31.10. – 07.11.2010

NIEDZIELA – 31.10.2010. – XXXI Zwykła

7.30 – + Franciszek Zielonka

9.00 – w intencji Parafian, Dobrodziejów i modlących się w naszym kościele (+ Stanisław Steczko z ul. Mazowieckiej)

10.30 – + Zofia Jucha

12.00 – W S P Ó L N A

18.00 – + Janina, Marian, Anna

19.30 – +Julia Góralczyk – w 1. rocznicę śmierci

 

PONIEDZIAŁEK – 01.11.2010. – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

7.30 – + Kazimierz Smoliński – rocznica śmierci

7.30 – + Wiesław Ślusarczyk (greg.)

9.00 – w intencji Parafian, dobrodziejów i modlących się w naszym kościele

9.00 – + Anna, Franciszek, Anna, Agnieszka, Władysław, Czesław

10.30 – + Franciszek, Zofia i Jan Rubach, Jan i Maria Giza, Stanisław i Aniela Ziaja, Władysław i Władysława Lewandowscy, Marian i Aniela Brejtmayer

12.00 – W S P Ó L N A – ZA WSZYSTKICH ZMARŁYCH POLECANYCH W WYPOMINKACH

18.00 – ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W WYPOMINKACH

18.00 – ZA ZMARŁYCH KAPŁANÓW I DOBRODZIEJÓW

19.30 – + Aleksandra Jewulska oraz za Zmarłych z Rodziny: Gliszczyńskich i Jewulskich

 

WTOREK – 02.11.2010. – WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH – DZIEŃ ZADUSZNY

7.00 – + Antoni Siwek

9.00 – w intencji Parafian, dobrodziejów i modlących się w naszym kościele

9.00 – + Wiesław Ślusarczyk (greg.)

18.00 – W S P Ó L N A – ZA WSZYSTKICH ZMARŁYCH POLECANYCH W WYPOMINKACH

19.30 – + Barbara i Witold

 

ŚRODA – 03.11.2010.

7.00 – + Helena, Gustaw, Zofia, Maria i Anna

7.00 – + Franciszek, Maria, Emilia, Czesław i za Zmarłych z Rodziny

7.00 – + Stanisław Romek

18.00 – + Adam, Henryka, Edward, Genowefa

18.00 – + Feliks Kowalewski w 14. rocznicę śmierci

18.00 – + Wiesław Ślusarczyk (greg.)

18.00 – za Zmarłych z Rodziny: Tarnowskich, Wojtachnich, Dulów i Stańczewskich

 

CZWARTEK – 04.11.2010. – WSPOMNIENIE ŚW. KAROLA BOROMEUSZA, BISKUPA – I CZWARTEK

7.00 – + Wiesław Ślusarczyk (greg.)

7.00 – + Zygmunt i Anna

18.00 – ZWIĄZEK MSZALNY – ZA WPISANYCH DO KSIĘGI MSZY ŚW. WIECZYSTYCH

18.00 – + Józefa Matwiszyn – 3. rocznica śmierci

18.00 – + Mieczysław Kłósek – 8. rocznica śmierci

 

PIĄTEK – 05.11.2010. – PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA

7.00 – + Wiesław Ślusarczyk (greg.)

18.00 – W S P Ó L N A

18.00 – + Karol i za Zmarłych z Rodziny Trąbków

18.00 – za Zmarłych z Rodziny Kasprzyków

 

SOBOTA – 06.11.2010. – PIERWSZA SOBOTA MIESIĄCA

7.00 – + Franciszka, Mieczysław i Ryszard

18.00 – + Aniela, Wiktor, Danuta, Tadeusz Gerlach, Stanisław Stainchof

18.00 – +Kazimiera i Józef Rudy i za Zmarłych z Ich Rodzin

18.00 – + Wiesław Ślusarczyk (greg.)

 

NIEDZIELA – 07.11.2010. – XXXII Zwykła

7.30 – dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boża dla Marii i Zbigniewa

9.00 – w intencji Parafian, Dobrodziejów i modlących się w naszym kościele

9.00 – + Władysław, Katarzyna, Franciszek Nowak, Maria Kołodziej

10.30 – + Zygmunt Krupicki – z racji urodzin

12.00 – W S P Ó L N A (Chrzest Św.)

18.00 – + Agnieszka Konior

19.30 – + Wiesław Ślusarczyk (greg.)

 

UWAGA:

Zamawiających Msze Święte prosimy o wcześniejsze sprawdzenie zgodności daty, godziny, miejsca i intencji. Wszelkie niejasności prosimy zgłosić i wyjaśnić w dniach poprzedzających odprawienie danej Mszy Świętej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *