Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela – XXVI. Zwykła – 28.09.2014

Wprowadzenie:

Kościół wypełniając wolę Bożą wzywa do nawrócenia i napełnienia nadzieją, że Bóg troszczy się o ludzi, kocha każdego, wszystkich pragnie obdarzyć zbawieniem. Niech nasz udział w niedzielnej Eucharystii będzie wyrazem naszego oczekiwania i pełnym wiary wypełnianiem woli Bożej, by otrzymać przebaczenie, nadzieję i obietnicę zbawienia.

Serdeczne: „Bóg zapłać!” za składane dzisiaj ofiary przeznaczone na planowaną w naszym kościele inwestycję!

Ogłoszenia

  1. Dzisiaj: Nieszpory niedzielne – o godz. 17.30 – będziemy modlić się w intencji rozpoczynającego się za tydzień Synodu o Rodzinie.
  2. W nowym tygodniu: *We wtorek – Msza Św. i spotkanie Stowarzyszenia Cudownego Medalika o godz. 18.00. Również we wtorek spotkanie dla Dzieci i Rodziców, którzy pragną, aby Ich Dzieci przystąpiły do Pierwszej Komunii Św. w naszym kościele – o godz. 19.00 w sali dolnego kościoła. *Środa – rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe: w dni powszednie będziemy je odprawiać o godz. 18.30, w niedziele o 17.30. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do wspólnej modlitwy, dzieci szczególnie we wtorki i czwartki, różaniec dla młodzieży w czwartek o 19.30, zapraszamy na ten czwartek wszystkich przygotowujących się do Bierzmowania: klasy I, II i III gimnazjum, chcemy w ten sposób rozpocząć kolejny rok przygotowań do Sakramentu Dojrzałości Chrześcijańskiej. Także w środę: spotkanie modlitewne Wspólnoty Odnowy w Duchu Św. o godz. 19.30 w dolnym kościele. *Przed nami Dni Eucharystyczne: pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca – okazja do Sakramentu Pokuty w te Dni: rano od 6.30 do 7.00, po południu od godz. 16.30 do 18.00. *Czwartek – wystawienie i wspólna adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwami o powołania od godz. 17.00. Również w czwartek Msza Św. Związku Mszalnego: za Dobrodziejów i wszystkich żywych i zmarłych wpisanych do Księgi Mszy Św. Wieczystych o godz. 18.00. Także w czwartek spotkanie należących do Kręgów Biblijnych o godz. 19.00. *W piątek odwiedziny Chorych z Komunią Św. w domach od godz. 9.00. Również w ten piątek spotyka się Wspólnota Przyjaciół Seminarium i Misji – po nabożeństwie wieczornym! *Sobota, pierwsza w miesiącu: rano po Mszy Św. nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP, a po Mszy Św. o godz. 18.00 kolejny Wieczór Jana Pawła II połączony z modlitwą różańcową – zapraszamy!
  3. W najbliższą sobotę, 4. października, wyruszy pielgrzymka do: Szczepanowa, Zabawy i Odporyszowa – są jeszcze wolne miejsca – zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej, koszt: 30 zł.
  4. Polecamy prasę katolicką dostępną w naszym kościele!
  5. Życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia, a wszystkim Szanownym Jubilatom i Solenizantom świętującym w tym tygodniu składamy najserdeczniejsze życzenia, zapewniając o pamięci w modlitwie.

 

Przyjmijmy teraz Boże błogosławieństwo, byśmy nim umocnieni, wypełnili wiernie wolę Bożą nie tylko słowem, ale codziennym życiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *