Intencje Mszy św.: 30.10 – 06.11.2016

Niedziela – 30.10.2016. – XXXI. Zwykła

7.30 – + Adela i Adolf Znamirowscy

9.00 – w intencji Parafian, Dobroczyńców i modlących się w naszym kościele

10.30 – + Tadeusz, Zofia i Władysław Lipińscy; Aniela i Władysław Szybińscy

10.30 – + Tadeusz Czarnik z okazji imienin

11.00 (DK) – Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi: o zdrowie, Bożebłogosławieństwo dla Mamy i Babci: Anny

12.00 – W S P Ó L N A

17.30 – Nabożeństwo: różańcowe

18.00 – + Piotr Luterek (greg.)

18.00 – + Marta Fijoł (greg. – 30.)

19.30 – + Marek Salawa

 

Poniedziałek – 31.10.2016.

7.00 – o łaskę zdrowia dla Grzegorza Jaska i łaski potrzebne na czas leczenia

18.00 – + Piotr Luterek (greg.)

18.00 – + Jacek Andrzej Rossakiewicz

18.00 – + Wanda i Marian Albricht oraz za Zmarłych z Rodziny

 

Wtorek – 01.11.2016. – Uroczystość Wszystkich Świętych

7.30 – + Józef Palenica (greg. – 1.)

7.30 – + Cecylia Tyrkalska – 6. rocznica śmierci

9.00 – w intencji Parafian, Dobroczyńców i modlących się w naszym kościele

9.00 – + Piotr Luterek (greg.)

10.30 – + Aniela i Franciszek Gołdyn

12.00 – W S P Ó L N A à za Wszystkich Zmarłych polecanych w tegorocznych Wypominkach

18.00 – + Janina, Marian i Anna

19.30 – + Kazimierz Smoliński

 

Środa – 02.11.2016. – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny)

7.00 – + za Zmarłych z Rodziny: Klimów i Siwków – o Miłosierdzie Boże i życie wieczne

7.00 – + Piotr Luterek (greg.)

9.00 – + Stanisław ROMEK

18.00 – + za Wszystkich Zmarłych polecanych w tegorocznych Wypominkach

18.00 – + za Zmarłych z Rodziny: Gawlikowskich, Mazurów i Kobów

18.00 – + za Zmarłych z Rodziny: Michalczyków i Laryszów

19.30 – + Maria, Franciszek, Ks. Włodzimierz, Kazimierz

19.30 – + Józef Palenica (greg.)

 

Czwartek – 03.11.2016. – pierwszy czwartek miesiąca

7.00 – + Józef Palenica (greg.)

7.00 – + Irena i Roman Witteczek

18.00 – Związek mszalny: za Dobrodziejów oraz wszystkich żywych i zmarłych wpisanych do Księgi Mszy Św. Wieczystych

18.00 – + Piotr Luterek (greg.)

18.00 – dziękczynna za Kapłanów pracujących w naszej Parafii, z prośbą o dalsze łaski, Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi – Matki Kapłanów oraz nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

 

Piątek – 04.11.2016. – wspomnienie Św. Karola Boromeusza, biskupa – pierwszy piątek miesiąca

7.00 – + Józef Palenica (greg.)

7.00 – + Maria i Stanisław Rapciak

18.00 – W s p ó l n a

18.00 – + Piotr Luterek (greg.)

18.00 – + Henryka, Edward, Adam, Genowefa i Edward

 

Sobota – 05.11.2016. – pierwsza sobota miesiąca

7.00 – + Józef Palenica (greg.)

7.00 – + Marianna, Władysław w rocznicę śmierci oraz Władysław

18.00 – + za Zmarłych z Rodziny: Wójcików i Wajdów

18.00 – + Piotr Luterek (greg.)

 

Niedziela – 06.11.2016. – XXXII. zwykła (w Rodzinie Wincentyńskie: wspomnienie Bł. Męczenników hiszpańskich XX. wieku)

7.30 – + Władysław Nowak i za Zmarłych z Rodziny Nowaków

9.00 – w intencji Parafian, Dobroczyńców i modlących się w naszym kościele (śp. Józef Stawiarski z ul. Zakątek)

9.00 – + Stefania, Antoni, Maria Jaroń – intencja od syna i męża

10.30 – + Władysław Juszczyk – z okazji urodzin, Katarzyna Kubicka – w rocznicę śmierci oraz za Zmarłych z Rodziny: Juszczyków, Kubickich i Koprowskich

11.00 (DK) – Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi:

12.00 – W S P Ó L N A

17.30 – Nabożeństwo: wypominkowe

18.00 – + Józef Palenica (greg.)

19.30 – + Jan Cichoń i Stefania oraz Antoni Drochomirecki

19.30 – + Piotr Luterek (greg.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *