Intencje Mszy Świętych: 30.10. – 06.11.2011.

Niedziela – 30.10.2011. – XXXI Zwykła

7.30 – + Franciszek i za Zmarłych z Rodziny Onderków

9.00 – w intencji Parafian, Dobrodziejów i modlących się w naszym kościele (śp. Wanda Sikorska z ul. Wrocławskiej; śp. Krystyna Więcek z ul. Zakątek)

9.00 – + Stanisława Zagata (greg.)

10.30 – + Stanisław, Władysław, Zofia

10.30 – + Zofia, Franciszek, Jan Rubachowie, Jan i Maria Giza, Stanisław i Aniela Ziaja, Aniela i Marian Breytmayerowie, Władysław i Władysława Lewandowscy

12.00 – W S P Ó L N A (Chrzest Św.)

17.30 – Nabożeństwo różańcowe

18.00 – + Agnieszka Konior

19.30 – + Marek Salawa

 

Poniedziałek – 31.10.2011.

7.00 – + Stefania Drochomirecka

7.00 – + Eleonora

18.00 – + Zofia i Franciszek Jucha

18.00 – + Helena i Michał Boczek

18.00 – + Barbara i Witold

 

Wtorek – 01.11.2011. – Uroczystość Wszystkich Świętych

7.30 – + Antoni Siwek

9.00 – w intencji Parafia, Dobrodziejów i Modlących się w naszym kościele

9.00 – + Katarzyna Konefał (greg. – 1.)

10.30 – + Honorata, Franciszek, Józef i za Zmarłych z Rodziny

12.00 – W S P Ó L N A – ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W TEGOROCZNYCH WYPOMINKACH

18.00 – Za Zmarłych polecanych w Wypominkach – za Zmarłych Kapłanów i Dobrodziejów

19.30 – + Janina, Marian, Anna

19.30 – + Aleksandra Jewulska oraz za Zmarłych z Rodziny: Gliszczyńskich i Jewulskich

 

Środa – 02.11.2011. – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny

7.00 – + Kazimierz Smoliński

9.00 – w intencji Parafian, Dobrodziejów i Modlących się w naszym kościele

9.00 – + Katarzyna Konefał (greg.)

18.00 – za wszystkich Zmarłych polecanych w tegorocznych Wypominkach

19.30 – + Adam, Henryka, Edward, Genowefa i Edward

 

Czwartek – 03.11.2011. – pierwszy czwartek miesiąca

7.00 – + Katarzyna Konefał (greg.)

7.00 – + Anna i Zygmunt

7.00 – + Stefania, Wojciech i Stanisław

18.00 – ZWIĄZEK MSZALNY – MSZA ŚW. WIECZYSTA ZA ŻYWYCH I ZMARŁYCH

18.00 – + Helena, Gustaw, Maria, Zofia

18.00 – + Feliks Kowalewski w 15. rocznicę śmierci

 

Piątek – 04.11.2011. – wspomnienie Św. Karola Boromeusza, biskupa – pierwszy piątek miesiąca

7.00 – + Józefa Matwiszyn – 4. rocznica śmierci

7.00 – + Katarzyna Konefał (greg.)

7.00 – + Zofia, Franciszek i Anna Chryczyk

18.00 – W S P Ó L N A

18.00 – + Franciszka, Mieczysław i Ryszard

18.00 – + Mieczysław Kłósek – 9. rocznica śmierci

 

Sobota – 05.11.2011. – pierwsza sobota miesiąca

7.00 – + Maria, Ludwik, Józef i Janina Garpiel

7.00 – + Andrzej Wróbel – od Rodziny Pasierbków

7.00 – w intencji Doroty – o błogosławieństwo Boże i zdrowie, z okazji 18. rocznicy urodzin i błogosławieństwo Boże dla całej Rodziny

18.00 – + Katarzyna Konefał (greg.)

18.00 – + Maria i Mieczysław

18.00 – + Rodzice: Kazimiera i Józef Rudy i za Zmarłych z Rodziny

21.00 – Wieczór Jana Pawła II


Niedziela – XXXII Zwykła – 06.11.2011.

7.30 – + Katarzyna Konefał (greg.)

9.00 – w intencji Parafian, Dobrodziejów i modlących się w naszym kościele

9.00 – + Bolesław Kostecki – w 1. rocznicę śmierci

10.30 – + Władysław, Katarzyna, Franciszek Nowak i Maria Kołodziej

12.00 – W S P Ó L N A

17.30 – Nabożeństwo

18.00 – za Zmarłych z Rodziny: Jastrzębskich, Parów, Suchanów, Misiów i Łukaszewiczów

19.30 – za wszystkich Zmarłych z Rodziny Miłkowskich

 

UWAGA:

Zamawiających Msze Święte prosimy o wcześniejsze sprawdzenie zgodności daty, godziny, miejsca i intencji. Wszelkie niejasności prosimy zgłosić i wyjaśnić w dniach poprzedzających odprawienie danej Mszy Świętej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *