Intencje Mszy Świętych: 07 – 14.11.2010

NIEDZIELA – 07.11.2010. – XXXII Zwykła

7.30 – dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boża

dla Marii i Zbigniewa

9.00 – w intencji Parafian, Dobrodziejów i modlących się w naszym kościele

9.00 – + Władysław, Katarzyna, Franciszek Nowak, Maria Kołodziej

10.30 – + Zygmunt Krupicki – z racji urodzin

12.00 – W S P Ó L N A (Chrzest Św.)

18.00 – + Agnieszka Konior

19.30 – + Wiesław Ślusarczyk (greg.)

 

PONIEDZIAŁEK – 08.11.2010.

7.00 – P r o p r i a (Ks. Jan K.)

7.00 – dziękczynna, z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Bożej

i Dary Ducha Św. dla Krzysztofa – w 25. rocznicę urodzin

18.00 – + Wiesław Ślusarczyk (greg.)

18.00 – + Józef Wach w 10. rocznicę śmierci i Olga Wach w 8. rocznicę śmierci

18.00 – + Tadeusz Markiewicz, Tadea, Stanisław i Adam Regiec

 

WTOREK – 09.11.2010. – ROCZNICA POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ – ŚWIĘTO

7.00 – + Wiesław Ślusarczyk (greg.)

7.00 – P r o p r i a (Ks. Jan T.)

18.00 – W S P Ó L N A

18.00 – + Cecylia – 2. rocznica śmierci

18.00 – + Janusz i Klemens Batko i za Zmarłych z Rodziny: Batko

 

ŚRODA – 10.11.2010. – WSPOMNIENIE ŚW. LEONA WIELKIEGO, PAPIEŻA I DOKTORA KOŚCIOŁA

7.00 – + Mieczysław, Maria

18.00 – + Henryk Wąsowicz – 28. rocznica śmierci

18.00 – + Józef Górski – 44. rocznica śmierci

18.00 – + Wiesław Ślusarczyk (greg.)

 

CZWARTEK – 11.11.2010. – WSPOMNIENIE ŚW. MARCINA Z TOURS, BISKUPA – NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

7.00 – P r o p r i a (Ks. Jacek K.)

7.00 – + Anna Żyła – 16. rocznica śmierci

7.00 – + Helena Buczyńska w 6. rocznicę śmierci

18.00 – w intencji Ks. Marcina Rolke CM – o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę

Matki Bożej – od Apostolatu „MARGARETKA”

18.00 – + Wiesław Ślusarczyk (greg.)

 

PIĄTEK – 12.11.2010. – WSPOMNIENIE ŚW. JOZAFATA, BISKUPA I MĘCZENNIKA

7.00 – + Wiesław Ślusarczyk (greg.)

18.00 – W S P Ó L N A

18.00 – + Józef, Anna, Franciszek, Maria, Władysława, Józefa Burzowie

18.00 – + Renata Macelewicz – Raciborska – z racji imienin

18.00 – + Franciszek i Stefania Zębala oraz Longin i Helena Zalipska

 

SOBOTA – 13.11.2010. – WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH: BENEDYKTA, JANA, MATEUSZA, IZAAKA I KRYSTYNA, PIERWSZYCH MĘCZENNIKÓW POLSKI

7.00 – + Stanisław – z okazji urodzin

18.00 – + Henryk Rusek w 5. rocznicę śmierci

18.00 – + Jan i Antonina Kolasa oraz Mieczysław Katarzyński

18.00 – + Wiesław Ślusarczyk (greg.)

 

NIEDZIELA – 14.11.2010. – XXXIII Zwykła

7.30 – + Jacek Pokrywa

9.00 – w intencji Parafian, Dobrodziejów i modlących się w naszym kościele (+ Zofia

Kostrzewa – Wierzba z ul. Racławickiej)

9.00 – + Wiesław Ślusarczyk (greg.)

10.30 – + Stanisław Czapik

12.00 – W S P Ó L N A

16.30 – ŻYWY RÓŻANIEC

18.00 – + Franciszka, Leopold, Mieczysław, Barbara

19.30 – + za Zmarłych z Rodziny: Jastrzębskich, Parów, Suchanów i Łukaszewiczów

 

UWAGA:

Zamawiających Msze Święte prosimy o wcześniejsze sprawdzenie zgodności daty, godziny, miejsca i intencji. Wszelkie niejasności prosimy zgłosić i wyjaśnić w dniach poprzedzających odprawienie danej Mszy Świętej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *