19 – 26.09.2010

Niedziela – 19.09.2010. – XXV Zwykła

7.30 – + Maria, Janina, Józef i Ludwik Garpiel

9.00 – w intencji Parafian, Dobrodziejów i modlących się w naszym kościele

9.00 – + Władysław Kuś (greg.)

10.30 – + Genowefa i Franciszek Ślazyk w 20. rocznicę śmierci

12.00 – W S P Ó L N A (Chrzest Św.)

18.00 – + Marian Szostak (greg.)

19.30 – + Józef i Maria Czech

 

Poniedziałek – 20.09.2010. – wspomnienie Świętych Męczenników Andrzeja Kim Taegon, kapłana, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy 

7.00 – +Zygmunt

7.00 – + Marian Szostak (greg.)

18.00 – + Władysław Kuś (greg.)

18.00 – + Juliusz – 63. rocznica śmierci

18.00 – + Ks. Tadeusz, Emilia, Adela i za Zmarłych z Rodziny: Michalików i Pierogów

 

Wtorek – 21.09.2010. – Święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty 

7.00 – + Władysław Kuś (greg.)

7.00 – P r o p r i a (Ks. Jan T.)

18.00 – W S P Ó L N A

18.00 – + Marian Szostak (greg.)

18.00 – + Juliusz Mróz w 2. rocznicę śmierci

 

Środa – 22.09.2010.

7.00 – + Tadeusz Florkowski – 2. rocznica śmierci

7.00 – + Marian Szostak (greg.)

18.00 – + Władysław Kuś (greg.)

18.00 – + Tomasz Kuś

18.00 – + Bronisława (Ona) Ożóg

 

Czwartek – 23.09.2010. – wspomnienie Św. Ojca Pio z Pietrelciny, kapłana

7.00 – + Władysław Kuś (greg.)

7.00 – + Alojzy Lazarek

18.00 – + Janina

18.00 – + Józef Krzywda – w 10. rocznicę śmierci

18.00 – + Marian Szostak (greg.)

 

Piątek – 24.09.2010.

7.00 – + Władysław Kuś (greg.)

7.00 – + Helena Garus – 15. rocznica śmierci

18.00 – W S P Ó L N A

18.00 – + Marian Maj – 12. rocznica śmierci

18.00 – + Marian Szostak (greg.)

Sobota – 25.09.2010. – wspomnienie Bł. Władysława z Gielniowa, kapłana

7.00 – + Marian Szostak (greg.)

7.00 – + Władysław Kuś (greg.)

14.00 – ś l u b n a

18.00 – + Bronisław Jędral z okazji 100. rocznicy urodzin

18.00 – + Stanisław Jazienicki

18.00 – + Ks. Franciszek Myszka CM – 14. rocznica śmierci

Niedziela – 26.09.2010. – XXVI Zwykła

7.30 – dziękczynna, z prośbą o dalsze łaski, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki

Bożej – z okazji 55. rocznicy ślubu Aliny i Wiktora

9.00 – w intencji Parafian, Dobrodziejów i modlących się w naszym kościele

9.00 – + Amelia Ziółkowska z okazji imienin

10.30 – + Helena, Zbigniew, Stefania, Józef z Rodziny Sarna; Teofila (Ona), Roman z

Rodziny Jędras

12.00 – W S P Ó L N A

12.00 – + Władysław Kuś (greg.)

18.00 – + Maria, Jan, Tekla Znak oraz Roman, Władysława, Henryk i Wiktoria

19.30 – + Marian Szostak (greg.)

UWAGA:

Zamawiających Msze Święte prosimy o wcześniejsze sprawdzenie zgodności daty, godziny, miejsca i intencji. Wszelkie niejasności prosimy zgłosić i wyjaśnić w dniach poprzedzających odprawienie danej Mszy Świętej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *