Intencje Mszy św.: 04. 02.2018 – 11.02.2018

Niedziela – 04.02.2018. – V. zwykła

7.30 – + Aniela Grela (greg.)

9.00 – w intencji Parafian, Dobroczyńców i modlących się w naszym kościele (śp. Genowefa Chorążewicz – Iwańska z ul. Mazowieckiej)

9.00 – + Andrzej Gawęda oraz za spokój duszy Zmarłych z Rodziny

10.30 – + Aniela, Edward i Ryszard Szymeccy

11.00(DK) – Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi: dziękczynna z okazji 2. rocznicy urodzin Marysi, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Niej, Rodzeństwa i Rodziców

12.00 – W S P Ó L N A   (Chrzest Św.)

16.00 – Msza Św. w języku ukraińskim (dolny kościół)

17.30 – Nabożeństwo: nieszpory

18.00 – + Jan Piskorz – intencja od Józefy Marczewskiej z Rodziną

19.30 – + Marianna Skotniczna (greg.)

 

Poniedziałek – 05.02.2018. – wspomnienie Św. Agaty, dziewicy i męczennicy

7.o0 – + Marianna Skotniczna (greg.)

18.00 – + Władysława Zielińska – intencja od chrześnicy Danuty z Rodziną

18.00 – + Wacław Wykupil – 31. rocznica śmierci

18.00 – + Aniela Grela (greg.)

 

Wtorek – 06.02.2018. – wspomnienie Świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

7.00 – + Aniela Grela (greg.)

7.00 – + Marianna Skotniczna (greg.)

18.00 – W S P Ó L N A

18.00 – + Genowefa Ulman – 8. rocznica śmierci

18.00 – + Aleksander Krzyszkowski, Stefania, Aleksander, Józef, Maria, Michał, Anna

18.00 – + Józef Buła

 

Środa – 07.02.2018. – wspomnienie zgromadzeniowe: Bł. Rozalii Rendu, dziewicy

7.00 – + Aniela Grela (greg.)

7.00 – + Marianna Skotniczna (greg.)

18.00 – + Janina Gucwa – 12. rocznica śmierci

18.00 – o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Janka i Rodziny

18.00 – + Janina Rabiej w 7. dniu po śmierci

 

Czwartek – 08.02.2018.

7.00 – + Aniela Grela (greg.)

7.00 – + Marianna Skotniczna (greg.)

17.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu – wspólna adoracja

18.00 – + Krystyna Domańska – 4. rocznica śmierci

18.00 – + Rodzice: Stanisława i Józef Gumuła

 

Piątek – 09.02.2018.

7.00 – + Aniela Grela (greg.)

7.00 – + Marianna Skotniczna (greg.)

18.00 – Wspólna

18.00 – + za dusze w czyśćcu cierpiące

 

Sobota – 10.02.2018. – wspomnienie Św. Scholastyki, dziewicy

7.00 – + Marianna Skotniczna (greg.)

7.00 – + Aniela Grela (greg.)

10.00 – ODRODZENIE

18.00 – + Jan Piskorz – intencja od Rodziny Marszałek z Wilkowic

18.00 – + Barbara Larysz

 

Niedziela – 11.02.2018. – VI. zwykła – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – XXVI. Światowy Dzień Chorego

7.30 – + Marianna Skotniczna (greg.)

9.00 – w intencji Parafian, Dobroczyńców i modlących się w naszym kościele (śp. Hanna Konarska – Rajca z ul. Zakątek; śp. Janina Rabiej z ul. Bronowickiej)

9.00 – + Agnieszka i Adam Leśniak oraz córka Barbara z racji imienin

10.30 – + Franciszka z Szymakowskich Birkenmajerowa i za Zmarłych z Rodziny: Szymakowskich i Birkenmajerów

11.00(DK) – Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi:

12.00 – W S P Ó L N A

16.30 – Ż y w y       R ó ż a n i e c

17.30 – Nabożeństwo: nieszpory

18.00 – + Jan Gabryś w 11. rocznicę śmierci; Roman Kacza w 5. rocznicę śmierci

19.30 – + Aniela Grela (greg.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *