018. – wspomnienie (dowolne) Bł.: Zbigniewa Strzałkowskiego i Michała Tomaszka, męczenników franciszkańskich – pierwszy czwartek miesiąca – Oktawa Bożego Ciała

7.00 – + Zygmunt i Anna (greg.)

7.00 – + Tadeusz Teśluk (greg.)

18.00 – Związek mszalny: za Dobrodziejów oraz żywych i zmarłych wpisanych do Księgi Mszy Św. Wieczystych

18.00 – dziękczynna za Kapłanów pracujących w naszej Parafii, z prośbą o dalsze łaski, Dary

Ducha Św., opiekę Maryi – Matki Kapłanów oraz nowe, święte powołania kapłańskie, zakonne, misyjne

18.00 – + Wiesław Bukowiec

 

Piątek – 08.06.2018. – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa (wspomnienie Św. Jadwigi, królowej)

7.00 – + Zygmunt i Anna (greg.)

7.00 – + Tadeusz Teśluk (greg.)

18.00 – W s p ó l n a

18.00 – + Stanisław Nowak – intencja od szwagierki Wandy Cichy

 

Sobota – 09.06.2018. – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

7.00 – + Tadeusz Teśluk (greg.)

15.00 – ś l u b n a

18.00 – + Zygmunt i Anna (greg.)

18.00 – + Zofia Kawalec w 6. rocznicę śmierci

18.00 – + Janina

 

Niedziela – 10.06.2018. – X. Zwykła

7.30 – + Zygmunt i Anna (greg.)

9.00 – w intencji Parafian, Dobroczyńców i modlących się w naszym kościele

9.00 – dziękczynna w 25. rocznicę ślubu Romany i Pawła Dzierwa, z prośbą o dalsze łaski, Boże błogosławieństwo, zdrowie, Dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej

10.30 – + Zofia Doniec

11.00(DK) – Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi:

12.00 – W S P Ó L N A

16.30 – Żywy Różaniec

17.30 – Nabożeństwo: eucharystyczne

18.00 – + Tadeusz Teśluk (greg.)

19.30 – + Tadeusz w 29. rocznicę śmierci oraz o Boże Miłosierdzie dla Zmarłych z Rodziny: Kumor i Nolbrzak

Psychoterapeuta

Jeśli czujesz, że zabłądziłeś…….. w labiryncie uczuć i emocji – pozwól sobie pomóc

PSYCHOTERAPEUTA z doświadczeniem klinicznym zaprasza w miesiącu listopadzie na bezpłatne konsultacje do gabinetu przy ul. Lea 55 w Krakowie (Dom Katolicki) osoby indywidualne, pary, starsi, młodzież, dzieci

Rejestracja pod nr 501 642 275

Najnowsza galeria

Odwiedziło nas:

2478739
DzisiajDzisiaj629
WczorajWczoraj1867
W tym tygodniuW tym tygodniu629
RazemRazem2478739

Odwiedza nas 669 gości oraz 0 użytkowników.


Nr konta Parafii:  PKO Bank Polski SA    45 1020 2892 0000 5202 0016 4350