Kancelaria parafialna

 Kancelaria czynna jest:

 w poniedziałki i czwartki

 w godz. 18.30 – 19.30,

 oraz w środy i w soboty

 w godz. 7.30 – 8.30.

Msze św.

W niedziele i Święta

 o godzinach: 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00, 19.30

 Po mszy św. o godz. 7.30  Wystawienie Najświętszego Sakramentu

 

Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi - w niedziele o godz. 11.00, w kaplicy dolnego kościoła.

 

W dni powszednie

o godz. 7.00 i 18.00.

Niedziela – 28.10.2018. – XXX. zwykła (święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza)

7.30 – + Adolf Znamirowski i za Zmarłych z Rodziny: Znamirowskich i Trochimów

9.00 – w intencji Parafian, Dobroczyńców i modlących się w naszym kościele

10.30 – + Stanisława i Jan Nalepkowie oraz Edward Sowiński

11.00 – Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi (dolny kościół): dziękczynna z okazji 10. urodzin Lilianny Marii, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla Niej i całej Rodziny

12.00 – W S P Ó L N A

16.00 – Msza Św. w języku ukraińskim (dolny kościół)

17.30 – Nabożeństwo: różańcowe

18.00 – + Janusz Mikeska (greg.)

19.30 – + Grażyna (greg.)

 

Poniedziałek – 29.10.2018.

7.00 – + Grażyna (greg.)

7.00 – + Janina Lembas

18.00 – + Julia Szymańska

18.00 – + Janusz Mikeska (greg.)

 

Wtorek – 30.10.2018.

7.00 – + Grażyna (greg.)

18.00 – W S P Ó L N A

18.00 – + Janusz Mikeska (greg. – 30.)

18.00 – + Marek Salawa

 

Środa – 31.10.2018.

7.00 – + Bolesław i Otylia Świętoń

7.00 – o łaskę opieki Bożej dla Magdaleny i Katarzyny

18.00 – + Gianfranco Soro – z racji urodzin

18.00 – + Salvatorica Soro w 23. rocznicę śmierci

 

Czwartek – 01.11.2018. – Uroczystość Wszystkich Świętych – pierwszy czwartek miesiąca

7.30 – + Cecylia Tyrkalska – 8. rocznica śmierci

9.00 – w intencji Parafian, Dobroczyńców i modlących się w naszym kościele

9.00 – + Stefan Suknarowski (greg. – 1.)

10.30 – + Janina, Marian, Anna

12.00 – W s p ó l n a – Za Zmarłych polecanych w tegorocznych Wypominkach

17.30 – Wypominki

18.00 – Związek mszalny – za Dobrodziejów oraz wszystkich żywych i zmarłych wpisanych do Księgi Mszy Św. Wieczystych

18.00 – dziękczynna za Kapłanów pracujących w naszej Parafii, z prośbą o dalsza Boże

błogosławieństwo, opiekę Maryi – Matki Kapłanów oraz o nowe, święte powołania kapłańskie, zakonne, misyjne

19.30 – + Kazimierz Smoliński w rocznicę śmierci

 

Piątek – 02.11.2018. – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny) – pierwszy piątek miesiąca

7.00 – + za Zmarłych z Rodziny Klimów i Siwków – o Miłosierdzie Boże i życie wieczne

9.00 – + Wanda, Marian i za Zmarłych z Rodziny: Albricht, Kańskich i Barszcz

18.00 – W s p ó l n a – za wszystkich Zmarłych polecanych w tegoprocznych Wypominkach

18.00 – + Stefan Suknarowski (greg.)

18.00 – + za Zmarłych z Rodziny: Michalczyków i Laryszów

18.00 – + Stanisław ROMEK

19.30 – + Maria, Franciszek, Ks. Włodzimierz, Kazimierz

 

Sobota – 03.11.2018. – rozpoczęcie Wizytacji Pasterskiej JE Ks. Bpa Jana Szkodonia – pierwsza sobota miesiąca

7.00 – dantis

18.00 – + Stefan Suknarowski (greg.)

18.00 – + za Zmarłych z Rodziny: Gawlikowskich, Mazurów i Kobów

18.00 – dziękczynna z okazji imienin Huberta, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Bożej

 

Niedziela – 04.11.2018. – XXXI. zwykła (wspomnienie Św. Karola Boromeusza, biskupa) – Wizytacja Pasterska JE Ks. Bpa Jana Szkodonia

7.30 – + za Zmarłych z Rodziny Jędrychowskich: Józef, Weronika, Karol, Helena, Kazimierz, Bronisława oraz Ks. Michał; z Rodziny Podalaków: Florian, Rozalia, Regina

9.00 – w intencji Parafian, Dobroczyńców i modlących się w naszym kościele (śp. Maria Hajto z ul. Wrocławskiej)

9.00 – + Halina Konior w 2. rocznicę śmierci

10.30 – + Mieczysław Kłósek – 16. rocznica śmierci

11.00 – Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi (dolny kościół): w intencji Kubusia z

okazji 2. rocznicy urodzin oraz o powrót do zdrowia dla Wojtusia

12.00 – W S P Ó L N A  (Chrzest Św.)

16.00 – Msza Św. w języku ukraińskim (dolny kościół)

17.30 – Nabożeństwo: Koronka do Miłosierdzia Bożego z modlitwą za Zmarłych w minionym roku

18.00 – + Stefan Suknarowski (greg.)

19.30 – + Zofia, Franciszek, Zofia

Niedziela – 21.10.2018. – XXIX. zwykła – Tydzień Misyjny

7.30 – + Janusz Mikeska (greg.)

9.00 – w intencji Parafian, Dobroczyńców i modlących się w naszym kościele (śp. Zofia Kaczmarczyk z al. Kijowskiej)

10.30 – + Władysław Balon, żona Stanisława w rocznicę śmierci

11.00 – Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi (dolny kościół): + Grażyna (greg.)

12.00 – W S P Ó L N A  (Chrzty Św.)

16.00 – Msza Św. w języku ukraińskim (dolny kościół)

16.30 – w intencji Dzieci i Rodziców przed I. Komunią Św.

17.30 – Nabożeństwo: różańcowe

18.00 – + Antoni, Helena, Marek i Krzysztof Salawa

19.30 – + Ewa Pająk – 5. rocznica śmierci

 

Poniedziałek – 22.10.2018. – wspomnienie Św. Jana Pawła II, papieża

7.00 – + Grażyna (greg.)

7.00 – o szczęśliwą operację dla Iwony i Bożą opiekę

7.00 – + Józef Drobny – 20. rocznica śmierci

18.00 – + za Zmarłych z Rodziny Kaczorów

18.00 – + Janusz Mikeska (greg.)

 

Wtorek – 23.10.2018.

7.00 – + Grażyna (greg.)

7.00 – w intencji Janiny i Anny: podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo na dalsze życie

18.00 – W S P Ó L N A

18.00 – + Janusz Mikeska (greg.)

 

Środa – 24.10.2018.

7.00 – + Grażyna (greg.)

7.00 – + Tadeusz Boryczka

18.00 – + Stanisław Kawalec w 37. rocznicę śmierci

18.00 – + Janusz Mikeska (greg.)

 

Czwartek – 25.10.2018.

7.00 – + Grażyna (greg.)

7.00 – o błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla: Ewy, Eugeniusza, Krystyny, Mariana, Ilony, Bartłomieja, Renaty, Jana, Oli, Joanny, Anny, Jana, Mikołaja, Logena

18.00 – + Stefan Mazur – 2. rocznica śmierci oraz Rodzice: Jan i Helena Mazur

18.00 – + Janusz Mikeska (greg.)

 

Piątek – 26.10.2018.

7.00 – + Grażyna (greg.)

7.00 – + Bogusław Biegesz

18.00 – W s p ó l n a

18.00 – + Janusz Mikeska (greg.)

 

Sobota – 27.10.2018.

7.00 – + Grażyna (greg.)

7.00 – dziękczynna Panu Bogu i Matce Najświętszej z okazji 60. rocznicy ślubu Magdaleny i Huberta GUZY, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie na dalsze lata dla Nich oraz Synów z Rodzinami, o Dary Ducha Św. dla wnuczki

18.00 – + Janusz Mikeska (greg.)

18.00 – + Józef w rocznicę śmierci

 

Niedziela – 28.10.2018. – XXX. zwykła (święto Św. apostołów Szymona i Judy Tadeusza)

7.30 – + Adolf Znamirowski i za Zmarłych z Rodziny: Znamirowskich i Trochimów

9.00 – w intencji Parafian, Dobroczyńców i modlących się w naszym kościele

10.30 – + Stanisława i Jan Nalepkowie oraz Edward Sowiński

11.00 – Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi (dolny kościół): dziękczynna z okazji

  1. urodzin Lilianny Marii, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla Niej i całej Rodziny

12.00 – W S P Ó L N A

16.00 – Msza Św. w języku ukraińskim (dolny kościół)

17.30 – Nabożeństwo: różańcowe

18.00 – + Janusz Mikeska (greg.)

19.30 – + Grażyna (greg.)

Psychoterapeuta

Jeśli czujesz, że zabłądziłeś…….. w labiryncie uczuć i emocji – pozwól sobie pomóc

PSYCHOTERAPEUTA z doświadczeniem klinicznym zaprasza w miesiącu listopadzie na bezpłatne konsultacje do gabinetu przy ul. Lea 55 w Krakowie (Dom Katolicki) osoby indywidualne, pary, starsi, młodzież, dzieci

Rejestracja pod nr 501 642 275

Najnowsza galeria

Odwiedziło nas:

2650320
DzisiajDzisiaj385
WczorajWczoraj1406
W tym tygodniuW tym tygodniu4758
RazemRazem2650320

Odwiedza nas 82 gości oraz 0 użytkowników.


Nr konta Parafii:  PKO Bank Polski SA    45 1020 2892 0000 5202 0016 4350