Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela – IV. Zwykła – 03.02.2013

Wprowadzenie:

Gromadzimy się przy ołtarzu Jezusa Chrystusa, aby zrozumieć podstawową prawdę, że jedynym Panem naszego życia jest Ten, który ukształtował człowieka już w łonie matki. Z Nim spotykamy się na Eucharystii – która miłością napełnia nasze życie.

Ogłoszenia

  1. Dzisiaj Nieszpory niedzielne o godz. 17.30 – serdecznie zapraszamy do modlitwy śpiewem psalmów!
  2. Od jutra wracamy do tradycyjnego porządku Mszy Św. w dni powszednie – czyli o godz.: 7.00 i 18.00!
  3. W czwartek, jako pierwszy w miesiącu: wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00, z modlitwami o powołania kapłańskie i zakonne. Msza Św. Związku Mszalnego: za Dobrodziejów naszego kościoła i wszystkich wpisanych do Księgi Mszy Św. Wieczystych również w czwartek o godz. 18.00.
  4. W przyszłą niedzielę: zmiana tajemnic różańcowych i Msza Św. w intencji Żywego Różańca i Apostolatu MARGARETKA – o godz. 16.30. Zapraszamy także wszystkich chętnych, którzy chcieliby dołączyć do tych modlitewnych wspólnot.
  5. Kończą się dzisiaj odwiedziny duszpasterskie wiernych – kolęda. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim Parafianom – którzy otworzyli drzwi swoich mieszkań i domów – za życzliwość i gościnność z jaką spotykaliśmy się w czasie kolędy. Niech modlitwa i błogosławieństwo Boże umocnią miłość i jedność w Waszych rodzinach i otoczeniu. Składamy szczere: „Bóg zapłać!” za ofiary złożone w czasie kolędy, które przeznaczymy na potrzeby parafii, zwłaszcza pokrycie kosztów montażu nowego systemu multimedialnego w kościele oraz utrzymanie naszego misjonarskiego Wyższego Seminarium Duchownego – jeszcze raz: „Bóg zapłać!”
  6. Już kolejny raz pragniemy zachęcić do skorzystania z możliwości pomocy najuboższym w naszej Wspólnocie Parafialnej, poprzez dokonanie odpisu 1% od podatku dochodowego dla Konferencji Św. Wincentego a Paulo lub Stowarzyszenia Miłosierdzia. Dokładne informacje podane są na ulotkach przy wyjściu z kościoła.
  7. Jak zawsze: polecamy i zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest dostępna w naszym kościele!
  8. Życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia. Wszystkim Zacnym Solenizantom i Jubilatom, świętującym w tym tygodniu, składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o pamięci w modlitwie.

 

Przyjmijmy Boże błogosławieństwo i zanieśmy je światu. Bądźmy prorokami Bożej miłości we współczesnym świecie, niech również inni ludzie poznają Chrystusa przez świadectwo naszego życia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *