Intencje Mszy św.: 13 – 20.11.2016

Niedziela – 13.11.2016. – XXXIII. Zwykła – Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym

7.30 – + Stanisław Jasek – z okazji imienin

9.00 – w intencji Parafian, Dobroczyńców i modlących się w naszym kościele

10.30 – + Władysław Stopiński w 18. rocznicę śmierci

10.30 – + Władysław Juszczyk i za Zmarłych z Rodziny: Juszczyków, Koprowskich i Kubickich

11.00 (DK) – Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi:

12.00 – W S P Ó L N A

16.30 – Ż y w y  R ó ż a n i e c

17.30 – Nabożeństwo: wypominkowe

18.00 – + Józef Palenica (greg.)

19.30 – + Piotr Luterek (greg.)

 

Poniedziałek – 14.11.2016.

7.00 – + Józef Palenica (greg.)

7.00 – + Adrian – intencja od siostry Żanety i kuzynów z Zamieścia

18.00 – + Piotr Luterek (greg.)

18.00 – + Jan i Antonina Kolasa, Stanisława Kolasa oraz Mieczysław Katarzyński

 

Wtorek – 15.11.2016.

7.00 – + Józef Palenica (greg.)

7.00 – + Grażyna Jantos

18.00 – W S P Ó L N A

18.00 – + Piotr Luterek (greg.)

 

Środa – 16.11.2016. – wspomnienie (dowolne) Matki Bożej Miłosierdzia – Matki Bożej Ostrobramskiej

7.00 – + Józef Palenica (greg.)

7.00 – do Opatrzności Bożej – za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy: dziękczynna za szczęśliwy przebieg operacji i dobre wyniki, z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla całej Rodziny

18.00 – + Rodzice: Franciszek – 48. rocznica śmierci i Anna – 63. rocznica śmierci

18.00 – + za Zmarłych z Rodziny: Meinardi i Wykupil oraz polecanych w Wypominkach

 

Czwartek – 17.11.2016. – wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy

7.00 – + Józef Palenica (greg.)

7.00 – dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla maturzystów z rocznika 1975 i Ich Rodzin

18.00 – + Antoni i Matylda Kasprzyk

18.00 – + Krystyna Olszowska – 42. rocznica śmierci oraz za Zmarłych z Rodziny

18.00 – + Karol i Stanisława Trąbka

Piątek – 18.11.2016. – wspomnienie Bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy

7.00 – + Józef Palenica (greg.)

18.00 – W s p ó l n a

18.00 – + Jan Brzozowski

18.00 – + Helena i Aleksander, Ewa i Michał Sala, Jadwiga i Kazimierz Głowaccy, Andrzej Łyczko, Władysław Rokicki, Tadeusz Kędzior

 

Sobota – 19.11.2016. – wspomnienie Bł. Salomei, zakonnicy

7.00 – w intencji Siostry Salomei – z okazji imienin: o błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Bożej

7.00 – + Józef Górski w 50. rocznicę śmierci

7.00 – + Robert Pałetko w rocznicę śmierci

18.00 – + Józef Palenica (greg.)

18.00 – + Helena i Władysław Świątek

 

Niedziela – 20.11.2016. – XXXIV. zwykła – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

7.30 – dziękczynna, z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Bożej – za wstawiennictwem Bł. Anieli Salawy: dla męża Stefana – z okazji urodzin i za całą Rodzinę

9.00 – w intencji Parafian, Dobroczyńców i modlących się w naszym kościele (śp. Wojciech Lankosz z ul. Kazimierza Wielkiego)

9.00 – + Wanda i Czesław Hynek i za Zmarłych z Rodziny: Hynków i Wodków

10.30 – + Zbigniew Ziółkowski w 17. rocznicę śmierci

10.30 – + Stanisław Lonka i za Zmarłych z Rodziny

11.00 (DK) – Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi:

12.00 – W S P Ó L N A      (Chrzest Św.)

17.30 – Nabożeństwo: wypominkowe

18.00 – + Józef Palenica (greg.)

19.30 – + Marian Styrski w 9. rocznicę śmierci oraz Helena Styrska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *