Intencje Mszy Świętych: 16 – 23.06.2019

Niedziela – 16.06.2019. – XI. Zwykła – Uroczystość Najświętszej Trójcy

7.30 – + Tadeusz Lipiński w 10. rocznicę śmierci oraz Aniela, Władysław Szybińscy

9.00 – w intencji Parafian, Dobroczyńców i modlących się w naszym kościele

9.00 – + Tomasz Bielecki (greg.)

10.30 – + Anna Płaszczak (greg.)

11.00 – Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi (dolny kościół): w intencji Natalii w 2. rocznicę urodzin

12.00 – W S P Ó L N A 

16.00 – Msza Św. w języku ukraińskim (dolny kościół)

17.30 – Nabożeństwo: czerwcowe

18.00 – + Janina Kardas i Jan Kardas – intencja od Piotra i Zofii z Rodziną

19.30 – + Wanda ALBRICHT z racji imienin – o Miłosierdzie Boże

 

Poniedziałek – 17.06.2019. – wspomnienie Św. Alberta Chmielowskiego,

zakonnika

7.00 – w intencji Siostry Prowincjalnej BLANDYNY – z okazji imienin: o wszelkie potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej

18.00 – + Jerzy Gawroński – 11. rocznica śmierci

18.00 – + Tomasz Bielecki (greg.)

18.00 – + Anna Płaszczak (greg.)

 

Wtorek – 18.06.2019.

7.00 – + Anna Płaszczak (greg.)

7.00 – + Tomasz Bielecki (greg.)

11.30 – Msza Św. na zakończenie roku szkolnego Zespołu Szkół Specjalnych nr 4

18.00 – W S P Ó L N A 

18.00 – + Jan Kowalczyk

18.00 – + Andrzej Uniłowski – 6. rocznica śmierci

 

Środa – 19.06.2019.

7.00 – + Alicja i Tadeusz Zagórscy i Ich Rodzice

18.00 – + Anna Płaszczak (greg.)

18.00 – + Tomasz Bielecki (greg.)

18.00 – + Ryszard i Jan w 9. rocznicę śmierci

 

Czwartek –20.06.2019. – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Bożego Ciała)

7.30 – w intencji Siostry Przełożonej Justyny – z okazji imienin: o wszelkie potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej

9.00 – + Tomasz Bielecki (greg.)

10.30 – + Anna Płaszczak (greg.)

12.00 – W S P Ó L N A

16.00 – + Elżbieta KYC – intencja od Rodziny z Rzeszowa

~19.00 – + Ignacy i Stefania oraz za Zmarłych z Rodziny

 

Piątek – 21.06.2019. – wspomnienie Św. Alojzego Gonzagi, zakonnika – Oktawa Bożego Ciała

7.00 – + Anna Płaszczak (greg.)

7.00 – + Stanisław, Wiktoria, Stanisław Miętus i za Zmarłych z Rodziny

18.00 – W S P Ó L N A à Procesja Eucharystyczna

18.00 – + Tomasz Bielecki (greg.)

 

Sobota – 22.06.2019. – Oktawa Bożego Ciała

7.00 – w intencji Teresy Barnabas z okazji 66. rocznicy urodzin: dziękczynna, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Bożej

7.00 – + Stanisława Olchawska – 1. rocznica śmierci

18.00 – + Anna Płaszczak (greg.) à Procesja Eucharystyczna

18.00 – + Tomasz Bielecki (greg.)

18.00 – + Janina Kopta i Maria Rumanek

 

Niedziela – 23.06.2019. – XII. zwykła – Oktawa Bożego Ciała

7.30 – + Celina i Władysław Staroń

9.00 – w intencji Parafian, Dobroczyńców i modlących się w naszym kościele (śp. Urszula Dobrzańska z ul. Wrocławskiej)

9.00 – + Andrzej Zieliński

10.30 – + Jan Paruch z okazji imienin – intencja od syna Jana z Rodziną

10.30 – + Ks. Jan Kowalik CM – intencja od Stowarzyszenia Miłosierdzia

11.00 – Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi (dolny kościół):

12.00 – W S P Ó L N A 

16.00 – Msza Św. w języku ukraińskim (dolny kościół)

17.30 – Nabożeństwo: czerwcowe à procesja eucharystyczna

18.00 – + Anna Płaszczak (greg.)

18.00 – + Władysława Stasiak – 2. rocznica śmierci

19.30 – + Tomasz Bielecki (greg.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *